Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Gabriël Metsu op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Gabriël Metsu: kerncijfers
The Apothecary (The Chemist) staat bovenaan in de werken van Gabriël Metsu: 900 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 7% van de totale aandacht. Vegetable Market in Amsterdam en Een vrouw aan een raam volgen. Gabriël Metsu kreeg 13.300 bezoeken: 2.200 op de artiestenpagina, 11.100 op de doeken. De curve stijgt: 262% meer bezoeken in Okt 2026 dan in Sep 2026. De best bezochte maand was Jul 2026 (8.300 bezoeken). Apparatenverdeling van het publiek: apparaten (82%), telefoons (14%) en tablets (4%). Eén voorkeur is duidelijk: Sereniteit (Sfeer) trekt 42% van de bezoeken aan met slechts 22% van de catalogus.
Gabriël Metsu: de 10 meest bekeken doeken
Deze ranglijst is gebaseerd op het aantal bezoeken, niet op catalogusscores: de 10 meest geraadpleegde werken van Gabriël Metsu op WahooArt.com in de afgelopen twaalf maanden.
Hoe ontwikkelt de interesse in Gabriël Metsu zich van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende cijfers
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
200
700
Jul 2026
1.200
7.100
Aug 2026
0
400
Sep 2026
200
600
Okt 2026
600
2.300
Hoe worden de individuele doeken van Gabriël Metsu in totaal bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat geven de bezoekers van Gabriël Metsu de voorkeur in de catalogus?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende cijfers
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Sereniteit
21,9%
41,8%
Romantisch
15,6%
15,4%
Elegant
9,4%
13,6%
Sereniteit
12,5%
10,9%
Dramatisch
28,1%
4,5%
Klassiek
6,2%
5,5%
Nostalgisch
3,1%
6,4%
Aards
0,0%
1,8%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Reflectief
34,4%
46,8%
Sereniteit
12,5%
22,0%
Nostalgisch
0,0%
11,9%
Romantisch
12,5%
8,3%
Melancholisch
9,4%
5,5%
Zwaarmoedig
9,4%
0,9%
Dramatisch
9,4%
0,0%
Troostend
3,1%
0,9%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
86,0%
86,6%
Zachte schaduw
12,0%
10,4%
Gematigde luminantie
0,0%
3,0%
Algehele helderheid: licht
0,0%
0,0%
Lichtgevend
2,0%
0,0%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
56,0%
44,0%
Subtiel kleurgebruik
32,0%
34,3%
Gematigd zachte verzadiging
12,0%
18,7%
Duidelijke kleurkracht
0,0%
3,0%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
95,6%
92,6%
Monochroom
2,2%
4,1%
Donkere tinten
0,0%
3,3%
Neutrale kleuren
2,2%
0,0%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
84,0%
69,4%
Gebalanceerd
16,0%
29,8%
Levendig
0,0%
0,8%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
42,0%
31,3%
Zacht
24,0%
14,2%
Gebalanceerd
12,0%
17,9%
Krachtig contrast
6,0%
20,9%
Verklaring
16,0%
15,7%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
6,0%
5,2%
Zacht gemengd palet
6,0%
17,9%
Evenwichtige harmonie
18,0%
13,4%
Sterke kleurconsistentie
56,0%
54,5%
Harmonieus palet
14,0%
9,0%
Hoe verhouden de favoriete doeken van Gabriël Metsu zich gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende cijfers
Kunstwerk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
The Apothecary (The Chemist)
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
300
0
Lace-Maker
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Noli me tangere
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Card players
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Portrait of Lucia Wijbrants…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Boy Stealing an Apple from…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Old Drinker
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Man and woman sharing a meal
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lady Seated in a Window
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Old Woman Meditating
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
0
0
Worden de werken van Gabriël Metsu bekeken op telefoons of computers?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de onderliggende cijfers
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
10.900
82,0%
telefoons
1.900
14,3%
tablets
500
3,8%
Welke talen komen het meest voor onder de lezers van Gabriël Metsu?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de onderliggende cijfers
Taal
Bezoeken
Delen
Engels
500
45,5%
Russisch
300
27,3%
Koreaans
200
18,2%
Frans
100
9,1%
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Gabriël Metsu eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende cijfers
Dag
Bezoeken
zo 18 Okt
200
ma 19 Okt
400
di 20 Okt
100
wo 21 Okt
100
do 22 Okt
200
vr 23 Okt
400
za 24 Okt
0
zo 25 Okt
300
ma 26 Okt
100
di 27 Okt
300
wo 28 Okt
100
do 29 Okt
300
vr 30 Okt
100
za 31 Okt
400
zo 1 Nov
400
ma 2 Nov
0
di 3 Nov
300
wo 4 Nov
900
do 5 Nov
400
vr 6 Nov
100
za 7 Nov
0
zo 8 Nov (voorspelling)
400
ma 9 Nov (voorspelling)
200
di 10 Nov (voorspelling)
300
wo 11 Nov (voorspelling)
500
do 12 Nov (voorspelling)
400
vr 13 Nov (voorspelling)
300
za 14 Nov (voorspelling)
200
zo 15 Nov (voorspelling)
500
ma 16 Nov (voorspelling)
300
di 17 Nov (voorspelling)
400
wo 18 Nov (voorspelling)
600
do 19 Nov (voorspelling)
500
vr 20 Nov (voorspelling)
300
za 21 Nov (voorspelling)
200
zo 22 Nov (voorspelling)
500
ma 23 Nov (voorspelling)
300
di 24 Nov (voorspelling)
400
wo 25 Nov (voorspelling)
600
do 26 Nov (voorspelling)
500
vr 27 Nov (voorspelling)
300
za 28 Nov (voorspelling)
200
Gabriël Metsu: uw vragen
Wat is het meest bekeken canvas van Gabriël Metsu?
The Apothecary (The Chemist): 900 bezoeken, oftewel 7% van de weergaven van Gabriël Metsu. De bovenstaande lijst loopt terug tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Gabriël Metsu?
13.300 over twaalf maanden, verdeeld over de artiestenpagina (2.200) en de doeken (11.100).
Bezoeken bezoekers Gabriël Metsu via telefoons of computers?
De bezoeken zijn verdeeld over apparaten (82%), telefoons (14%) en tablets (4%); apparaten loopt voor met 82%.
Verkiezen bezoekers een bepaald type canvas van Gabriël Metsu?
Ja, Sereniteit (Sfeer): 42% van de bezoeken voor 22% van de catalogus.
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?