Joos de Momper Wie kijkt er, en naar welke werken

1564 – 1635

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Joos de Momper op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Joos de Momper: wat de bezoeken laten zien

Het meest bewonderde werk van Joos de Momper op WahooArt.com is Berglandschaft Mit Geknickten Tannenstaemmen Im Strome, met 400 weergaven in twaalf maanden, goed voor 8% van alle weergaven. Volgende in de rij: Landscape with Grotto en Mountain Scene with Bridges. In totaal 5.900 bezoeken, waarvan 1.100 naar de pagina van de kunstenaar en 4.800 naar de werken. De aandacht neemt toe, met 200% van Aug 2026 tot Sep 2026. Jul 2026 trok de grootste bezoekersaantallen aan: 5.500 bezoeken. Bezoekers browsen op apparaten (93%), telefoons (5%) en tablets (2%). Bezoekers geven de voorkeur aan Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging): 58% van hun bezoeken, terwijl de catalogus een aandeel heeft van 32%.

De 10 werken van Joos de Momper die bezoekers het meest bewonderen

Elke rangschikking hieronder weerspiegelt de bezoeken die in de afgelopen twaalf maanden op WahooArt.com zijn ontvangen; nummer 1 is het meest bezochte werk van Joos de Momper.

  1. Berglandschaft Mit Geknickten Tannenstaemmen Im Strome 1 Berglandschaft Mit Geknickten Tannenstaemmen Im Strome 400 bezoeken · 8,3%
  2. Landscape with Grotto 2 Landscape with Grotto, 1600 300 bezoeken · 6,2%
  3. Mountain Scene with Bridges 3 Mountain Scene with Bridges, 1600 300 bezoeken · 6,2%
  4. Village at Full Moon 4 Village at Full Moon 300 bezoeken · 6,2%
  5. Landscape 5 Landscape 300 bezoeken · 6,2%
  6. Mountainous Landscape 6 Mountainous Landscape, 1621 300 bezoeken · 6,2%
  7. Monk's Hermitage in a Cave 7 Monk's Hermitage in a Cave, 1600 200 bezoeken · 4,2%
  8. Rocky Landscape with Monks 8 Rocky Landscape with Monks, 1608 200 bezoeken · 4,2%
  9. Winter Landscape with the Flight into Egypt 9 Winter Landscape with the Flight into Egypt 200 bezoeken · 4,2%
  10. Flemish Market and Washing Place 10 Flemish Market and Washing Place 200 bezoeken · 4,2%

Wanneer bezoeken bewonderaars de pagina van Joos de Momper?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

De gegevens in een tabel
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 202600
Jul 20269004.600
Aug 20260100
Sep 2026200100

Wanneer worden de werken van Joos de Momper bekeken?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Wat zijn de favoriete werken van Joos de Momper, maand voor maand?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

De gegevens in een tabel
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Monk's Hermitage in a Cave00000000020000
Grote Berglandschap (detail)00000000010000
Flemish Market and Washing…0000000001000100
Mountain Scene with Bridges00000000030000
Wooded Rocky Gorge000000000000
Mountainous Landscape with…000000000000
Village at Full Moon (detai…00000000010000
Village at Full Moon00000000030000
Landscape00000000030000
Landscape with the Temptati…00000000010000

Wat is de verdeling van het publiek van Joos de Momper per apparaat?

Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

De gegevens in een tabel
ApparaatBezoekenDelen
apparaten5.50093,2%
telefoons3005,1%
tablets1001,7%

Welke talen spreken de bewonderaars van Joos de Momper?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Hoeveel bezoeken per dag ontvangt Joos de Momper, en wat volgt er daarna?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

De gegevens in een tabel
DagBezoeken
za 26 Sep0
zo 27 Sep0
ma 28 Sep0
di 29 Sep0
wo 30 Sep0
do 1 Okt0
vr 2 Okt0
za 3 Okt0
zo 4 Okt0
ma 5 Okt0
di 6 Okt100
wo 7 Okt0
do 8 Okt100
vr 9 Okt0
za 10 Okt0
zo 11 Okt0
ma 12 Okt0
di 13 Okt0
wo 14 Okt0
do 15 Okt100
vr 16 Okt0
za 17 Okt (voorspelling)0
zo 18 Okt (voorspelling)0
ma 19 Okt (voorspelling)0
di 20 Okt (voorspelling)0
wo 21 Okt (voorspelling)0
do 22 Okt (voorspelling)100
vr 23 Okt (voorspelling)0
za 24 Okt (voorspelling)0
zo 25 Okt (voorspelling)0
ma 26 Okt (voorspelling)0
di 27 Okt (voorspelling)100
wo 28 Okt (voorspelling)0
do 29 Okt (voorspelling)100
vr 30 Okt (voorspelling)0
za 31 Okt (voorspelling)0
zo 1 Nov (voorspelling)0
ma 2 Nov (voorspelling)0
di 3 Nov (voorspelling)100
wo 4 Nov (voorspelling)0
do 5 Nov (voorspelling)100
vr 6 Nov (voorspelling)0

Waar bezoekers vragen over Joos de Momper

Welke werken van Joos de Momper worden het meest bekeken door bezoekers?

Berglandschaft Mit Geknickten Tannenstaemmen Im Strome eerst, met 400 bezoeken, goed voor 8% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.

Hoe groot is het publiek van Joos de Momper op WahooArt.com?

5.900 bezoeken in twaalf maanden: 1.100 naar de artiestenpagina, 4.800 naar de werken.

Welke apparaten gebruiken de bewonderaars van Joos de Momper?

Ze maken gebruik van apparaten (93%), telefoons (5%) en tablets (2%); apparaten is goed voor 93% van de bezoeken.

Welke werken van Joos de Momper sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?

Werken die worden beschreven als Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging) ontvangen 58% van de bezoeken voor 32% van de catalogus.