Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Paul Signac op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Paul Signac: wat de bezoeken laten zien
Het meest bewonderde werk van Paul Signac op WahooArt.com is De Pino Omgeving St Tropez, met 3.100 weergaven in twaalf maanden, goed voor 7% van alle weergaven. Volgende in de rij: De Eetkamer (Het Gastenhuis) en The Lighthouse, Saint-Tropez. In totaal 47.700 bezoeken, waarvan 6.200 naar de pagina van de kunstenaar en 41.500 naar de werken. De aandacht neemt toe, met 130% van Aug 2026 tot Sep 2026. Jul 2026 trok de grootste bezoekersaantallen aan: 31.800 bezoeken. Duits (20%), Engels (14%) en Italiaans (14%) zijn de belangrijkste talen van de bezoekers. Bezoekers browsen op apparaten (85%), telefoons (13%) en tablets (2%). Bezoekers geven de voorkeur aan Sereniteit (Sfeer): 79% van hun bezoeken, terwijl de catalogus een aandeel heeft van 54%.
De 10 werken van Paul Signac die bezoekers het meest bewonderen
Elke rangschikking hieronder weerspiegelt de bezoeken die in de afgelopen twaalf maanden op WahooArt.com zijn ontvangen; nummer 1 is het meest bezochte werk van Paul Signac.
Wanneer bezoeken bewonderaars de pagina van Paul Signac?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De gegevens in een tabel
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
200
1.200
Jul 2026
2.400
29.400
Aug 2026
300
4.100
Sep 2026
3.300
6.800
Wanneer worden de werken van Paul Signac bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bewonderaars van Paul Signac uit de werken?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De gegevens in een tabel
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Sereniteit
53,8%
79,0%
Sereniteit
15,4%
9,1%
Nostalgisch
0,0%
8,8%
Elegant
15,4%
2,1%
Klassiek
7,7%
0,4%
Dramatisch
7,7%
0,4%
Inspirerend
0,0%
0,4%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Sereniteit
61,5%
71,9%
Sereniteit
7,7%
13,3%
Reflectief
23,1%
12,3%
Nostalgisch
0,0%
1,8%
Melancholisch
7,7%
0,4%
Energiek
0,0%
0,4%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
0,0%
0,0%
Zachte schaduw
2,0%
2,2%
Gematigde luminantie
22,0%
30,7%
Algehele helderheid: licht
40,0%
39,0%
Lichtgevend
36,0%
28,1%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
30,0%
14,3%
Subtiel kleurgebruik
36,0%
31,8%
Gematigd zachte verzadiging
24,0%
38,1%
Duidelijke kleurkracht
10,0%
15,8%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Neutrale kleuren
79,6%
70,6%
Aardse tinten
18,4%
15,8%
Pasteltinten
2,0%
8,5%
Donkere tinten
0,0%
2,8%
Metallic tinten
0,0%
1,0%
Natuurlijke tinten
0,0%
1,0%
Monochroom
0,0%
0,2%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
6,0%
6,3%
Gebalanceerd
72,0%
55,8%
Levendig
22,0%
37,9%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
22,0%
18,0%
Zacht
34,0%
26,8%
Gebalanceerd
10,0%
14,1%
Krachtig contrast
18,0%
17,8%
Verklaring
16,0%
23,4%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
46,0%
51,3%
Zacht gemengd palet
22,0%
11,7%
Evenwichtige harmonie
6,0%
14,3%
Sterke kleurconsistentie
12,0%
19,5%
Harmonieus palet
14,0%
3,2%
Wat zijn de favoriete werken van Paul Signac, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De gegevens in een tabel
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
De Pino Omgeving St Tropez
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1.600
200
700
De Eetkamer (Het Gastenhuis)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
200
1.200
Boulevard de Clichy 1886
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Two Cypresses, Mistral, Opu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
500
The dining room, Opus 152
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Capo de Noli
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
300
0
Notre-Dame-de-la-Garde (La…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
300
Riverbank, Les Andelys
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
Portrait of Felix Feneon, O…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Papal Palace, Avignon,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
200
Wat is de verdeling van het publiek van Paul Signac per apparaat?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
De gegevens in een tabel
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
40.400
84,7%
telefoons
6.400
13,4%
tablets
900
1,9%
Welke talen spreken de bewonderaars van Paul Signac?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De gegevens in een tabel
Taal
Bezoeken
Delen
Duits
1.300
20,0%
Engels
900
13,8%
Italiaans
900
13,8%
Spaans
700
10,8%
Nederlands
600
9,2%
Pools
500
7,7%
Chinese
400
6,2%
Tsjechisch
300
4,6%
Japans
200
3,1%
Russisch
200
3,1%
Hoeveel bezoeken per dag ontvangt Paul Signac, en wat volgt er daarna?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De gegevens in een tabel
Dag
Bezoeken
za 26 Sep
200
zo 27 Sep
500
ma 28 Sep
1.100
di 29 Sep
800
wo 30 Sep
600
do 1 Okt
900
vr 2 Okt
200
za 3 Okt
600
zo 4 Okt
600
ma 5 Okt
1.100
di 6 Okt
0
wo 7 Okt
1.700
do 8 Okt
2.000
vr 9 Okt
1.200
za 10 Okt
600
zo 11 Okt
800
ma 12 Okt
500
di 13 Okt
800
wo 14 Okt
900
do 15 Okt
600
vr 16 Okt
800
za 17 Okt (voorspelling)
400
zo 18 Okt (voorspelling)
600
ma 19 Okt (voorspelling)
900
di 20 Okt (voorspelling)
500
wo 21 Okt (voorspelling)
1.000
do 22 Okt (voorspelling)
1.100
vr 23 Okt (voorspelling)
700
za 24 Okt (voorspelling)
500
zo 25 Okt (voorspelling)
600
ma 26 Okt (voorspelling)
900
di 27 Okt (voorspelling)
500
wo 28 Okt (voorspelling)
1.100
do 29 Okt (voorspelling)
1.200
vr 30 Okt (voorspelling)
700
za 31 Okt (voorspelling)
500
zo 1 Nov (voorspelling)
700
ma 2 Nov (voorspelling)
900
di 3 Nov (voorspelling)
600
wo 4 Nov (voorspelling)
1.100
do 5 Nov (voorspelling)
1.200
vr 6 Nov (voorspelling)
800
Waar bezoekers vragen over Paul Signac
Welke werken van Paul Signac worden het meest bekeken door bezoekers?
De Pino Omgeving St Tropez eerst, met 3.100 bezoeken, goed voor 7% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Paul Signac op WahooArt.com?
47.700 bezoeken in twaalf maanden: 6.200 naar de artiestenpagina, 41.500 naar de werken.
Welke apparaten gebruiken de bewonderaars van Paul Signac?
Ze maken gebruik van apparaten (85%), telefoons (13%) en tablets (2%); apparaten is goed voor 85% van de bezoeken.
Welke talen spreken de bewonderaars van Paul Signac?
Duits (20%), Engels (14%) en Italiaans (14%); Duits beslaat 20% van de bezoekers.
Welke werken van Paul Signac sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
Werken die worden beschreven als Sereniteit (Sfeer) ontvangen 79% van de bezoeken voor 54% van de catalogus.
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?