Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Hans Memling op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Hans Memling: kerncijfers
Het Laatste Oordeel staat bovenaan in de werken van Hans Memling: 2.600 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 10% van de totale aandacht. Scènes de la Passion du Christ (côté gauche) en Scènes de la vie de Marie volgen. Hans Memling kreeg 20.600 bezoeken: 1.700 op de artiestenpagina, 18.900 op de doeken. De curve daalde: 78% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De best bezochte maand was Jul 2026 (16.800 bezoeken). Apparatenverdeling van het publiek: apparaten (90%), telefoons (8%) en tablets (1%). Eén voorkeur is duidelijk: Spiritueel (Emotionele toon) trekt 53% van de bezoeken aan met slechts 22% van de catalogus.
Hans Memling: de 10 meest bekeken doeken
Deze ranglijst is gebaseerd op het aantal bezoeken, niet op catalogusscores: de 10 meest geraadpleegde werken van Hans Memling op WahooArt.com in de afgelopen twaalf maanden.
Hoe ontwikkelt de interesse in Hans Memling zich van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende cijfers
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
100
400
Jul 2026
1.200
15.600
Aug 2026
100
2.600
Sep 2026
300
300
Hoe worden de individuele doeken van Hans Memling in totaal bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat geven de bezoekers van Hans Memling de voorkeur in de catalogus?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende cijfers
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Dramatisch
18,5%
36,4%
Sereniteit
25,9%
26,6%
Elegant
18,5%
11,8%
Sereniteit
22,2%
10,3%
Klassiek
14,8%
3,0%
Etherisch
0,0%
4,9%
Nostalgisch
0,0%
3,9%
Mystiek
0,0%
1,5%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Spiritueel
22,2%
53,2%
Dramatisch
11,1%
12,3%
Reflectief
25,9%
9,8%
Sereniteit
18,5%
6,9%
Sereniteit
7,4%
7,4%
Blijmoedig
0,0%
3,0%
Melancholisch
7,4%
2,0%
Mysterieus
3,7%
1,5%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
36,0%
22,9%
Zachte schaduw
50,0%
47,8%
Gematigde luminantie
14,0%
28,9%
Algehele helderheid: licht
0,0%
0,4%
Lichtgevend
0,0%
0,0%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
20,0%
8,4%
Subtiel kleurgebruik
42,0%
43,4%
Gematigd zachte verzadiging
28,0%
30,1%
Duidelijke kleurkracht
10,0%
18,1%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
89,4%
79,3%
Donkere tinten
10,6%
19,8%
Neutrale kleuren
0,0%
0,8%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
32,0%
19,7%
Gebalanceerd
58,0%
63,9%
Levendig
10,0%
16,5%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
0,0%
0,4%
Zacht
8,0%
5,6%
Gebalanceerd
6,0%
9,6%
Krachtig contrast
26,0%
27,7%
Verklaring
60,0%
56,6%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
4,0%
3,6%
Zacht gemengd palet
12,0%
10,0%
Evenwichtige harmonie
10,0%
14,1%
Sterke kleurconsistentie
70,0%
63,9%
Harmonieus palet
4,0%
8,4%
Hoe verhouden de favoriete doeken van Hans Memling zich gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende cijfers
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Scènes de la Passion du Chr…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Scènes de la vie de Marie
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
100
Het Laatste Oordeel
0
0
0
0
0
0
0
0
100
700
700
0
Virgin and Child with Sts J…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Diptiek van Jean de Cellier
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Virgin and Child with S…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Triptych of the Resurrection
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
De Annunciatie
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Virgin and Child with Saint…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Resurrection, central p…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Worden de werken van Hans Memling bekeken op telefoons of computers?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de onderliggende cijfers
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
18.600
90,3%
telefoons
1.700
8,3%
tablets
300
1,5%
Welke talen komen het meest voor onder de lezers van Hans Memling?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de onderliggende cijfers
Taal
Bezoeken
Delen
Tsjechisch
200
28,6%
Spaans
200
28,6%
Pools
200
28,6%
Duits
100
14,3%
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Hans Memling eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende cijfers
Dag
Bezoeken
do 24 Sep
200
vr 25 Sep
100
za 26 Sep
0
zo 27 Sep
400
ma 28 Sep
200
di 29 Sep
400
wo 30 Sep
200
do 1 Okt
100
vr 2 Okt
500
za 3 Okt
300
zo 4 Okt
500
ma 5 Okt
600
di 6 Okt
500
wo 7 Okt
200
do 8 Okt
400
vr 9 Okt
100
za 10 Okt
100
zo 11 Okt
100
ma 12 Okt
1.300
di 13 Okt
400
wo 14 Okt
500
do 15 Okt (voorspelling)
300
vr 16 Okt (voorspelling)
300
za 17 Okt (voorspelling)
200
zo 18 Okt (voorspelling)
500
ma 19 Okt (voorspelling)
1.000
di 20 Okt (voorspelling)
600
wo 21 Okt (voorspelling)
400
do 22 Okt (voorspelling)
400
vr 23 Okt (voorspelling)
400
za 24 Okt (voorspelling)
200
zo 25 Okt (voorspelling)
600
ma 26 Okt (voorspelling)
1.200
di 27 Okt (voorspelling)
700
wo 28 Okt (voorspelling)
500
do 29 Okt (voorspelling)
400
vr 30 Okt (voorspelling)
400
za 31 Okt (voorspelling)
200
zo 1 Nov (voorspelling)
600
ma 2 Nov (voorspelling)
1.300
di 3 Nov (voorspelling)
800
wo 4 Nov (voorspelling)
600
Hans Memling: uw vragen
Wat is het meest bekeken canvas van Hans Memling?
Het Laatste Oordeel: 2.600 bezoeken, oftewel 10% van de weergaven van Hans Memling. De bovenstaande lijst loopt terug tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Hans Memling?
20.600 over twaalf maanden, verdeeld over de artiestenpagina (1.700) en de doeken (18.900).
Bezoeken bezoekers Hans Memling via telefoons of computers?
De bezoeken zijn verdeeld over apparaten (90%), telefoons (8%) en tablets (1%); apparaten loopt voor met 90%.
Verkiezen bezoekers een bepaald type canvas van Hans Memling?
Ja, Spiritueel (Emotionele toon): 53% van de bezoeken voor 22% van de catalogus.
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?