Marina Abramović Wie kijkt er, en naar welke werken

1946

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Marina Abramović op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Marina Abramović: wat de bezoeken laten zien

Het meest bewonderde werk van Marina Abramović op WahooArt.com is The Hero, met 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 33% van alle weergaven. Volgende in de rij: The Communicator en Green Dragon Lying. In totaal 600 bezoeken, waarvan 200 naar de pagina van de kunstenaar en 400 naar de werken. Jul 2026 trok de grootste bezoekersaantallen aan: 500 bezoeken. Bezoekers geven de voorkeur aan Gematigde luminantie (Lichtsterkte): 50% van hun bezoeken, terwijl de catalogus een aandeel heeft van 33%.

De 4 werken van Marina Abramović die bezoekers het meest bewonderen

Elke rangschikking hieronder weerspiegelt de bezoeken die in de afgelopen twaalf maanden op WahooArt.com zijn ontvangen; nummer 1 is het meest bezochte werk van Marina Abramović.

  1. The Hero 1 The Hero, 2001 200 bezoeken · 33,3%
  2. The Communicator 2 The Communicator 200 bezoeken · 33,3%
  3. Green Dragon Lying 3 Green Dragon Lying 100 bezoeken · 16,7%
  4. Black Dragon 4 Black Dragon 100 bezoeken · 16,7%

Wanneer bezoeken bewonderaars de pagina van Marina Abramović?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

De gegevens in een tabel
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 202600
Jul 2026200300
Aug 202600
Sep 20260100

Wanneer worden de werken van Marina Abramović bekeken?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Wat zijn de favoriete werken van Marina Abramović, maand voor maand?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

De gegevens in een tabel
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Rhythm 5000000000000
The Hero00000000000100
The Communicator00000000020000
Chair for Man and His Spirit000000000000
Black Dragon000000000000
Green Dragon Lying00000000010000

Welke talen spreken de bewonderaars van Marina Abramović?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

De gegevens in een tabel
TaalBezoekenDelen
Spaans100100,0%

Hoeveel bezoeken per dag ontvangt Marina Abramović, en wat volgt er daarna?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

De gegevens in een tabel
DagBezoeken
ma 5 Okt0
di 6 Okt0
wo 7 Okt0
do 8 Okt0
vr 9 Okt0
za 10 Okt0
zo 11 Okt0
ma 12 Okt0
di 13 Okt0
wo 14 Okt0
do 15 Okt1.500
vr 16 Okt0
za 17 Okt0
zo 18 Okt0
ma 19 Okt0
di 20 Okt0
wo 21 Okt0
do 22 Okt100
vr 23 Okt100
za 24 Okt0
zo 25 Okt0
ma 26 Okt (voorspelling)0
di 27 Okt (voorspelling)0
wo 28 Okt (voorspelling)0
do 29 Okt (voorspelling)300
vr 30 Okt (voorspelling)0
za 31 Okt (voorspelling)0
zo 1 Nov (voorspelling)0
ma 2 Nov (voorspelling)0
di 3 Nov (voorspelling)0
wo 4 Nov (voorspelling)0
do 5 Nov (voorspelling)300
vr 6 Nov (voorspelling)0
za 7 Nov (voorspelling)0
zo 8 Nov (voorspelling)0
ma 9 Nov (voorspelling)0
di 10 Nov (voorspelling)0
wo 11 Nov (voorspelling)0
do 12 Nov (voorspelling)400
vr 13 Nov (voorspelling)0
za 14 Nov (voorspelling)0
zo 15 Nov (voorspelling)0

Waar bezoekers vragen over Marina Abramović

Welke werken van Marina Abramović worden het meest bekeken door bezoekers?

The Hero eerst, met 200 bezoeken, goed voor 33% van de weergaven. 4 werken staan hoger in de lijst.

Hoe groot is het publiek van Marina Abramović op WahooArt.com?

600 bezoeken in twaalf maanden: 200 naar de artiestenpagina, 400 naar de werken.

Welke werken van Marina Abramović sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?

Werken die worden beschreven als Gematigde luminantie (Lichtsterkte) ontvangen 50% van de bezoeken voor 33% van de catalogus.