Frank Stella Populariteit & bezoekersstatistieken

1936 – 2024

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Frank Stella op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Frank Stella: kerncijfers

The Fountain staat bovenaan in de werken van Frank Stella: 900 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 20% van de totale aandacht. Darabjerd III en Tahkt-I-Sulayman Variation II volgen. Frank Stella kreeg 6.000 bezoeken: 3.300 op de artiestenpagina, 2.700 op de doeken. De curve stijgt: 191% meer bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De best bezochte maand was Sep 2026 (3.200 bezoeken). Talen van het publiek: Engels (75%), Spaans (8%) en Tsjechisch (5%). Apparatenverdeling van het publiek: apparaten (53%), telefoons (42%) en tablets (5%). Eén voorkeur is duidelijk: Gebalanceerd (Kleurintensiteit) trekt 50% van de bezoeken aan met slechts 28% van de catalogus.

Frank Stella: de 10 meest bekeken doeken

Deze ranglijst is gebaseerd op het aantal bezoeken, niet op catalogusscores: de 10 meest geraadpleegde werken van Frank Stella op WahooArt.com in de afgelopen twaalf maanden.

  1. The Fountain 1 The Fountain, 1992 900 bezoeken · 20,5%
  2. Darabjerd III 2 Darabjerd III, 1967 600 bezoeken · 13,6%
  3. Tahkt-I-Sulayman Variation II 3 Tahkt-I-Sulayman Variation II, 1969 500 bezoeken · 11,4%
  4. Hyena Stomp 4 Hyena Stomp, 1962 400 bezoeken · 9,1%
  5. Manteneia II – Een kunstwerk van Frank Stella 5 Manteneia II – Een kunstwerk van Frank Stella 400 bezoeken · 9,1%
  6. Untitled (AQZTY3) 6 Untitled (AQZTY3), 1967 300 bezoeken · 6,8%
  7. Quaqua Attaccati La 7 Quaqua Attaccati La, 1985 200 bezoeken · 4,5%
  8. Die Fahne Hoch! 8 Die Fahne Hoch!, 1959 200 bezoeken · 4,5%
  9. Marrakech 9 Marrakech, 1964 200 bezoeken · 4,5%
  10. Wolfeboro IV 10 Wolfeboro IV, 1966 100 bezoeken · 2,3%

Hoe ontwikkelt de interesse in Frank Stella zich van maand tot maand?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Toon de onderliggende cijfers
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 202600
Jul 20262001.500
Aug 2026300800
Sep 20262.800400

Hoe worden de individuele doeken van Frank Stella in totaal bekeken?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Hoe verhouden de favoriete doeken van Frank Stella zich gedurende het jaar?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Toon de onderliggende cijfers
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Gran Cairo000000000000
Hyena Stomp00000000010000
Basra Gate III000000000000
Die Fahne Hoch!00000000010000
The Marriage of Reason and…000000000000
Manteneia II – Een kunstwer…0000000001001000
Composition (S/1)000000000000
The Fountain00000000090000
Maquette for the Mural in t…000000000000
Shoubeegi000000000000

Worden de werken van Frank Stella bekeken op telefoons of computers?

Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

Toon de onderliggende cijfers
ApparaatBezoekenDelen
apparaten3.20053,3%
telefoons2.50041,7%
tablets3005,0%

Welke talen komen het meest voor onder de lezers van Frank Stella?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Toon de onderliggende cijfers
TaalBezoekenDelen
Engels4.50075,0%
Spaans5008,3%
Tsjechisch3005,0%
Pools3005,0%
Russisch2003,3%
Italiaans1001,7%
Portugees1001,7%

Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Frank Stella eruit, en wat is de prognose?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Toon de onderliggende cijfers
DagBezoeken
za 26 Sep200
zo 27 Sep800
ma 28 Sep600
di 29 Sep100
wo 30 Sep600
do 1 Okt400
vr 2 Okt300
za 3 Okt100
zo 4 Okt200
ma 5 Okt900
di 6 Okt200
wo 7 Okt600
do 8 Okt200
vr 9 Okt0
za 10 Okt200
zo 11 Okt100
ma 12 Okt0
di 13 Okt100
wo 14 Okt500
do 15 Okt300
vr 16 Okt600
za 17 Okt (voorspelling)100
zo 18 Okt (voorspelling)200
ma 19 Okt (voorspelling)300
di 20 Okt (voorspelling)100
wo 21 Okt (voorspelling)300
do 22 Okt (voorspelling)200
vr 23 Okt (voorspelling)200
za 24 Okt (voorspelling)100
zo 25 Okt (voorspelling)100
ma 26 Okt (voorspelling)200
di 27 Okt (voorspelling)0
wo 28 Okt (voorspelling)200
do 29 Okt (voorspelling)100
vr 30 Okt (voorspelling)100
za 31 Okt (voorspelling)0
zo 1 Nov (voorspelling)100
ma 2 Nov (voorspelling)100
di 3 Nov (voorspelling)0
wo 4 Nov (voorspelling)100
do 5 Nov (voorspelling)100
vr 6 Nov (voorspelling)100

Frank Stella: uw vragen

Wat is het meest bekeken canvas van Frank Stella?

The Fountain: 900 bezoeken, oftewel 20% van de weergaven van Frank Stella. De bovenstaande lijst loopt terug tot rang 10.

Hoeveel bezoeken krijgt Frank Stella?

6.000 over twaalf maanden, verdeeld over de artiestenpagina (3.300) en de doeken (2.700).

Bezoeken bezoekers Frank Stella via telefoons of computers?

De bezoeken zijn verdeeld over apparaten (53%), telefoons (42%) en tablets (5%); apparaten loopt voor met 53%.

Wordt Frank Stella in meerdere talen gelezen?

Ja: Engels (75%), Spaans (8%) en Tsjechisch (5%). Engels is de grootste met 75%.

Verkiezen bezoekers een bepaald type canvas van Frank Stella?

Ja, Gebalanceerd (Kleurintensiteit): 50% van de bezoeken voor 28% van de catalogus.