Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Gustave Moreau op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Gustave Moreau: kerncijfers
De Apparitie staat bovenaan in de werken van Gustave Moreau: 4.300 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 4% van de totale aandacht. Salome Dancing before Herod en Salome Dancing volgen. Gustave Moreau kreeg 110.300 bezoeken: 15.600 op de artiestenpagina, 94.700 op de doeken. De curve stijgt: 31% meer bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De best bezochte maand was Jul 2026 (73.800 bezoeken). Talen van het publiek: Engels (25%), Russisch (18%) en Portugees (13%). Apparatenverdeling van het publiek: apparaten (81%), telefoons (17%) en tablets (3%). Eén voorkeur is duidelijk: Mystiek (Sfeer) trekt 22% van de bezoeken aan met slechts 8% van de catalogus.
Gustave Moreau: de 10 meest bekeken doeken
Deze ranglijst is gebaseerd op het aantal bezoeken, niet op catalogusscores: de 10 meest geraadpleegde werken van Gustave Moreau op WahooArt.com in de afgelopen twaalf maanden.
Hoe ontwikkelt de interesse in Gustave Moreau zich van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende cijfers
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
0
3.500
Jul 2026
5.900
67.900
Aug 2026
4.400
9.900
Sep 2026
5.300
13.400
Hoe worden de individuele doeken van Gustave Moreau in totaal bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat geven de bezoekers van Gustave Moreau de voorkeur in de catalogus?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende cijfers
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Etherisch
73,5%
58,7%
Mystiek
8,2%
21,8%
Dramatisch
12,2%
14,6%
Romantisch
6,1%
4,8%
Nostalgisch
0,0%
0,1%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Mysterieus
70,0%
59,0%
Melancholisch
8,0%
16,1%
Dramatisch
12,0%
15,3%
Spiritueel
4,0%
3,7%
Etherisch
0,0%
2,6%
Reflectief
4,0%
1,5%
Romantisch
0,0%
0,6%
Sereniteit
2,0%
0,5%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
22,0%
22,4%
Zachte schaduw
26,0%
37,5%
Gematigde luminantie
38,0%
33,6%
Algehele helderheid: licht
14,0%
6,2%
Lichtgevend
0,0%
0,2%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
12,0%
11,8%
Subtiel kleurgebruik
36,0%
44,9%
Gematigd zachte verzadiging
36,0%
34,4%
Duidelijke kleurkracht
16,0%
8,8%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
65,1%
77,2%
Neutrale kleuren
16,3%
13,8%
Donkere tinten
18,6%
8,7%
Monochroom
0,0%
0,2%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
20,0%
22,7%
Gebalanceerd
66,0%
67,3%
Levendig
14,0%
10,0%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
2,0%
4,0%
Zacht
20,0%
14,9%
Gebalanceerd
6,0%
9,1%
Krachtig contrast
20,0%
29,5%
Verklaring
52,0%
42,6%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
16,0%
10,6%
Zacht gemengd palet
10,0%
7,1%
Evenwichtige harmonie
14,0%
19,8%
Sterke kleurconsistentie
40,0%
48,9%
Harmonieus palet
20,0%
13,5%
Hoe verhouden de favoriete doeken van Gustave Moreau zich gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende cijfers
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
De Apparitie
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2.000
800
1.100
Phaeton
0
0
0
0
0
0
0
0
100
500
700
300
Salome met het hoofd van Jo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
200
200
Salome Dancing before Herod
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
800
300
Jason en Medea
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
400
400
Mystical Flower
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Diomède verslonden door zij…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
Salome in de gevangenis
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Salome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
Salome Dancing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1.200
600
300
Worden de werken van Gustave Moreau bekeken op telefoons of computers?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de onderliggende cijfers
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
88.900
80,6%
telefoons
18.300
16,6%
tablets
3.100
2,8%
Welke talen komen het meest voor onder de lezers van Gustave Moreau?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de onderliggende cijfers
Taal
Bezoeken
Delen
Engels
1.700
25,4%
Russisch
1.200
17,9%
Portugees
900
13,4%
Fins
400
6,0%
Frans
400
6,0%
Spaans
300
4,5%
Tsjechisch
200
3,0%
Deens
200
3,0%
Duits
200
3,0%
Koreaans
200
3,0%
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Gustave Moreau eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende cijfers
Dag
Bezoeken
za 26 Sep
400
zo 27 Sep
300
ma 28 Sep
700
di 29 Sep
1.600
wo 30 Sep
2.200
do 1 Okt
900
vr 2 Okt
1.200
za 3 Okt
800
zo 4 Okt
1.400
ma 5 Okt
1.200
di 6 Okt
1.700
wo 7 Okt
1.300
do 8 Okt
1.200
vr 9 Okt
1.000
za 10 Okt
3.100
zo 11 Okt
1.500
ma 12 Okt
1.200
di 13 Okt
1.500
wo 14 Okt
2.000
do 15 Okt
1.400
vr 16 Okt
2.300
za 17 Okt (voorspelling)
2.300
zo 18 Okt (voorspelling)
1.700
ma 19 Okt (voorspelling)
1.700
di 20 Okt (voorspelling)
2.600
wo 21 Okt (voorspelling)
2.900
do 22 Okt (voorspelling)
1.900
vr 23 Okt (voorspelling)
2.400
za 24 Okt (voorspelling)
2.600
zo 25 Okt (voorspelling)
1.900
ma 26 Okt (voorspelling)
1.900
di 27 Okt (voorspelling)
2.900
wo 28 Okt (voorspelling)
3.300
do 29 Okt (voorspelling)
2.100
vr 30 Okt (voorspelling)
2.700
za 31 Okt (voorspelling)
2.900
zo 1 Nov (voorspelling)
2.100
ma 2 Nov (voorspelling)
2.100
di 3 Nov (voorspelling)
3.200
wo 4 Nov (voorspelling)
3.700
do 5 Nov (voorspelling)
2.300
vr 6 Nov (voorspelling)
3.000
Gustave Moreau: uw vragen
Wat is het meest bekeken canvas van Gustave Moreau?
De Apparitie: 4.300 bezoeken, oftewel 4% van de weergaven van Gustave Moreau. De bovenstaande lijst loopt terug tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Gustave Moreau?
110.300 over twaalf maanden, verdeeld over de artiestenpagina (15.600) en de doeken (94.700).
Bezoeken bezoekers Gustave Moreau via telefoons of computers?
De bezoeken zijn verdeeld over apparaten (81%), telefoons (17%) en tablets (3%); apparaten loopt voor met 81%.
Wordt Gustave Moreau in meerdere talen gelezen?
Ja: Engels (25%), Russisch (18%) en Portugees (13%). Engels is de grootste met 25%.
Verkiezen bezoekers een bepaald type canvas van Gustave Moreau?
Ja, Mystiek (Sfeer): 22% van de bezoeken voor 8% van de catalogus.
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?