Nicolas Lancret Publieks- & populariteitsstatistieken

1689 – 1743

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Nicolas Lancret op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Nicolas Lancret: het publiek in het kort

In de afgelopen twaalf maanden was het meest bekeken canvas van Nicolas Lancret op WahooArt.com Spring: 1.100 weergaven, oftewel 10% van de aandacht voor het werk van de kunstenaar. Daarop volgen Lady and Gentleman with two Girls and a Servant en L'Innocence. De kunstenaar trok in totaal 12.600 bezoeken aan: 1.700 naar de pagina van de kunstenaar en 10.900 naar de pagina's van individuele doeken. De interesse stijgt: het aantal bezoeken is met 57% toegenomen van Aug 2026 tot Sep 2026. Het hoogtepunt lag in Jul 2026, met 8.600 bezoeken. Het publiek bekijkt de werken op apparaten (82%), telefoons (14%) en tablets (4%). Bezoekers hebben een voorkeur voor Verklaring (Contrast): 45% van de bezoeken, hoewel dergelijke doeken slechts 30% van het oeuvre van de kunstenaar vormen.

De 10 meest bekeken doeken van Nicolas Lancret

Gebaseerd op het werkelijke aantal bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, zijn dit de 10 werken van Nicolas Lancret die verzamelaars het vaakst openen op WahooArt.com.

  1. Spring 1 Spring, 1738 1.100 bezoeken · 9,7%
  2. Lady and Gentleman with two Girls and a Servant 2 Lady and Gentleman with two Girls and a Servant, 1742 800 bezoeken · 7,1%
  3. L'Innocence 3 L'Innocence 500 bezoeken · 4,4%
  4. Picnic after the Hunt 4 Picnic after the Hunt, 1735 400 bezoeken · 3,5%
  5. Dance in a Pavilion 5 Dance in a Pavilion, 1730 400 bezoeken · 3,5%
  6. La Camargo Dancing 6 La Camargo Dancing, 1730 400 bezoeken · 3,5%
  7. The Music Lesson 7 The Music Lesson 400 bezoeken · 3,5%
  8. The Servant Justified 8 The Servant Justified, 1740 300 bezoeken · 2,7%
  9. Mademoiselle de Camargo Dancing 9 Mademoiselle de Camargo Dancing, 1730 300 bezoeken · 2,7%
  10. Le Repas Italien 10 Le Repas Italien 300 bezoeken · 2,7%

Hoeveel mensen bezoeken de pagina van Nicolas Lancret per maand?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Bekijk de cijfers
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 2026200200
Jul 20267007.900
Aug 20262001.200
Sep 20266001.600

Hoeveel aandacht krijgen de doeken van Nicolas Lancret?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Welke doeken van Nicolas Lancret trekken maandelijks de meeste bezoekers?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Bekijk de cijfers
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Picnic after the Hunt0000000003000100
Spring0000000001.10000
The Servant Justified00000000030000
Lady and Gentleman with two…0000000003000500
LES PLAISIRS DU BAIN00000000010000
Les Tourterelles000000000000
L'Innocence0000000003002000
Le Repas Italien00000000030000
LE PRINTEMPS00000000010000
La Camargo Dancing000000001002000100

Met welke apparaten bekijken bewonderaars Nicolas Lancret?

Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

Bekijk de cijfers
ApparaatBezoekenDelen
apparaten10.30081,7%
telefoons1.80014,3%
tablets5004,0%

In welke talen wordt Nicolas Lancret gelezen?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Bekijk de cijfers
TaalBezoekenDelen
Chinese70077,8%
Engels20022,2%

Hoeveel bezoeken ontvangt Nicolas Lancret dagelijks en wat wordt er verwacht voor de toekomst?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Bekijk de cijfers
DagBezoeken
za 26 Sep0
zo 27 Sep0
ma 28 Sep100
di 29 Sep200
wo 30 Sep0
do 1 Okt100
vr 2 Okt300
za 3 Okt100
zo 4 Okt0
ma 5 Okt100
di 6 Okt100
wo 7 Okt0
do 8 Okt100
vr 9 Okt100
za 10 Okt0
zo 11 Okt200
ma 12 Okt100
di 13 Okt300
wo 14 Okt500
do 15 Okt400
vr 16 Okt100
za 17 Okt (voorspelling)100
zo 18 Okt (voorspelling)100
ma 19 Okt (voorspelling)200
di 20 Okt (voorspelling)400
wo 21 Okt (voorspelling)400
do 22 Okt (voorspelling)400
vr 23 Okt (voorspelling)400
za 24 Okt (voorspelling)100
zo 25 Okt (voorspelling)200
ma 26 Okt (voorspelling)200
di 27 Okt (voorspelling)500
wo 28 Okt (voorspelling)400
do 29 Okt (voorspelling)500
vr 30 Okt (voorspelling)400
za 31 Okt (voorspelling)100
zo 1 Nov (voorspelling)200
ma 2 Nov (voorspelling)300
di 3 Nov (voorspelling)600
wo 4 Nov (voorspelling)500
do 5 Nov (voorspelling)600
vr 6 Nov (voorspelling)500

Veelgestelde vragen over Nicolas Lancret

Welke doeken van Nicolas Lancret zijn het populairst?

Spring staat op de eerste plaats met 1.100 weergaven (10% van alle weergaven van Nicolas Lancret). De bovenstaande ranglijst bevat de 10 meest bekeken werken.

Hoeveel mensen bekijken Nicolas Lancret op WahooArt.com?

In de afgelopen twaalf maanden ontving Nicolas Lancret 12.600 bezoeken: 1.700 op de artiestenpagina en 10.900 op individuele doeken.

Op welke apparaten bekijken verzamelaars Nicolas Lancret?

Verzamelaars bekijken Nicolas Lancret op apparaten (82%), telefoons (14%) en tablets (4%); apparaten is goed voor 82% van de bezoeken.

Welk type canvas van Nicolas Lancret geven bezoekers de voorkeur?

Ze geven de voorkeur aan Verklaring (Contrast): 45% van de bezoeken, tegenover 30% van de catalogus.