Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Gustave Doré op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Gustave Doré: het publiek in het kort
In de afgelopen twaalf maanden was het meest bekeken canvas van Gustave Doré op WahooArt.com The Valley of Tears: 2.200 weergaven, oftewel 1% van de aandacht voor het werk van de kunstenaar. Daarop volgen The Vision of Death en De Val van De Verreurde Engelen. De kunstenaar trok in totaal 194.400 bezoeken aan: 12.600 naar de pagina van de kunstenaar en 181.800 naar de pagina's van individuele doeken. De interesse stijgt: het aantal bezoeken is met 87% toegenomen van Aug 2026 tot Sep 2026. Het hoogtepunt lag in Jul 2026, met 153.500 bezoeken. Het publiek leest de site in Engels (37%), Russisch (8%) en Italiaans (7%). Het publiek bekijkt de werken op apparaten (90%), telefoons (9%) en tablets (1%). Bezoekers hebben een voorkeur voor Romantisch (Sfeer): 11% van de bezoeken, hoewel dergelijke doeken slechts 0% van het oeuvre van de kunstenaar vormen.
De 10 meest bekeken doeken van Gustave Doré
Gebaseerd op het werkelijke aantal bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, zijn dit de 10 werken van Gustave Doré die verzamelaars het vaakst openen op WahooArt.com.
Hoeveel mensen bezoeken de pagina van Gustave Doré per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
300
10.200
Jul 2026
4.600
148.900
Aug 2026
1.600
9.000
Sep 2026
6.100
13.700
Hoeveel aandacht krijgen de doeken van Gustave Doré?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort canvassen kiezen de bezoekers van Gustave Doré?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Dramatisch
87,5%
83,3%
Romantisch
0,0%
10,8%
Etherisch
0,0%
1,7%
Elegant
0,0%
1,6%
Sereniteit
0,0%
0,9%
Nostalgisch
12,5%
0,6%
Sereniteit
0,0%
0,6%
Sprookjesachtig
0,0%
0,3%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Melancholisch
75,0%
78,9%
Mysterieus
12,5%
6,6%
Dramatisch
6,2%
6,6%
Zwaarmoedig
0,0%
2,2%
Spiritueel
0,0%
1,7%
Krachtig en imposant
6,2%
1,1%
Nostalgisch
0,0%
1,0%
Reflectief
0,0%
0,6%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
16,0%
20,1%
Zachte schaduw
18,0%
20,2%
Gematigde luminantie
40,0%
37,9%
Algehele helderheid: licht
20,0%
18,2%
Lichtgevend
6,0%
3,6%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
92,0%
94,3%
Subtiel kleurgebruik
6,0%
3,8%
Gematigd zachte verzadiging
2,0%
1,0%
Duidelijke kleurkracht
0,0%
0,8%
Levendige kleur
0,0%
0,1%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Neutrale kleuren
63,0%
70,3%
Aardse tinten
37,0%
25,9%
Donkere tinten
0,0%
1,8%
Monochroom
0,0%
1,4%
Pasteltinten
0,0%
0,5%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
86,0%
93,5%
Gebalanceerd
12,0%
5,9%
Levendig
2,0%
0,6%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
8,0%
5,0%
Zacht
20,0%
20,6%
Gebalanceerd
12,0%
15,8%
Krachtig contrast
20,0%
23,0%
Verklaring
40,0%
35,6%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
8,0%
7,9%
Zacht gemengd palet
14,0%
5,9%
Evenwichtige harmonie
4,0%
3,5%
Sterke kleurconsistentie
14,0%
17,1%
Harmonieus palet
60,0%
65,6%
Welke doeken van Gustave Doré trekken maandelijks de meeste bezoekers?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Souvenir of Loch Lomond
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
100
300
The Christian Martyrs
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
0
200
The Serenade
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
The Neophyte (First Experie…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
300
The Inferno, Canto 9, lines…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
500
Paradise Lost
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
300
The Acrobats
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
300
100
The Valley of Tears
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1.600
200
200
untitled (8555)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Flower Sellers of London
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
0
Met welke apparaten bekijken bewonderaars Gustave Doré?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Bekijk de cijfers
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
175.400
90,2%
telefoons
17.000
8,7%
tablets
2.000
1,0%
In welke talen wordt Gustave Doré gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
Taal
Bezoeken
Delen
Engels
2.200
37,3%
Russisch
500
8,5%
Italiaans
400
6,8%
Koreaans
400
6,8%
Bulgaars
300
5,1%
Spaans
300
5,1%
Frans
300
5,1%
Chinese
300
5,1%
Arabisch
200
3,4%
Portugees
200
3,4%
Hoeveel bezoeken ontvangt Gustave Doré dagelijks en wat wordt er verwacht voor de toekomst?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
Dag
Bezoeken
wo 23 Sep
1.500
do 24 Sep
300
vr 25 Sep
1.200
za 26 Sep
1.000
zo 27 Sep
900
ma 28 Sep
1.000
di 29 Sep
1.200
wo 30 Sep
1.700
do 1 Okt
1.900
vr 2 Okt
1.300
za 3 Okt
1.500
zo 4 Okt
900
ma 5 Okt
1.300
di 6 Okt
1.000
wo 7 Okt
1.200
do 8 Okt
1.500
vr 9 Okt
700
za 10 Okt
1.100
zo 11 Okt
2.500
ma 12 Okt
2.400
di 13 Okt
1.800
wo 14 Okt (voorspelling)
2.000
do 15 Okt (voorspelling)
1.700
vr 16 Okt (voorspelling)
1.500
za 17 Okt (voorspelling)
1.700
zo 18 Okt (voorspelling)
2.000
ma 19 Okt (voorspelling)
2.200
di 20 Okt (voorspelling)
1.900
wo 21 Okt (voorspelling)
2.300
do 22 Okt (voorspelling)
1.900
vr 23 Okt (voorspelling)
1.700
za 24 Okt (voorspelling)
1.900
zo 25 Okt (voorspelling)
2.200
ma 26 Okt (voorspelling)
2.400
di 27 Okt (voorspelling)
2.100
wo 28 Okt (voorspelling)
2.500
do 29 Okt (voorspelling)
2.100
vr 30 Okt (voorspelling)
1.800
za 31 Okt (voorspelling)
2.000
zo 1 Nov (voorspelling)
2.400
ma 2 Nov (voorspelling)
2.600
di 3 Nov (voorspelling)
2.200
Veelgestelde vragen over Gustave Doré
Welke doeken van Gustave Doré zijn het populairst?
The Valley of Tears staat op de eerste plaats met 2.200 weergaven (1% van alle weergaven van Gustave Doré). De bovenstaande ranglijst bevat de 10 meest bekeken werken.
Hoeveel mensen bekijken Gustave Doré op WahooArt.com?
In de afgelopen twaalf maanden ontving Gustave Doré 194.400 bezoeken: 12.600 op de artiestenpagina en 181.800 op individuele doeken.
Op welke apparaten bekijken verzamelaars Gustave Doré?
Verzamelaars bekijken Gustave Doré op apparaten (90%), telefoons (9%) en tablets (1%); apparaten is goed voor 90% van de bezoeken.
In welke talen lezen bezoekers over Gustave Doré?
In Engels (37%), Russisch (8%) en Italiaans (7%); Engels is de grootste met 37% van de bezoekers.
Welk type canvas van Gustave Doré geven bezoekers de voorkeur?
Ze geven de voorkeur aan Romantisch (Sfeer): 11% van de bezoeken, tegenover 0% van de catalogus.
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?