Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Cy Twombly op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Cy Twombly: kerncijfers
Quattro Stagioni, Autunno staat bovenaan in de werken van Cy Twombly: 2.000 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 11% van de totale aandacht. Dutch Interior en The Rose (IV) volgen. Cy Twombly kreeg 13.900 bezoeken: 3.500 op de artiestenpagina, 10.400 op de doeken. De curve daalde: 41% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De best bezochte maand was Jul 2026 (6.900 bezoeken). Apparatenverdeling van het publiek: apparaten (78%), telefoons (19%) en tablets (3%). Eén voorkeur is duidelijk: Nostalgisch (Sfeer) trekt 37% van de bezoeken aan met slechts 0% van de catalogus.
Cy Twombly: de 10 meest bekeken doeken
Deze ranglijst is gebaseerd op het aantal bezoeken, niet op catalogusscores: de 10 meest geraadpleegde werken van Cy Twombly op WahooArt.com in de afgelopen twaalf maanden.
Hoe ontwikkelt de interesse in Cy Twombly zich van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende cijfers
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
1.800
5.100
Aug 2026
400
4.000
Sep 2026
1.300
1.300
Hoe worden de individuele doeken van Cy Twombly in totaal bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat geven de bezoekers van Cy Twombly de voorkeur in de catalogus?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende cijfers
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Romantisch
25,0%
43,9%
Nostalgisch
0,0%
36,8%
Krachtig en gedurfd
25,0%
14,0%
Minimalistisch
25,0%
3,5%
Dramatisch
25,0%
1,8%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Melancholisch
20,0%
48,6%
Reflectief
40,0%
21,4%
Nostalgisch
0,0%
18,6%
Energiek
20,0%
11,4%
Mysterieus
20,0%
0,0%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
10,0%
9,4%
Zachte schaduw
8,0%
5,0%
Gematigde luminantie
16,0%
17,2%
Algehele helderheid: licht
32,0%
29,4%
Lichtgevend
34,0%
38,9%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
54,0%
59,4%
Subtiel kleurgebruik
18,0%
15,0%
Gematigd zachte verzadiging
14,0%
10,6%
Duidelijke kleurkracht
10,0%
11,1%
Levendige kleur
4,0%
3,9%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Neutrale kleuren
55,0%
58,5%
Monochroom
15,0%
21,1%
Donkere tinten
5,0%
12,3%
Pasteltinten
12,5%
2,9%
Aardse tinten
5,0%
2,9%
Zonsondergang
0,0%
2,3%
Sereen en modern
2,5%
0,0%
Metallic tinten
2,5%
0,0%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
50,0%
34,4%
Gebalanceerd
24,0%
41,1%
Levendig
26,0%
24,4%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
40,0%
50,0%
Zacht
16,0%
10,6%
Gebalanceerd
8,0%
1,7%
Krachtig contrast
10,0%
6,1%
Verklaring
26,0%
31,7%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
18,0%
27,2%
Zacht gemengd palet
16,0%
13,3%
Evenwichtige harmonie
12,0%
3,9%
Sterke kleurconsistentie
24,0%
40,6%
Harmonieus palet
30,0%
15,0%
Hoe verhouden de favoriete doeken van Cy Twombly zich gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende cijfers
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
The Four Seasons - Summer -…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
200
0
The Rose (IV)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
Nine discourses on Commodus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Leaving Paphos Ringed With…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Night Watch
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Proteus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
200
0
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled (Rome [Wall]) (196…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Leaving Paphos Ringed With…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Odeion (Rome)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Worden de werken van Cy Twombly bekeken op telefoons of computers?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de onderliggende cijfers
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
10.800
77,7%
telefoons
2.700
19,4%
tablets
400
2,9%
Welke talen komen het meest voor onder de lezers van Cy Twombly?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de onderliggende cijfers
Taal
Bezoeken
Delen
Pools
800
29,6%
Portugees
500
18,5%
Italiaans
300
11,1%
Duits
200
7,4%
Engels
200
7,4%
Spaans
200
7,4%
Frans
200
7,4%
Kroatisch
100
3,7%
Hongaars
100
3,7%
Russisch
100
3,7%
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Cy Twombly eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende cijfers
Dag
Bezoeken
za 26 Sep
0
zo 27 Sep
700
ma 28 Sep
300
di 29 Sep
300
wo 30 Sep
100
do 1 Okt
800
vr 2 Okt
100
za 3 Okt
200
zo 4 Okt
200
ma 5 Okt
100
di 6 Okt
200
wo 7 Okt
0
do 8 Okt
100
vr 9 Okt
800
za 10 Okt
0
zo 11 Okt
400
ma 12 Okt
100
di 13 Okt
200
wo 14 Okt
300
do 15 Okt
300
vr 16 Okt
600
za 17 Okt (voorspelling)
100
zo 18 Okt (voorspelling)
400
ma 19 Okt (voorspelling)
100
di 20 Okt (voorspelling)
200
wo 21 Okt (voorspelling)
100
do 22 Okt (voorspelling)
400
vr 23 Okt (voorspelling)
400
za 24 Okt (voorspelling)
100
zo 25 Okt (voorspelling)
400
ma 26 Okt (voorspelling)
100
di 27 Okt (voorspelling)
200
wo 28 Okt (voorspelling)
100
do 29 Okt (voorspelling)
300
vr 30 Okt (voorspelling)
400
za 31 Okt (voorspelling)
100
zo 1 Nov (voorspelling)
300
ma 2 Nov (voorspelling)
100
di 3 Nov (voorspelling)
200
wo 4 Nov (voorspelling)
100
do 5 Nov (voorspelling)
300
vr 6 Nov (voorspelling)
400
Cy Twombly: uw vragen
Wat is het meest bekeken canvas van Cy Twombly?
Quattro Stagioni, Autunno: 2.000 bezoeken, oftewel 11% van de weergaven van Cy Twombly. De bovenstaande lijst loopt terug tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Cy Twombly?
13.900 over twaalf maanden, verdeeld over de artiestenpagina (3.500) en de doeken (10.400).
Bezoeken bezoekers Cy Twombly via telefoons of computers?
De bezoeken zijn verdeeld over apparaten (78%), telefoons (19%) en tablets (3%); apparaten loopt voor met 78%.
Verkiezen bezoekers een bepaald type canvas van Cy Twombly?
Ja, Nostalgisch (Sfeer): 37% van de bezoeken voor 0% van de catalogus.
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?