Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Armand Guillaumin op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Armand Guillaumin: kerncijfers
Agay, at Cap Long staat bovenaan in de werken van Armand Guillaumin: 1.100 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 6% van de totale aandacht. The Moulin Brigand, Ruins of Chateau de Crozant en Place Valhubert volgen. Armand Guillaumin kreeg 18.400 bezoeken: 1.500 op de artiestenpagina, 16.900 op de doeken. De curve daalde: 43% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De best bezochte maand was Jul 2026 (15.200 bezoeken). Apparatenverdeling van het publiek: apparaten (98%) en telefoons (2%). Eén voorkeur is duidelijk: Sereniteit (Emotionele toon) trekt 68% van de bezoeken aan met slechts 43% van de catalogus.
Armand Guillaumin: de 10 meest bekeken doeken
Deze ranglijst is gebaseerd op het aantal bezoeken, niet op catalogusscores: de 10 meest geraadpleegde werken van Armand Guillaumin op WahooArt.com in de afgelopen twaalf maanden.
Hoe ontwikkelt de interesse in Armand Guillaumin zich van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende cijfers
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
100
900
Jul 2026
1.200
14.000
Aug 2026
100
1.300
Sep 2026
100
700
Hoe worden de individuele doeken van Armand Guillaumin in totaal bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat geven de bezoekers van Armand Guillaumin de voorkeur in de catalogus?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende cijfers
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Sereniteit
42,9%
57,1%
Sereniteit
14,3%
21,4%
Romantisch
28,6%
7,1%
Krachtig en gedurfd
0,0%
10,7%
Klassiek
14,3%
3,6%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Sereniteit
42,9%
67,9%
Reflectief
28,6%
14,3%
Blijmoedig
14,3%
10,7%
Melancholisch
14,3%
3,6%
Romantisch
0,0%
3,6%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
2,0%
5,5%
Zachte schaduw
24,0%
24,9%
Gematigde luminantie
36,0%
34,2%
Algehele helderheid: licht
36,0%
30,4%
Lichtgevend
2,0%
5,0%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
12,0%
17,7%
Subtiel kleurgebruik
60,0%
42,5%
Gematigd zachte verzadiging
20,0%
36,5%
Duidelijke kleurkracht
8,0%
3,3%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Neutrale kleuren
60,5%
56,3%
Aardse tinten
34,2%
40,1%
Donkere tinten
5,3%
2,8%
Natuurlijke tinten
0,0%
0,7%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
10,0%
10,5%
Gebalanceerd
80,0%
81,8%
Levendig
10,0%
7,7%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
4,0%
5,5%
Zacht
20,0%
19,3%
Gebalanceerd
12,0%
8,8%
Krachtig contrast
30,0%
23,8%
Verklaring
34,0%
42,5%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
54,0%
59,1%
Zacht gemengd palet
16,0%
12,2%
Evenwichtige harmonie
12,0%
12,2%
Sterke kleurconsistentie
18,0%
14,9%
Harmonieus palet
0,0%
1,7%
Hoe verhouden de favoriete doeken van Armand Guillaumin zich gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende cijfers
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Place Valhubert
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Plaats Valhubert, Parijs
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Reclining Nude
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Sunset at Ivry
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Seine at Charenton
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Bouchardon Mill, Crozant
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Damiette - Apple Trees
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mill of Pont Maupuit
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Worden de werken van Armand Guillaumin bekeken op telefoons of computers?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de onderliggende cijfers
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
18.000
97,8%
telefoons
400
2,2%
Welke talen komen het meest voor onder de lezers van Armand Guillaumin?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de onderliggende cijfers
Taal
Bezoeken
Delen
Tsjechisch
100
50,0%
Duits
100
50,0%
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Armand Guillaumin eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende cijfers
Dag
Bezoeken
zo 27 Sep
0
ma 28 Sep
0
di 29 Sep
0
wo 30 Sep
0
do 1 Okt
200
vr 2 Okt
0
za 3 Okt
0
zo 4 Okt
0
ma 5 Okt
0
di 6 Okt
400
wo 7 Okt
0
do 8 Okt
0
vr 9 Okt
0
za 10 Okt
100
zo 11 Okt
0
ma 12 Okt
0
di 13 Okt
200
wo 14 Okt
100
do 15 Okt
100
vr 16 Okt
0
za 17 Okt
400
zo 18 Okt (voorspelling)
0
ma 19 Okt (voorspelling)
0
di 20 Okt (voorspelling)
400
wo 21 Okt (voorspelling)
100
do 22 Okt (voorspelling)
200
vr 23 Okt (voorspelling)
0
za 24 Okt (voorspelling)
400
zo 25 Okt (voorspelling)
0
ma 26 Okt (voorspelling)
0
di 27 Okt (voorspelling)
500
wo 28 Okt (voorspelling)
100
do 29 Okt (voorspelling)
300
vr 30 Okt (voorspelling)
0
za 31 Okt (voorspelling)
400
zo 1 Nov (voorspelling)
0
ma 2 Nov (voorspelling)
0
di 3 Nov (voorspelling)
600
wo 4 Nov (voorspelling)
100
do 5 Nov (voorspelling)
300
vr 6 Nov (voorspelling)
0
za 7 Nov (voorspelling)
500
Armand Guillaumin: uw vragen
Wat is het meest bekeken canvas van Armand Guillaumin?
Agay, at Cap Long: 1.100 bezoeken, oftewel 6% van de weergaven van Armand Guillaumin. De bovenstaande lijst loopt terug tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Armand Guillaumin?
18.400 over twaalf maanden, verdeeld over de artiestenpagina (1.500) en de doeken (16.900).
Bezoeken bezoekers Armand Guillaumin via telefoons of computers?
De bezoeken zijn verdeeld over apparaten (98%) en telefoons (2%); apparaten loopt voor met 98%.
Verkiezen bezoekers een bepaald type canvas van Armand Guillaumin?
Ja, Sereniteit (Emotionele toon): 68% van de bezoeken voor 43% van de catalogus.
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?