Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Eustache Le Sueur op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Eustache Le Sueur: kerncijfers
MESSE DE SAINT MARTIN staat bovenaan in de werken van Eustache Le Sueur: 500 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 14% van de totale aandacht. LE PAPE VICTOR III CONFIRME L'INSTITUTION DES CHARTREUX en Saint Paul preaching at Ephesus volgen. Eustache Le Sueur kreeg 4.800 bezoeken: 1.500 op de artiestenpagina, 3.300 op de doeken. De best bezochte maand was Jul 2026 (3.600 bezoeken). Apparatenverdeling van het publiek: apparaten (94%) en telefoons (6%). Eén voorkeur is duidelijk: Spiritueel (Emotionele toon) trekt 65% van de bezoeken aan met slechts 18% van de catalogus.
Eustache Le Sueur: de 10 meest bekeken doeken
Deze ranglijst is gebaseerd op het aantal bezoeken, niet op catalogusscores: de 10 meest geraadpleegde werken van Eustache Le Sueur op WahooArt.com in de afgelopen twaalf maanden.
Hoe ontwikkelt de interesse in Eustache Le Sueur zich van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende cijfers
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
200
0
Jul 2026
1.200
2.400
Aug 2026
100
400
Sep 2026
0
500
Hoe worden de individuele doeken van Eustache Le Sueur in totaal bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat geven de bezoekers van Eustache Le Sueur de voorkeur in de catalogus?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende cijfers
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Dramatisch
54,5%
70,0%
Klassiek
9,1%
30,0%
Sereniteit
18,2%
0,0%
Elegant
9,1%
0,0%
Etherisch
9,1%
0,0%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Spiritueel
18,2%
65,0%
Dramatisch
27,3%
10,0%
Zwaarmoedig
9,1%
15,0%
Sereniteit
18,2%
5,0%
Etherisch
9,1%
0,0%
Blijmoedig
0,0%
5,0%
Reflectief
9,1%
0,0%
Sereniteit
9,1%
0,0%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
22,0%
14,3%
Zachte schaduw
36,0%
54,3%
Gematigde luminantie
34,0%
28,6%
Algehele helderheid: licht
8,0%
2,9%
Lichtgevend
0,0%
0,0%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
10,0%
8,6%
Subtiel kleurgebruik
48,0%
28,6%
Gematigd zachte verzadiging
30,0%
31,4%
Duidelijke kleurkracht
10,0%
31,4%
Levendige kleur
2,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
73,9%
70,6%
Donkere tinten
10,9%
26,5%
Neutrale kleuren
15,2%
2,9%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
24,0%
14,3%
Gebalanceerd
66,0%
54,3%
Levendig
10,0%
31,4%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
8,0%
5,7%
Zacht
22,0%
14,3%
Gebalanceerd
6,0%
14,3%
Krachtig contrast
26,0%
20,0%
Verklaring
38,0%
45,7%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
8,0%
5,7%
Zacht gemengd palet
12,0%
2,9%
Evenwichtige harmonie
16,0%
5,7%
Sterke kleurconsistentie
42,0%
71,4%
Harmonieus palet
22,0%
14,3%
Hoe verhouden de favoriete doeken van Eustache Le Sueur zich gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende cijfers
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
The Muses: Melpomene, Erato…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Gathering of Friends
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
St Bruno Appearing to Comte…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Descente de Croix
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Presentation of the Virgin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Muse Terpsichore
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Muses: Clio, Euterpe an…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Birth of Cupid
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Rape of Tamar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
CALLIOPE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Worden de werken van Eustache Le Sueur bekeken op telefoons of computers?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de onderliggende cijfers
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
4.500
93,8%
telefoons
300
6,2%
Welke talen komen het meest voor onder de lezers van Eustache Le Sueur?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de onderliggende cijfers
Taal
Bezoeken
Delen
Japans
300
100,0%
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Eustache Le Sueur eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende cijfers
Dag
Bezoeken
za 26 Sep
0
zo 27 Sep
0
ma 28 Sep
0
di 29 Sep
100
wo 30 Sep
0
do 1 Okt
0
vr 2 Okt
0
za 3 Okt
0
zo 4 Okt
0
ma 5 Okt
0
di 6 Okt
500
wo 7 Okt
100
do 8 Okt
0
vr 9 Okt
0
za 10 Okt
0
zo 11 Okt
0
ma 12 Okt
0
di 13 Okt
0
wo 14 Okt
100
do 15 Okt
0
vr 16 Okt
0
za 17 Okt (voorspelling)
0
zo 18 Okt (voorspelling)
0
ma 19 Okt (voorspelling)
0
di 20 Okt (voorspelling)
100
wo 21 Okt (voorspelling)
0
do 22 Okt (voorspelling)
0
vr 23 Okt (voorspelling)
0
za 24 Okt (voorspelling)
0
zo 25 Okt (voorspelling)
0
ma 26 Okt (voorspelling)
0
di 27 Okt (voorspelling)
100
wo 28 Okt (voorspelling)
0
do 29 Okt (voorspelling)
0
vr 30 Okt (voorspelling)
0
za 31 Okt (voorspelling)
0
zo 1 Nov (voorspelling)
0
ma 2 Nov (voorspelling)
0
di 3 Nov (voorspelling)
100
wo 4 Nov (voorspelling)
0
do 5 Nov (voorspelling)
0
vr 6 Nov (voorspelling)
0
Eustache Le Sueur: uw vragen
Wat is het meest bekeken canvas van Eustache Le Sueur?
MESSE DE SAINT MARTIN: 500 bezoeken, oftewel 14% van de weergaven van Eustache Le Sueur. De bovenstaande lijst loopt terug tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Eustache Le Sueur?
4.800 over twaalf maanden, verdeeld over de artiestenpagina (1.500) en de doeken (3.300).
Bezoeken bezoekers Eustache Le Sueur via telefoons of computers?
De bezoeken zijn verdeeld over apparaten (94%) en telefoons (6%); apparaten loopt voor met 94%.
Verkiezen bezoekers een bepaald type canvas van Eustache Le Sueur?
Ja, Spiritueel (Emotionele toon): 65% van de bezoeken voor 18% van de catalogus.
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?