Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Caspar Netscher op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Caspar Netscher: het publiek in het kort
In de afgelopen twaalf maanden was het meest bekeken canvas van Caspar Netscher op WahooArt.com A musical party: 400 weergaven, oftewel 16% van de aandacht voor het werk van de kunstenaar. Daarop volgen Portrait of Mary Stuart II en Portrait of Pieter de Graeff (1638-1707), lord of Zuid-Polsbroek, Purmerland, and Ilpendam. Alderman of Amsterdam, Caspar Netscher, 1663. De kunstenaar trok in totaal 3.100 bezoeken aan: 1.100 naar de pagina van de kunstenaar en 2.000 naar de pagina's van individuele doeken. De interesse stijgt: het aantal bezoeken is met 200% toegenomen van Sep 2026 tot Okt 2026. Het hoogtepunt lag in Jul 2026, met 1.900 bezoeken. Het publiek bekijkt de werken op apparaten (90%) en telefoons (10%). Bezoekers hebben een voorkeur voor Melancholisch (Emotionele toon): 22% van de bezoeken, hoewel dergelijke doeken slechts 0% van het oeuvre van de kunstenaar vormen.
De 10 meest bekeken doeken van Caspar Netscher
Gebaseerd op het werkelijke aantal bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, zijn dit de 10 werken van Caspar Netscher die verzamelaars het vaakst openen op WahooArt.com.
Hoeveel mensen bezoeken de pagina van Caspar Netscher per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
100
100
Jul 2026
700
1.200
Aug 2026
0
200
Sep 2026
0
200
Okt 2026
300
300
Hoeveel aandacht krijgen de doeken van Caspar Netscher?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort canvassen kiezen de bezoekers van Caspar Netscher?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Dramatisch
49,0%
27,8%
Luxe en weelderig
30,6%
22,2%
Klassiek
10,2%
22,2%
Elegant
4,1%
22,2%
Romantisch
4,1%
5,6%
Sereniteit
2,0%
0,0%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Zwaarmoedig
30,6%
33,3%
Dramatisch
24,5%
16,7%
Romantisch
16,3%
5,6%
Reflectief
10,2%
11,1%
Sereniteit
10,2%
5,6%
Melancholisch
0,0%
22,2%
Mysterieus
4,1%
0,0%
Troostend
2,0%
0,0%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
86,0%
100,0%
Zachte schaduw
8,0%
0,0%
Gematigde luminantie
6,0%
0,0%
Algehele helderheid: licht
0,0%
0,0%
Lichtgevend
0,0%
0,0%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
62,0%
52,0%
Subtiel kleurgebruik
30,0%
40,0%
Gematigd zachte verzadiging
8,0%
8,0%
Duidelijke kleurkracht
0,0%
0,0%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
90,2%
100,0%
Neutrale kleuren
7,3%
0,0%
Monochroom
2,4%
0,0%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
82,0%
96,0%
Gebalanceerd
18,0%
4,0%
Levendig
0,0%
0,0%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
42,0%
32,0%
Zacht
28,0%
32,0%
Gebalanceerd
8,0%
0,0%
Krachtig contrast
10,0%
24,0%
Verklaring
12,0%
12,0%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
4,0%
0,0%
Zacht gemengd palet
6,0%
20,0%
Evenwichtige harmonie
8,0%
12,0%
Sterke kleurconsistentie
62,0%
52,0%
Harmonieus palet
20,0%
16,0%
Welke doeken van Caspar Netscher trekken maandelijks de meeste bezoekers?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
Kunstwerk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Portrait of Suzanna Huygens
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Man.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Lady
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Death of Cleopatra
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Boy in Polish costume
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Man in a Gold…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Lady
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Portrait of a Lady with a D…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Card Party
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Met welke apparaten bekijken bewonderaars Caspar Netscher?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Bekijk de cijfers
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
2.800
90,3%
telefoons
300
9,7%
In welke talen wordt Caspar Netscher gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
Taal
Bezoeken
Delen
Duits
100
50,0%
Italiaans
100
50,0%
Hoeveel bezoeken ontvangt Caspar Netscher dagelijks en wat wordt er verwacht voor de toekomst?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
Dag
Bezoeken
za 17 Okt
0
zo 18 Okt
0
ma 19 Okt
0
di 20 Okt
0
wo 21 Okt
0
do 22 Okt
100
vr 23 Okt
0
za 24 Okt
0
zo 25 Okt
100
ma 26 Okt
0
di 27 Okt
100
wo 28 Okt
0
do 29 Okt
200
vr 30 Okt
0
za 31 Okt
0
zo 1 Nov
0
ma 2 Nov
0
di 3 Nov
0
wo 4 Nov
0
do 5 Nov
100
vr 6 Nov
100
za 7 Nov (voorspelling)
0
zo 8 Nov (voorspelling)
0
ma 9 Nov (voorspelling)
0
di 10 Nov (voorspelling)
0
wo 11 Nov (voorspelling)
0
do 12 Nov (voorspelling)
100
vr 13 Nov (voorspelling)
0
za 14 Nov (voorspelling)
0
zo 15 Nov (voorspelling)
0
ma 16 Nov (voorspelling)
0
di 17 Nov (voorspelling)
0
wo 18 Nov (voorspelling)
0
do 19 Nov (voorspelling)
200
vr 20 Nov (voorspelling)
0
za 21 Nov (voorspelling)
0
zo 22 Nov (voorspelling)
0
ma 23 Nov (voorspelling)
0
di 24 Nov (voorspelling)
0
wo 25 Nov (voorspelling)
0
do 26 Nov (voorspelling)
200
vr 27 Nov (voorspelling)
0
Veelgestelde vragen over Caspar Netscher
Welke doeken van Caspar Netscher zijn het populairst?
A musical party staat op de eerste plaats met 400 weergaven (16% van alle weergaven van Caspar Netscher). De bovenstaande ranglijst bevat de 10 meest bekeken werken.
Hoeveel mensen bekijken Caspar Netscher op WahooArt.com?
In de afgelopen twaalf maanden ontving Caspar Netscher 3.100 bezoeken: 1.100 op de artiestenpagina en 2.000 op individuele doeken.
Op welke apparaten bekijken verzamelaars Caspar Netscher?
Verzamelaars bekijken Caspar Netscher op apparaten (90%) en telefoons (10%); apparaten is goed voor 90% van de bezoeken.
Welk type canvas van Caspar Netscher geven bezoekers de voorkeur?
Ze geven de voorkeur aan Melancholisch (Emotionele toon): 22% van de bezoeken, tegenover 0% van de catalogus.
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?