Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Gillis Mostaert op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Gillis Mostaert: het publiek in het kort
In de afgelopen twaalf maanden was het meest bekeken canvas van Gillis Mostaert op WahooArt.com Scene of War and Fire: 300 weergaven, oftewel 38% van de aandacht voor het werk van de kunstenaar. Daarop volgen Landscape with the Flight into Egypt en Netherlandish Household. De kunstenaar trok in totaal 1.200 bezoeken aan: 500 naar de pagina van de kunstenaar en 700 naar de pagina's van individuele doeken. Het hoogtepunt lag in Jul 2026, met 800 bezoeken. Bezoekers hebben een voorkeur voor Zacht gemengd palet (Kleurharmonie): 50% van de bezoeken, hoewel dergelijke doeken slechts 7% van het oeuvre van de kunstenaar vormen.
De 5 meest bekeken doeken van Gillis Mostaert
Gebaseerd op het werkelijke aantal bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, zijn dit de 5 werken van Gillis Mostaert die verzamelaars het vaakst openen op WahooArt.com.
Hoeveel mensen bezoeken de pagina van Gillis Mostaert per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
0
100
Jul 2026
500
300
Aug 2026
0
0
Sep 2026
0
300
Hoeveel aandacht krijgen de doeken van Gillis Mostaert?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort canvassen kiezen de bezoekers van Gillis Mostaert?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Dramatisch
20,0%
50,0%
Sereniteit
40,0%
33,3%
Sereniteit
20,0%
16,7%
Nostalgisch
20,0%
0,0%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Reflectief
40,0%
50,0%
Zwaarmoedig
40,0%
50,0%
Sereniteit
20,0%
0,0%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
50,0%
87,5%
Zachte schaduw
40,0%
0,0%
Gematigde luminantie
6,7%
12,5%
Algehele helderheid: licht
3,3%
0,0%
Lichtgevend
0,0%
0,0%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
40,0%
50,0%
Subtiel kleurgebruik
36,7%
25,0%
Gematigd zachte verzadiging
20,0%
25,0%
Duidelijke kleurkracht
3,3%
0,0%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
88,9%
100,0%
Donkere tinten
5,6%
0,0%
Neutrale kleuren
5,6%
0,0%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
60,0%
50,0%
Gebalanceerd
40,0%
50,0%
Levendig
0,0%
0,0%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
13,3%
0,0%
Zacht
26,7%
37,5%
Gebalanceerd
16,7%
50,0%
Krachtig contrast
23,3%
0,0%
Verklaring
20,0%
12,5%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
13,3%
0,0%
Zacht gemengd palet
6,7%
50,0%
Evenwichtige harmonie
0,0%
0,0%
Sterke kleurconsistentie
46,7%
37,5%
Harmonieus palet
33,3%
12,5%
Welke doeken van Gillis Mostaert trekken maandelijks de meeste bezoekers?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Scene of War and Fire
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Landscape with the Flight i…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
Spring
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Netherlandish Household
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Winter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Summer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Autumn (?)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Moses strikes water from th…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Christ on the Cross
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sermon of St. John - Landsc…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
In welke talen wordt Gillis Mostaert gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken ontvangt Gillis Mostaert dagelijks en wat wordt er verwacht voor de toekomst?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
Dag
Bezoeken
vr 25 Sep
0
za 26 Sep
0
zo 27 Sep
0
ma 28 Sep
0
di 29 Sep
0
wo 30 Sep
200
do 1 Okt
0
vr 2 Okt
0
za 3 Okt
0
zo 4 Okt
0
ma 5 Okt
0
di 6 Okt
0
wo 7 Okt
0
do 8 Okt
0
vr 9 Okt
0
za 10 Okt
0
zo 11 Okt
0
ma 12 Okt
0
di 13 Okt
0
wo 14 Okt
0
do 15 Okt
300
vr 16 Okt (voorspelling)
0
za 17 Okt (voorspelling)
0
zo 18 Okt (voorspelling)
0
ma 19 Okt (voorspelling)
0
di 20 Okt (voorspelling)
0
wo 21 Okt (voorspelling)
100
do 22 Okt (voorspelling)
200
vr 23 Okt (voorspelling)
0
za 24 Okt (voorspelling)
0
zo 25 Okt (voorspelling)
0
ma 26 Okt (voorspelling)
0
di 27 Okt (voorspelling)
0
wo 28 Okt (voorspelling)
200
do 29 Okt (voorspelling)
200
vr 30 Okt (voorspelling)
0
za 31 Okt (voorspelling)
0
zo 1 Nov (voorspelling)
0
ma 2 Nov (voorspelling)
0
di 3 Nov (voorspelling)
0
wo 4 Nov (voorspelling)
200
do 5 Nov (voorspelling)
200
Veelgestelde vragen over Gillis Mostaert
Welke doeken van Gillis Mostaert zijn het populairst?
Scene of War and Fire staat op de eerste plaats met 300 weergaven (38% van alle weergaven van Gillis Mostaert). De bovenstaande ranglijst bevat de 5 meest bekeken werken.
Hoeveel mensen bekijken Gillis Mostaert op WahooArt.com?
In de afgelopen twaalf maanden ontving Gillis Mostaert 1.200 bezoeken: 500 op de artiestenpagina en 700 op individuele doeken.
Welk type canvas van Gillis Mostaert geven bezoekers de voorkeur?
Ze geven de voorkeur aan Zacht gemengd palet (Kleurharmonie): 50% van de bezoeken, tegenover 7% van de catalogus.
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?