Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van László Moholy-Nagy op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
László Moholy-Nagy: wat de bezoeken laten zien
Het meest bewonderde werk van László Moholy-Nagy op WahooArt.com is Pneumatik (1924.jpg!Blog), met 400 weergaven in twaalf maanden, goed voor 16% van alle weergaven. Volgende in de rij: Flower en Untitled construction (1922.jpg!Blog). In totaal 2.700 bezoeken, waarvan 700 naar de pagina van de kunstenaar en 2.000 naar de werken. De aandacht neemt toe, met 1400% van Aug 2026 tot Sep 2026. Sep 2026 trok de grootste bezoekersaantallen aan: 1.500 bezoeken. Bezoekers geven de voorkeur aan Sereniteit (Sfeer): 50% van hun bezoeken, terwijl de catalogus een aandeel heeft van 12%.
De 10 werken van László Moholy-Nagy die bezoekers het meest bewonderen
Elke rangschikking hieronder weerspiegelt de bezoeken die in de afgelopen twaalf maanden op WahooArt.com zijn ontvangen; nummer 1 is het meest bezochte werk van László Moholy-Nagy.
Wanneer bezoeken bewonderaars de pagina van László Moholy-Nagy?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De gegevens in een tabel
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
0
100
Jul 2026
100
900
Aug 2026
0
100
Sep 2026
600
900
Wanneer worden de werken van László Moholy-Nagy bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bewonderaars van László Moholy-Nagy uit de werken?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De gegevens in een tabel
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Sereniteit
12,5%
50,0%
Modern
37,5%
16,7%
Dramatisch
12,5%
16,7%
Sereniteit
12,5%
16,7%
Elegant
12,5%
0,0%
Mystiek
12,5%
0,0%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Reflectief
50,0%
50,0%
Mysterieus
25,0%
16,7%
Sereniteit
12,5%
33,3%
Energiek
12,5%
0,0%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
30,0%
32,0%
Zachte schaduw
8,0%
8,0%
Gematigde luminantie
12,0%
20,0%
Algehele helderheid: licht
22,0%
12,0%
Lichtgevend
28,0%
28,0%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
72,0%
72,0%
Subtiel kleurgebruik
10,0%
12,0%
Gematigd zachte verzadiging
6,0%
8,0%
Duidelijke kleurkracht
12,0%
8,0%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Neutrale kleuren
50,0%
66,7%
Aardse tinten
26,5%
20,0%
Pasteltinten
14,7%
6,7%
Donkere tinten
2,9%
6,7%
Metallic tinten
2,9%
0,0%
Monochroom
2,9%
0,0%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
70,0%
56,0%
Gebalanceerd
16,0%
36,0%
Levendig
14,0%
8,0%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
14,0%
8,0%
Zacht
12,0%
20,0%
Gebalanceerd
6,0%
0,0%
Krachtig contrast
22,0%
12,0%
Verklaring
46,0%
60,0%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
16,0%
12,0%
Zacht gemengd palet
6,0%
8,0%
Evenwichtige harmonie
10,0%
20,0%
Sterke kleurconsistentie
36,0%
20,0%
Harmonieus palet
32,0%
40,0%
Wat zijn de favoriete werken van László Moholy-Nagy, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De gegevens in een tabel
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Untitled\n\nUntitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled, Dessau
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Flower
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Ohne Titel (Selbstbildnis),…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Paul Hartland Carnival. Com…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Construction
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
E IV (Construction VII)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Composition (Cross and Circ…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape with bridge at ób…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Welke talen spreken de bewonderaars van László Moholy-Nagy?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De gegevens in een tabel
Taal
Bezoeken
Delen
Spaans
400
25,0%
Italiaans
400
25,0%
Duits
300
18,8%
Japans
200
12,5%
Bulgaars
100
6,2%
Engels
100
6,2%
Hongaars
100
6,2%
Hoeveel bezoeken per dag ontvangt László Moholy-Nagy, en wat volgt er daarna?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De gegevens in een tabel
Dag
Bezoeken
za 26 Sep
0
zo 27 Sep
0
ma 28 Sep
200
di 29 Sep
100
wo 30 Sep
0
do 1 Okt
100
vr 2 Okt
0
za 3 Okt
300
zo 4 Okt
0
ma 5 Okt
400
di 6 Okt
100
wo 7 Okt
0
do 8 Okt
0
vr 9 Okt
100
za 10 Okt
500
zo 11 Okt
200
ma 12 Okt
100
di 13 Okt
200
wo 14 Okt
800
do 15 Okt
0
vr 16 Okt
0
za 17 Okt (voorspelling)
600
zo 18 Okt (voorspelling)
200
ma 19 Okt (voorspelling)
500
di 20 Okt (voorspelling)
300
wo 21 Okt (voorspelling)
600
do 22 Okt (voorspelling)
100
vr 23 Okt (voorspelling)
100
za 24 Okt (voorspelling)
700
zo 25 Okt (voorspelling)
200
ma 26 Okt (voorspelling)
700
di 27 Okt (voorspelling)
400
wo 28 Okt (voorspelling)
700
do 29 Okt (voorspelling)
100
vr 30 Okt (voorspelling)
100
za 31 Okt (voorspelling)
900
zo 1 Nov (voorspelling)
200
ma 2 Nov (voorspelling)
800
di 3 Nov (voorspelling)
400
wo 4 Nov (voorspelling)
900
do 5 Nov (voorspelling)
100
vr 6 Nov (voorspelling)
100
Waar bezoekers vragen over László Moholy-Nagy
Welke werken van László Moholy-Nagy worden het meest bekeken door bezoekers?
Pneumatik (1924.jpg!Blog) eerst, met 400 bezoeken, goed voor 16% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van László Moholy-Nagy op WahooArt.com?
2.700 bezoeken in twaalf maanden: 700 naar de artiestenpagina, 2.000 naar de werken.
Welke werken van László Moholy-Nagy sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
Werken die worden beschreven als Sereniteit (Sfeer) ontvangen 50% van de bezoeken voor 12% van de catalogus.
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?