Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Frédéric Bazille op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Frédéric Bazille: kerncijfers
Bathers (Summer Scene) staat bovenaan in de werken van Frédéric Bazille: 13.100 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 42% van de totale aandacht. Familievreugde en De roze jurk volgen. Frédéric Bazille kreeg 31.800 bezoeken: 3.900 op de artiestenpagina, 27.900 op de doeken. De curve stijgt: 65% meer bezoeken in Okt 2026 dan in Sep 2026. De best bezochte maand was Jul 2026 (16.900 bezoeken). Apparatenverdeling van het publiek: apparaten (64%), telefoons (33%) en tablets (3%). Eén voorkeur is duidelijk: Zachte schaduw (Lichtsterkte) trekt 81% van de bezoeken aan met slechts 31% van de catalogus.
Frédéric Bazille: de 10 meest bekeken doeken
Deze ranglijst is gebaseerd op het aantal bezoeken, niet op catalogusscores: de 10 meest geraadpleegde werken van Frédéric Bazille op WahooArt.com in de afgelopen twaalf maanden.
Hoe ontwikkelt de interesse in Frédéric Bazille zich van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende cijfers
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
300
200
Jul 2026
1.500
15.400
Aug 2026
800
4.600
Sep 2026
500
2.900
Okt 2026
800
4.800
Hoe worden de individuele doeken van Frédéric Bazille in totaal bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat geven de bezoekers van Frédéric Bazille de voorkeur in de catalogus?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende cijfers
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Sereniteit
39,1%
54,6%
Nostalgisch
4,3%
28,6%
Sereniteit
21,7%
8,8%
Elegant
4,3%
4,8%
Romantisch
13,0%
1,1%
Klassiek
13,0%
0,7%
Dramatisch
4,3%
1,5%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Sereniteit
34,8%
53,3%
Nostalgisch
17,4%
30,9%
Reflectief
30,4%
6,6%
Romantisch
0,0%
4,0%
Sereniteit
4,3%
1,8%
Melancholisch
8,7%
1,5%
Zwaarmoedig
4,3%
1,8%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
28,6%
9,3%
Zachte schaduw
30,6%
80,5%
Gematigde luminantie
24,5%
7,2%
Algehele helderheid: licht
10,2%
0,9%
Lichtgevend
6,1%
2,1%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
34,7%
16,5%
Subtiel kleurgebruik
34,7%
17,0%
Gematigd zachte verzadiging
22,4%
64,8%
Duidelijke kleurkracht
8,2%
1,7%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
69,0%
88,2%
Neutrale kleuren
13,8%
4,4%
Pasteltinten
6,9%
5,9%
Monochroom
6,9%
1,5%
Natuurlijke tinten
3,5%
0,0%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
36,7%
13,6%
Gebalanceerd
46,9%
83,0%
Levendig
16,3%
3,4%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
14,3%
1,3%
Zacht
10,2%
3,4%
Gebalanceerd
14,3%
57,6%
Krachtig contrast
26,5%
10,2%
Verklaring
34,7%
27,5%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
24,5%
62,7%
Zacht gemengd palet
20,4%
11,4%
Evenwichtige harmonie
12,2%
2,1%
Sterke kleurconsistentie
32,6%
18,6%
Harmonieus palet
10,2%
5,1%
Hoe verhouden de favoriete doeken van Frédéric Bazille zich gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende cijfers
Kunstwerk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Bathers (Summer Scene)
0
0
0
0
0
0
0
0
4.100
3.300
1.800
2.800
Familievreugde
0
0
0
0
0
0
0
200
4.700
800
700
800
De roze jurk
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
100
100
La Toilette
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
0
0
Landscape on the Shore of L…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Family Gathering
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
The Scoter
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
100
Le petit jardinier, ca Muse…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
Saint-Saveur
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Portrait of an Unknown Sitt…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Worden de werken van Frédéric Bazille bekeken op telefoons of computers?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de onderliggende cijfers
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
20.300
63,8%
telefoons
10.600
33,3%
tablets
900
2,8%
Welke talen komen het meest voor onder de lezers van Frédéric Bazille?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de onderliggende cijfers
Taal
Bezoeken
Delen
Japans
300
25,0%
Frans
200
16,7%
Arabisch
100
8,3%
Engels
100
8,3%
Spaans
100
8,3%
Italiaans
100
8,3%
Koreaans
100
8,3%
Portugees
100
8,3%
Russisch
100
8,3%
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Frédéric Bazille eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende cijfers
Dag
Bezoeken
za 17 Okt
0
zo 18 Okt
0
ma 19 Okt
100
di 20 Okt
400
wo 21 Okt
100
do 22 Okt
100
vr 23 Okt
100
za 24 Okt
400
zo 25 Okt
300
ma 26 Okt
700
di 27 Okt
0
wo 28 Okt
500
do 29 Okt
200
vr 30 Okt
100
za 31 Okt
400
zo 1 Nov
500
ma 2 Nov
100
di 3 Nov
300
wo 4 Nov
200
do 5 Nov
400
vr 6 Nov
400
za 7 Nov (voorspelling)
400
zo 8 Nov (voorspelling)
400
ma 9 Nov (voorspelling)
500
di 10 Nov (voorspelling)
400
wo 11 Nov (voorspelling)
400
do 12 Nov (voorspelling)
400
vr 13 Nov (voorspelling)
300
za 14 Nov (voorspelling)
500
zo 15 Nov (voorspelling)
500
ma 16 Nov (voorspelling)
600
di 17 Nov (voorspelling)
500
wo 18 Nov (voorspelling)
500
do 19 Nov (voorspelling)
500
vr 20 Nov (voorspelling)
400
za 21 Nov (voorspelling)
600
zo 22 Nov (voorspelling)
600
ma 23 Nov (voorspelling)
700
di 24 Nov (voorspelling)
500
wo 25 Nov (voorspelling)
600
do 26 Nov (voorspelling)
500
vr 27 Nov (voorspelling)
400
Frédéric Bazille: uw vragen
Wat is het meest bekeken canvas van Frédéric Bazille?
Bathers (Summer Scene): 13.100 bezoeken, oftewel 42% van de weergaven van Frédéric Bazille. De bovenstaande lijst loopt terug tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Frédéric Bazille?
31.800 over twaalf maanden, verdeeld over de artiestenpagina (3.900) en de doeken (27.900).
Bezoeken bezoekers Frédéric Bazille via telefoons of computers?
De bezoeken zijn verdeeld over apparaten (64%), telefoons (33%) en tablets (3%); apparaten loopt voor met 64%.
Verkiezen bezoekers een bepaald type canvas van Frédéric Bazille?
Ja, Zachte schaduw (Lichtsterkte): 81% van de bezoeken voor 31% van de catalogus.
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?