Eugène Carrière Publieks- & populariteitsstatistieken

1849 – 1906

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Eugène Carrière op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Eugène Carrière: het publiek in het kort

In de afgelopen twaalf maanden was het meest bekeken canvas van Eugène Carrière op WahooArt.com Louis Henri Devillez dans son atelier: 300 weergaven, oftewel 7% van de aandacht voor het werk van de kunstenaar. Daarop volgen Head of a Woman en Nelly Carrière. De kunstenaar trok in totaal 5.800 bezoeken aan: 1.800 naar de pagina van de kunstenaar en 4.000 naar de pagina's van individuele doeken. De interesse stijgt: het aantal bezoeken is met 225% toegenomen van Aug 2026 tot Sep 2026. Het hoogtepunt lag in Jul 2026, met 4.000 bezoeken. Het publiek bekijkt de werken op apparaten (83%), telefoons (14%) en tablets (3%). Bezoekers hebben een voorkeur voor Harmonieus palet (Kleurharmonie): 82% van de bezoeken, hoewel dergelijke doeken slechts 70% van het oeuvre van de kunstenaar vormen.

De 10 meest bekeken doeken van Eugène Carrière

Gebaseerd op het werkelijke aantal bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, zijn dit de 10 werken van Eugène Carrière die verzamelaars het vaakst openen op WahooArt.com.

  1. Louis Henri Devillez dans son atelier 1 Louis Henri Devillez dans son atelier 300 bezoeken · 6,7%
  2. Head of a Woman 2 Head of a Woman, 1900 200 bezoeken · 4,4%
  3. Nelly Carrière 3 Nelly Carrière, 1903 200 bezoeken · 4,4%
  4. L'enfant à la soupière 4 L'enfant à la soupière 200 bezoeken · 4,4%
  5. Marguerite Carrière 5 Marguerite Carrière 200 bezoeken · 4,4%
  6. Maternité à l'homme en noir 6 Maternité à l'homme en noir 200 bezoeken · 4,4%
  7. Mother and Child reading 7 Mother and Child reading 200 bezoeken · 4,4%
  8. Portrait de femme 8 Portrait de femme 200 bezoeken · 4,4%
  9. PAYSAGE AVEC LAC 9 PAYSAGE AVEC LAC 200 bezoeken · 4,4%
  10. Portrait of Pablo Casals 10 Portrait of Pablo Casals, 1903 100 bezoeken · 2,2%

Hoeveel mensen bezoeken de pagina van Eugène Carrière per maand?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Bekijk de cijfers
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 20261000
Jul 20267003.300
Aug 20260400
Sep 20261.000300

Hoeveel aandacht krijgen de doeken van Eugène Carrière?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Welke doeken van Eugène Carrière trekken maandelijks de meeste bezoekers?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Bekijk de cijfers
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Portrait of Pablo Casals00000000010000
The First Communion000000000000
Child at Table000000000000
Meditation000000000000
The Pianist00000000010000
Maternity000000000000
L'enfant à la soupière00000000020000
Portrait of His Daughter, L…000000000000
Self-Portrait000000000000
Arsène Carriere00000000000100

Met welke apparaten bekijken bewonderaars Eugène Carrière?

Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

Bekijk de cijfers
ApparaatBezoekenDelen
apparaten4.80082,8%
telefoons80013,8%
tablets2003,4%

In welke talen wordt Eugène Carrière gelezen?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Bekijk de cijfers
TaalBezoekenDelen
Russisch50062,5%
Bulgaars10012,5%
Engels10012,5%
Pools10012,5%

Hoeveel bezoeken ontvangt Eugène Carrière dagelijks en wat wordt er verwacht voor de toekomst?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Bekijk de cijfers
DagBezoeken
do 24 Sep200
vr 25 Sep0
za 26 Sep0
zo 27 Sep200
ma 28 Sep200
di 29 Sep0
wo 30 Sep0
do 1 Okt0
vr 2 Okt0
za 3 Okt100
zo 4 Okt200
ma 5 Okt0
di 6 Okt0
wo 7 Okt0
do 8 Okt0
vr 9 Okt100
za 10 Okt300
zo 11 Okt0
ma 12 Okt0
di 13 Okt0
wo 14 Okt0
do 15 Okt (voorspelling)0
vr 16 Okt (voorspelling)0
za 17 Okt (voorspelling)100
zo 18 Okt (voorspelling)100
ma 19 Okt (voorspelling)0
di 20 Okt (voorspelling)0
wo 21 Okt (voorspelling)0
do 22 Okt (voorspelling)0
vr 23 Okt (voorspelling)0
za 24 Okt (voorspelling)100
zo 25 Okt (voorspelling)100
ma 26 Okt (voorspelling)0
di 27 Okt (voorspelling)0
wo 28 Okt (voorspelling)0
do 29 Okt (voorspelling)0
vr 30 Okt (voorspelling)0
za 31 Okt (voorspelling)100
zo 1 Nov (voorspelling)100
ma 2 Nov (voorspelling)0
di 3 Nov (voorspelling)0
wo 4 Nov (voorspelling)0

Veelgestelde vragen over Eugène Carrière

Welke doeken van Eugène Carrière zijn het populairst?

Louis Henri Devillez dans son atelier staat op de eerste plaats met 300 weergaven (7% van alle weergaven van Eugène Carrière). De bovenstaande ranglijst bevat de 10 meest bekeken werken.

Hoeveel mensen bekijken Eugène Carrière op WahooArt.com?

In de afgelopen twaalf maanden ontving Eugène Carrière 5.800 bezoeken: 1.800 op de artiestenpagina en 4.000 op individuele doeken.

Op welke apparaten bekijken verzamelaars Eugène Carrière?

Verzamelaars bekijken Eugène Carrière op apparaten (83%), telefoons (14%) en tablets (3%); apparaten is goed voor 83% van de bezoeken.

Welk type canvas van Eugène Carrière geven bezoekers de voorkeur?

Ze geven de voorkeur aan Harmonieus palet (Kleurharmonie): 82% van de bezoeken, tegenover 70% van de catalogus.