Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Otto Mueller op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Otto Mueller: het publiek in het kort
In de afgelopen twaalf maanden was het meest bekeken canvas van Otto Mueller op WahooArt.com Liebespaar: 1.100 weergaven, oftewel 23% van de aandacht voor het werk van de kunstenaar. Daarop volgen Two Nude Girls in a Sand Dune, One Sitting, One Lying en Three Nudes in the Forest. De kunstenaar trok in totaal 7.500 bezoeken aan: 3.400 naar de pagina van de kunstenaar en 4.100 naar de pagina's van individuele doeken. De interesse stijgt: het aantal bezoeken is met 144% toegenomen van Sep 2026 tot Okt 2026. Het hoogtepunt lag in Jul 2026, met 3.800 bezoeken. Het publiek bekijkt de werken op apparaten (61%), telefoons (36%) en tablets (3%). Bezoekers hebben een voorkeur voor Romantisch (Sfeer): 66% van de bezoeken, hoewel dergelijke doeken slechts 27% van het oeuvre van de kunstenaar vormen.
De 10 meest bekeken doeken van Otto Mueller
Gebaseerd op het werkelijke aantal bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, zijn dit de 10 werken van Otto Mueller die verzamelaars het vaakst openen op WahooArt.com.
Hoeveel mensen bezoeken de pagina van Otto Mueller per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
0
100
Jul 2026
1.200
2.600
Aug 2026
300
200
Sep 2026
700
200
Okt 2026
1.200
1.000
Hoeveel aandacht krijgen de doeken van Otto Mueller?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort canvassen kiezen de bezoekers van Otto Mueller?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Romantisch
27,3%
65,5%
Sereniteit
27,3%
27,6%
Dramatisch
18,2%
3,5%
Aards
18,2%
3,5%
Sereniteit
9,1%
0,0%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Melancholisch
36,4%
69,0%
Sereniteit
45,5%
27,6%
Reflectief
9,1%
3,5%
Romantisch
9,1%
0,0%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
6,0%
25,0%
Zachte schaduw
26,0%
10,4%
Gematigde luminantie
40,0%
52,1%
Algehele helderheid: licht
24,0%
10,4%
Lichtgevend
4,0%
2,1%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
30,0%
20,8%
Subtiel kleurgebruik
40,0%
22,9%
Gematigd zachte verzadiging
24,0%
54,2%
Duidelijke kleurkracht
6,0%
2,1%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
59,5%
69,2%
Neutrale kleuren
35,7%
17,9%
Donkere tinten
2,4%
12,8%
Monochroom
2,4%
0,0%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
14,0%
10,4%
Gebalanceerd
70,0%
58,3%
Levendig
16,0%
31,2%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
26,0%
18,8%
Zacht
32,0%
27,1%
Gebalanceerd
24,0%
25,0%
Krachtig contrast
10,0%
25,0%
Verklaring
8,0%
4,2%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
24,0%
12,5%
Zacht gemengd palet
14,0%
16,7%
Evenwichtige harmonie
14,0%
27,1%
Sterke kleurconsistentie
40,0%
25,0%
Harmonieus palet
8,0%
18,8%
Welke doeken van Otto Mueller trekken maandelijks de meeste bezoekers?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
Kunstwerk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lovers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Large bathers
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Bathers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two bathing girls
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two Nudes in the Thicket
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two Sisters (Russian Pair o…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Three Nudes Before a Mirror
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Liebespaar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two Girls in the Forest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Met welke apparaten bekijken bewonderaars Otto Mueller?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Bekijk de cijfers
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
4.600
61,3%
telefoons
2.700
36,0%
tablets
200
2,7%
In welke talen wordt Otto Mueller gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
Taal
Bezoeken
Delen
Duits
300
21,4%
Frans
300
21,4%
Spaans
200
14,3%
Deens
100
7,1%
Engels
100
7,1%
Fins
100
7,1%
Koreaans
100
7,1%
Pools
100
7,1%
Russisch
100
7,1%
Hoeveel bezoeken ontvangt Otto Mueller dagelijks en wat wordt er verwacht voor de toekomst?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
Dag
Bezoeken
za 17 Okt
0
zo 18 Okt
0
ma 19 Okt
0
di 20 Okt
100
wo 21 Okt
0
do 22 Okt
100
vr 23 Okt
300
za 24 Okt
100
zo 25 Okt
200
ma 26 Okt
0
di 27 Okt
100
wo 28 Okt
0
do 29 Okt
400
vr 30 Okt
300
za 31 Okt
100
zo 1 Nov
200
ma 2 Nov
0
di 3 Nov
0
wo 4 Nov
100
do 5 Nov
100
vr 6 Nov
200
za 7 Nov (voorspelling)
100
zo 8 Nov (voorspelling)
100
ma 9 Nov (voorspelling)
0
di 10 Nov (voorspelling)
100
wo 11 Nov (voorspelling)
0
do 12 Nov (voorspelling)
200
vr 13 Nov (voorspelling)
300
za 14 Nov (voorspelling)
100
zo 15 Nov (voorspelling)
100
ma 16 Nov (voorspelling)
0
di 17 Nov (voorspelling)
100
wo 18 Nov (voorspelling)
0
do 19 Nov (voorspelling)
200
vr 20 Nov (voorspelling)
300
za 21 Nov (voorspelling)
100
zo 22 Nov (voorspelling)
200
ma 23 Nov (voorspelling)
0
di 24 Nov (voorspelling)
100
wo 25 Nov (voorspelling)
0
do 26 Nov (voorspelling)
200
vr 27 Nov (voorspelling)
300
Veelgestelde vragen over Otto Mueller
Welke doeken van Otto Mueller zijn het populairst?
Liebespaar staat op de eerste plaats met 1.100 weergaven (23% van alle weergaven van Otto Mueller). De bovenstaande ranglijst bevat de 10 meest bekeken werken.
Hoeveel mensen bekijken Otto Mueller op WahooArt.com?
In de afgelopen twaalf maanden ontving Otto Mueller 7.500 bezoeken: 3.400 op de artiestenpagina en 4.100 op individuele doeken.
Op welke apparaten bekijken verzamelaars Otto Mueller?
Verzamelaars bekijken Otto Mueller op apparaten (61%), telefoons (36%) en tablets (3%); apparaten is goed voor 61% van de bezoeken.
Welk type canvas van Otto Mueller geven bezoekers de voorkeur?
Ze geven de voorkeur aan Romantisch (Sfeer): 66% van de bezoeken, tegenover 27% van de catalogus.
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?