Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Evert Collier op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Het meest bewonderde werk van Evert Collier op WahooArt.com is Still Life with a Volume of Wither's 'Emblemes', met 700 weergaven in twaalf maanden, goed voor 19% van alle weergaven. Volgende in de rij: Vanitas still life with a candlestick, books, musical instruments, an astrological globe, a pocket watch, and an hourglass all on a draped table en Vanitas Still Life with a Statuette of an Antique Athlete and a Print of Michelangelo. In totaal 3.700 bezoeken, waarvan 1.600 naar de pagina van de kunstenaar en 2.100 naar de werken. De aandacht neemt toe, met 240% van Sep 2026 tot Okt 2026. Okt 2026 trok de grootste bezoekersaantallen aan: 1.700 bezoeken. Bezoekers browsen op apparaten (70%), telefoons (27%) en tablets (3%). Bezoekers geven de voorkeur aan Zacht (Contrast): 50% van hun bezoeken, terwijl de catalogus een aandeel heeft van 22%.
Elke rangschikking hieronder weerspiegelt de bezoeken die in de afgelopen twaalf maanden op WahooArt.com zijn ontvangen; nummer 1 is het meest bezochte werk van Evert Collier.
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 100 |
| Jul 2026 | 500 | 400 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 500 |
| Okt 2026 | 800 | 900 |
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 60,0% | 69,4% |
| Zachte schaduw | 34,0% | 25,0% |
| Gematigde luminantie | 4,0% | 5,6% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 2,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 46,0% | 27,8% |
| Subtiel kleurgebruik | 32,0% | 41,7% |
| Gematigd zachte verzadiging | 14,0% | 11,1% |
| Duidelijke kleurkracht | 8,0% | 19,4% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 87,0% | 80,0% |
| Donkere tinten | 10,9% | 20,0% |
| Neutrale kleuren | 2,2% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 72,0% | 66,7% |
| Gebalanceerd | 24,0% | 25,0% |
| Levendig | 4,0% | 8,3% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 20,0% | 22,2% |
| Zacht | 22,0% | 50,0% |
| Gebalanceerd | 8,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 26,0% | 19,4% |
| Verklaring | 24,0% | 8,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 6,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 2,0% | 5,6% |
| Evenwichtige harmonie | 10,0% | 5,6% |
| Sterke kleurconsistentie | 50,0% | 69,4% |
| Harmonieus palet | 32,0% | 19,4% |
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Edward Collier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with a Volume of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 200 |
| Vanitas Still-Life (10) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vanitas still life with an… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Vanitas Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| A Vanitas Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trompe l'oeil still-life of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vanitas Still Life with a S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Vanitas with Books, Instrum… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Charles I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 2.600 | 70,3% |
| telefoons | 1.000 | 27,0% |
| tablets | 100 | 2,7% |
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Spaans | 500 | 62,5% |
| Russisch | 200 | 25,0% |
| Engels | 100 | 12,5% |
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 100 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 500 |
| wo 21 Okt | 200 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 500 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 200 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 300 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 400 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 400 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 500 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 200 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 200 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 500 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 500 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 200 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 200 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |