Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Édouard Manet op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Édouard Manet: het publiek in het kort
In de afgelopen twaalf maanden was het meest bekeken canvas van Édouard Manet op WahooArt.com Olympia: 43.200 weergaven, oftewel 16% van de aandacht voor het werk van de kunstenaar. Daarop volgen Een bar bij de Folies-Bergère en Le Déjeuner sur l'herbe. De kunstenaar trok in totaal 295.000 bezoeken aan: 49.200 naar de pagina van de kunstenaar en 245.800 naar de pagina's van individuele doeken. De interesse stijgt: het aantal bezoeken is met 30% toegenomen van Aug 2026 tot Sep 2026. Het hoogtepunt lag in Jul 2026, met 160.200 bezoeken. Het publiek leest de site in Engels (20%), Duits (14%) en Pools (11%). Verzamelaars komen voornamelijk uit Duitsland (22%), Zweden (13%) en Frankrijk (10%). Het publiek bekijkt de werken op apparaten (66%), telefoons (31%) en tablets (3%). Bezoekers hebben een voorkeur voor Dramatisch (Sfeer): 32% van de bezoeken, hoewel dergelijke doeken slechts 10% van het oeuvre van de kunstenaar vormen.
De 10 meest bekeken doeken van Édouard Manet
Gebaseerd op het werkelijke aantal bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, zijn dit de 10 werken van Édouard Manet die verzamelaars het vaakst openen op WahooArt.com.
Hoeveel mensen bezoeken de pagina van Édouard Manet per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
500
5.200
Jul 2026
13.000
147.200
Aug 2026
15.400
40.700
Sep 2026
20.300
52.700
Hoeveel aandacht krijgen de doeken van Édouard Manet?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort canvassen kiezen de bezoekers van Édouard Manet?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Dramatisch
10,0%
31,7%
Elegant
48,0%
25,4%
Nostalgisch
4,0%
17,1%
Sereniteit
14,0%
13,2%
Sereniteit
10,0%
8,6%
Romantisch
6,0%
1,6%
Klassiek
0,0%
1,4%
Aards
4,0%
0,3%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Reflectief
36,0%
25,8%
Melancholisch
8,0%
21,5%
Dramatisch
4,0%
17,2%
Sereniteit
14,0%
9,9%
Mysterieus
4,0%
7,2%
Sereniteit
8,0%
6,3%
Romantisch
12,0%
5,4%
Zwaarmoedig
6,0%
2,7%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
14,0%
18,4%
Zachte schaduw
42,0%
34,5%
Gematigde luminantie
24,0%
36,7%
Algehele helderheid: licht
8,0%
7,6%
Lichtgevend
12,0%
2,8%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
40,0%
52,5%
Subtiel kleurgebruik
34,0%
27,1%
Gematigd zachte verzadiging
22,0%
19,2%
Duidelijke kleurkracht
4,0%
1,2%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
59,5%
52,0%
Neutrale kleuren
29,7%
44,6%
Donkere tinten
8,1%
2,2%
Monochroom
2,7%
1,2%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
34,0%
35,8%
Gebalanceerd
56,0%
61,3%
Levendig
10,0%
2,9%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
10,0%
3,8%
Zacht
22,0%
8,2%
Gebalanceerd
12,0%
8,4%
Krachtig contrast
18,0%
20,1%
Verklaring
38,0%
59,5%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
18,0%
20,9%
Zacht gemengd palet
14,0%
13,7%
Evenwichtige harmonie
14,0%
15,3%
Sterke kleurconsistentie
28,0%
42,7%
Harmonieus palet
26,0%
7,4%
Welke doeken van Édouard Manet trekken maandelijks de meeste bezoekers?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Olympia
0
0
0
0
0
0
0
0
100
12.900
14.000
12.600
Le Déjeuner sur l'herbe
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4.900
3.300
5.500
Een bar bij de Folies-Bergè…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5.500
4.200
8.200
De Gare Saint-Lazare
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2.100
700
1.700
Nana
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1.800
800
1.500
Le Déjeuner sur l'herbe
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1.200
300
500
Rue Mosnier met Vlaggen
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1.300
800
700
Een bar bij de Folies-Bergè…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2.100
1.200
800
Musik in den Tuilerien
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1.400
700
1.500
Lente (Studie van Jeanne De…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2.100
300
1.100
Met welke apparaten bekijken bewonderaars Édouard Manet?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Bekijk de cijfers
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
193.900
65,7%
telefoons
91.200
30,9%
tablets
9.900
3,4%
In welke talen wordt Édouard Manet gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
Taal
Bezoeken
Delen
Engels
6.900
20,2%
Duits
4.900
14,4%
Pools
3.900
11,4%
Russisch
3.000
8,8%
Zweeds
2.800
8,2%
Italiaans
2.500
7,3%
Frans
2.000
5,9%
Spaans
1.800
5,3%
Tsjechisch
1.100
3,2%
Bulgaars
900
2,6%
Hoeveel bezoeken ontvangt Édouard Manet dagelijks en wat wordt er verwacht voor de toekomst?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
Dag
Bezoeken
za 26 Sep
4.000
zo 27 Sep
3.800
ma 28 Sep
3.700
di 29 Sep
4.600
wo 30 Sep
5.300
do 1 Okt
5.800
vr 2 Okt
2.300
za 3 Okt
2.600
zo 4 Okt
4.600
ma 5 Okt
4.100
di 6 Okt
7.100
wo 7 Okt
3.900
do 8 Okt
5.300
vr 9 Okt
3.600
za 10 Okt
4.100
zo 11 Okt
8.500
ma 12 Okt
5.800
di 13 Okt
7.000
wo 14 Okt
7.000
do 15 Okt
5.900
vr 16 Okt
5.800
za 17 Okt (voorspelling)
5.100
zo 18 Okt (voorspelling)
8.100
ma 19 Okt (voorspelling)
6.500
di 20 Okt (voorspelling)
9.000
wo 21 Okt (voorspelling)
7.800
do 22 Okt (voorspelling)
8.200
vr 23 Okt (voorspelling)
5.600
za 24 Okt (voorspelling)
5.700
zo 25 Okt (voorspelling)
9.000
ma 26 Okt (voorspelling)
7.200
di 27 Okt (voorspelling)
9.900
wo 28 Okt (voorspelling)
8.600
do 29 Okt (voorspelling)
9.000
vr 30 Okt (voorspelling)
6.200
za 31 Okt (voorspelling)
6.100
zo 1 Nov (voorspelling)
9.700
ma 2 Nov (voorspelling)
7.800
di 3 Nov (voorspelling)
10.700
wo 4 Nov (voorspelling)
9.300
do 5 Nov (voorspelling)
9.700
vr 6 Nov (voorspelling)
6.700
Veelgestelde vragen over Édouard Manet
Welke doeken van Édouard Manet zijn het populairst?
Olympia staat op de eerste plaats met 43.200 weergaven (16% van alle weergaven van Édouard Manet). De bovenstaande ranglijst bevat de 10 meest bekeken werken.
Hoeveel mensen bekijken Édouard Manet op WahooArt.com?
In de afgelopen twaalf maanden ontving Édouard Manet 295.000 bezoeken: 49.200 op de artiestenpagina en 245.800 op individuele doeken.
Op welke apparaten bekijken verzamelaars Édouard Manet?
Verzamelaars bekijken Édouard Manet op apparaten (66%), telefoons (31%) en tablets (3%); apparaten is goed voor 66% van de bezoeken.
In welke talen lezen bezoekers over Édouard Manet?
In Engels (20%), Duits (14%) en Pools (11%); Engels is de grootste met 20% van de bezoekers.
Welk type canvas van Édouard Manet geven bezoekers de voorkeur?
Ze geven de voorkeur aan Dramatisch (Sfeer): 32% van de bezoeken, tegenover 10% van de catalogus.
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?