John Guerin Populariteit & bezoekersstatistieken

1920 – 2006

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van John Guerin op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

John Guerin: kerncijfers

The Way to the Cottages staat bovenaan in de werken van John Guerin: 500 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 6% van de totale aandacht. Golfer Rustend en Chapel at Dinorwic volgen. John Guerin kreeg 7.600 bezoeken: 1.900 op de artiestenpagina, 5.700 op de doeken. De curve stijgt: 200% meer bezoeken in Okt 2026 dan in Sep 2026. De best bezochte maand was Jul 2026 (6.100 bezoeken). Apparatenverdeling van het publiek: apparaten (87%), telefoons (9%) en tablets (4%). Eén voorkeur is duidelijk: Gebalanceerd (Kleurintensiteit) trekt 42% van de bezoeken aan met slechts 22% van de catalogus.

John Guerin: de 10 meest bekeken doeken

Deze ranglijst is gebaseerd op het aantal bezoeken, niet op catalogusscores: de 10 meest geraadpleegde werken van John Guerin op WahooArt.com in de afgelopen twaalf maanden.

  1. The Way to the Cottages 1 The Way to the Cottages, 2006 500 bezoeken · 6,0%
  2. Golfer Rustend 2 Golfer Rustend, 1950 400 bezoeken · 4,8%
  3. Chapel at Dinorwic 3 Chapel at Dinorwic, 2000 300 bezoeken · 3,6%
  4. Zonnebloemen met Bergen Achtergrond 4 Zonnebloemen met Bergen Achtergrond, 1950 300 bezoeken · 3,6%
  5. Welsh Black Bull 5 Welsh Black Bull, 2006 300 bezoeken · 3,6%
  6. Crib Coch and Llanberis Pass 6 Crib Coch and Llanberis Pass 300 bezoeken · 3,6%
  7. Koeien op het veld 7 Koeien op het veld, 1950 200 bezoeken · 2,4%
  8. Boerderij en hond in de bergen 8 Boerderij en hond in de bergen, 1970 200 bezoeken · 2,4%
  9. Bergdalen Cottages 9 Bergdalen Cottages, 2006 200 bezoeken · 2,4%
  10. Mountain Torrent 10 Mountain Torrent, 1950 200 bezoeken · 2,4%

Hoe ontwikkelt de interesse in John Guerin zich van maand tot maand?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Toon de onderliggende cijfers
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 2026100100
Jul 20261.3004.800
Aug 20260500
Sep 2026100100
Okt 2026400200

Hoe worden de individuele doeken van John Guerin in totaal bekeken?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Hoe verhouden de favoriete doeken van John Guerin zich gedurende het jaar?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Toon de onderliggende cijfers
KunstwerkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026Okt 2026
Zonnebloemen met Bergen Ach…0000000010000100
Bergdalen Cottages00000000100000
Chapel at Dinorwic00000000020000
Pengwyryd00000000100000
Plukken Kip00000000100000
Moonlight above Gwynant00000000100000
Een officier van Het Konink…000000000000
Snowdon from Drws Y Coed000000000000
John Dafydd Evans (1900–198…000000000000
Highgate West Hill000000000000

Worden de werken van John Guerin bekeken op telefoons of computers?

Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

Toon de onderliggende cijfers
ApparaatBezoekenDelen
apparaten6.60086,8%
telefoons7009,2%
tablets3003,9%

Welke talen komen het meest voor onder de lezers van John Guerin?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Toon de onderliggende cijfers
TaalBezoekenDelen
Spaans30075,0%
Japans10025,0%

Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan John Guerin eruit, en wat is de prognose?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Toon de onderliggende cijfers
DagBezoeken
zo 18 Okt0
ma 19 Okt0
di 20 Okt100
wo 21 Okt0
do 22 Okt0
vr 23 Okt0
za 24 Okt0
zo 25 Okt0
ma 26 Okt0
di 27 Okt0
wo 28 Okt0
do 29 Okt0
vr 30 Okt0
za 31 Okt100
zo 1 Nov0
ma 2 Nov0
di 3 Nov0
wo 4 Nov0
do 5 Nov100
vr 6 Nov0
za 7 Nov100
zo 8 Nov (voorspelling)0
ma 9 Nov (voorspelling)0
di 10 Nov (voorspelling)100
wo 11 Nov (voorspelling)0
do 12 Nov (voorspelling)100
vr 13 Nov (voorspelling)0
za 14 Nov (voorspelling)100
zo 15 Nov (voorspelling)0
ma 16 Nov (voorspelling)0
di 17 Nov (voorspelling)100
wo 18 Nov (voorspelling)0
do 19 Nov (voorspelling)100
vr 20 Nov (voorspelling)0
za 21 Nov (voorspelling)100
zo 22 Nov (voorspelling)0
ma 23 Nov (voorspelling)0
di 24 Nov (voorspelling)100
wo 25 Nov (voorspelling)0
do 26 Nov (voorspelling)100
vr 27 Nov (voorspelling)0
za 28 Nov (voorspelling)200

John Guerin: uw vragen

Wat is het meest bekeken canvas van John Guerin?

The Way to the Cottages: 500 bezoeken, oftewel 6% van de weergaven van John Guerin. De bovenstaande lijst loopt terug tot rang 10.

Hoeveel bezoeken krijgt John Guerin?

7.600 over twaalf maanden, verdeeld over de artiestenpagina (1.900) en de doeken (5.700).

Bezoeken bezoekers John Guerin via telefoons of computers?

De bezoeken zijn verdeeld over apparaten (87%), telefoons (9%) en tablets (4%); apparaten loopt voor met 87%.

Verkiezen bezoekers een bepaald type canvas van John Guerin?

Ja, Gebalanceerd (Kleurintensiteit): 42% van de bezoeken voor 22% van de catalogus.