Noh, Suntag Wie kijkt er, en naar welke werken

1971

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Noh, Suntag op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Noh, Suntag: wat de bezoeken laten zien

Het meest bewonderde werk van Noh, Suntag op WahooArt.com is Drought #CFF0116, met 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 40% van alle weergaven. Volgende in de rij: Nam-poongri Nam-Ildang Nam-GP en Forgetting Machines #Yang Kyoon. In totaal 800 bezoeken, waarvan 300 naar de pagina van de kunstenaar en 500 naar de werken. Jul 2026 trok de grootste bezoekersaantallen aan: 400 bezoeken. Bezoekers geven de voorkeur aan Algehele helderheid: licht (Lichtsterkte): 60% van hun bezoeken, terwijl de catalogus een aandeel heeft van 22%.

De 4 werken van Noh, Suntag die bezoekers het meest bewonderen

Elke rangschikking hieronder weerspiegelt de bezoeken die in de afgelopen twaalf maanden op WahooArt.com zijn ontvangen; nummer 1 is het meest bezochte werk van Noh, Suntag.

  1. Drought #CFF0116 1 Drought #CFF0116 200 bezoeken · 40,0%
  2. Nam-poongri Nam-Ildang Nam-GP 2 Nam-poongri Nam-Ildang Nam-GP, 2019 100 bezoeken · 20,0%
  3. Forgetting Machines #Yang Kyoon 3 Forgetting Machines #Yang Kyoon, 2011 100 bezoeken · 20,0%
  4. Insatiable Desireof Pathetic Love XI-093001 4 Insatiable Desireof Pathetic Love XI-093001 100 bezoeken · 20,0%

Wanneer bezoeken bewonderaars de pagina van Noh, Suntag?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

De gegevens in een tabel
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 202600
Jul 2026100300
Aug 2026100100
Sep 2026100100

Wanneer worden de werken van Noh, Suntag bekeken?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Wat zijn de favoriete werken van Noh, Suntag, maand voor maand?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

De gegevens in een tabel
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Drought #CFF0106000000000000
Drought #CFF011600000000020000
Drought #CFF0126000000000000
Drought #CFF0118000000000000
Drought #CFF0122000000000000
Drought #CFF0123000000000000
Mysterious 7 hours of the P…000000000000
Forgetting Machines #Kim Do…000000000000
Mysterious 7 hours of the P…000000000000
Insatiable Desireof Patheti…000000000000

Welke talen spreken de bewonderaars van Noh, Suntag?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Hoeveel bezoeken per dag ontvangt Noh, Suntag, en wat volgt er daarna?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

De gegevens in een tabel
DagBezoeken
zo 27 Sep0
ma 28 Sep0
di 29 Sep0
wo 30 Sep0
do 1 Okt0
vr 2 Okt0
za 3 Okt0
zo 4 Okt0
ma 5 Okt0
di 6 Okt0
wo 7 Okt0
do 8 Okt0
vr 9 Okt0
za 10 Okt0
zo 11 Okt0
ma 12 Okt0
di 13 Okt0
wo 14 Okt0
do 15 Okt0
vr 16 Okt0
za 17 Okt0
zo 18 Okt (voorspelling)0
ma 19 Okt (voorspelling)0
di 20 Okt (voorspelling)0
wo 21 Okt (voorspelling)0
do 22 Okt (voorspelling)0
vr 23 Okt (voorspelling)0
za 24 Okt (voorspelling)0
zo 25 Okt (voorspelling)0
ma 26 Okt (voorspelling)0
di 27 Okt (voorspelling)0
wo 28 Okt (voorspelling)0
do 29 Okt (voorspelling)0
vr 30 Okt (voorspelling)0
za 31 Okt (voorspelling)0
zo 1 Nov (voorspelling)0
ma 2 Nov (voorspelling)0
di 3 Nov (voorspelling)0
wo 4 Nov (voorspelling)0
do 5 Nov (voorspelling)0
vr 6 Nov (voorspelling)0
za 7 Nov (voorspelling)0

Waar bezoekers vragen over Noh, Suntag

Welke werken van Noh, Suntag worden het meest bekeken door bezoekers?

Drought #CFF0116 eerst, met 200 bezoeken, goed voor 40% van de weergaven. 4 werken staan hoger in de lijst.

Hoe groot is het publiek van Noh, Suntag op WahooArt.com?

800 bezoeken in twaalf maanden: 300 naar de artiestenpagina, 500 naar de werken.

Welke werken van Noh, Suntag sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?

Werken die worden beschreven als Algehele helderheid: licht (Lichtsterkte) ontvangen 60% van de bezoeken voor 22% van de catalogus.