Adriaen Brouwer Wie kijkt er, en naar welke werken

1605 – 1638

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Adriaen Brouwer op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Adriaen Brouwer: wat de bezoeken laten zien

Het meest bewonderde werk van Adriaen Brouwer op WahooArt.com is Feeling, met 500 weergaven in twaalf maanden, goed voor 11% van alle weergaven. Volgende in de rij: The Smokers en In the Tavern. In totaal 5.200 bezoeken, waarvan 1.000 naar de pagina van de kunstenaar en 4.200 naar de werken. De aandacht neemt toe, met 83% van Aug 2026 tot Sep 2026. Jul 2026 trok de grootste bezoekersaantallen aan: 3.500 bezoeken. Bezoekers browsen op apparaten (90%) en telefoons (10%). Bezoekers geven de voorkeur aan Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie): 47% van hun bezoeken, terwijl de catalogus een aandeel heeft van 26%.

De 10 werken van Adriaen Brouwer die bezoekers het meest bewonderen

Elke rangschikking hieronder weerspiegelt de bezoeken die in de afgelopen twaalf maanden op WahooArt.com zijn ontvangen; nummer 1 is het meest bezochte werk van Adriaen Brouwer.

  1. Feeling 1 Feeling, 1635 500 bezoeken · 10,6%
  2. The Smokers 2 The Smokers, 1638 500 bezoeken · 10,6%
  3. In the Tavern 3 In the Tavern 400 bezoeken · 8,5%
  4. Brawling Peasants 4 Brawling Peasants 300 bezoeken · 6,4%
  5. Twilight Landscape 5 Twilight Landscape, 1633 300 bezoeken · 6,4%
  6. Peasants playing cards in a tavern 6 Peasants playing cards in a tavern, 1635 200 bezoeken · 4,3%
  7. Farmers Fight Party 7 Farmers Fight Party 200 bezoeken · 4,3%
  8. Moonlit landscape 8 Moonlit landscape, 1636 200 bezoeken · 4,3%
  9. Avarice 9 Avarice 200 bezoeken · 4,3%
  10. Interior of a Tavern 10 Interior of a Tavern, 1630 100 bezoeken · 2,1%

Wanneer bezoeken bewonderaars de pagina van Adriaen Brouwer?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

De gegevens in een tabel
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 202600
Jul 20268002.700
Aug 20260600
Sep 2026200900

Wanneer worden de werken van Adriaen Brouwer bekeken?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Wat zijn de favoriete werken van Adriaen Brouwer, maand voor maand?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

De gegevens in een tabel
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Twilight Landscape0000000002000100
In the Tavern0000000001000300
Brawling Peasants0000000001001000
Smoking Men000000000000
In the Tavern000000000000
Interior of a Smoking Room00000000010000
The Back Operation00000000000100
The Smokers0000000003000100
Interior of a Tavern00000000001000
Peasants Smoking and Drinki…00000000001000

Wat is de verdeling van het publiek van Adriaen Brouwer per apparaat?

Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

De gegevens in een tabel
ApparaatBezoekenDelen
apparaten4.70090,4%
telefoons5009,6%

Welke talen spreken de bewonderaars van Adriaen Brouwer?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

De gegevens in een tabel
TaalBezoekenDelen
Tsjechisch20066,7%
Duits10033,3%

Hoeveel bezoeken per dag ontvangt Adriaen Brouwer, en wat volgt er daarna?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

De gegevens in een tabel
DagBezoeken
za 26 Sep0
zo 27 Sep100
ma 28 Sep0
di 29 Sep0
wo 30 Sep100
do 1 Okt0
vr 2 Okt0
za 3 Okt100
zo 4 Okt0
ma 5 Okt0
di 6 Okt0
wo 7 Okt0
do 8 Okt0
vr 9 Okt0
za 10 Okt100
zo 11 Okt0
ma 12 Okt100
di 13 Okt100
wo 14 Okt200
do 15 Okt0
vr 16 Okt100
za 17 Okt (voorspelling)200
zo 18 Okt (voorspelling)100
ma 19 Okt (voorspelling)100
di 20 Okt (voorspelling)100
wo 21 Okt (voorspelling)300
do 22 Okt (voorspelling)0
vr 23 Okt (voorspelling)100
za 24 Okt (voorspelling)200
zo 25 Okt (voorspelling)100
ma 26 Okt (voorspelling)100
di 27 Okt (voorspelling)100
wo 28 Okt (voorspelling)300
do 29 Okt (voorspelling)0
vr 30 Okt (voorspelling)100
za 31 Okt (voorspelling)200
zo 1 Nov (voorspelling)100
ma 2 Nov (voorspelling)100
di 3 Nov (voorspelling)100
wo 4 Nov (voorspelling)300
do 5 Nov (voorspelling)0
vr 6 Nov (voorspelling)100

Waar bezoekers vragen over Adriaen Brouwer

Welke werken van Adriaen Brouwer worden het meest bekeken door bezoekers?

Feeling eerst, met 500 bezoeken, goed voor 11% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.

Hoe groot is het publiek van Adriaen Brouwer op WahooArt.com?

5.200 bezoeken in twaalf maanden: 1.000 naar de artiestenpagina, 4.200 naar de werken.

Welke apparaten gebruiken de bewonderaars van Adriaen Brouwer?

Ze maken gebruik van apparaten (90%) en telefoons (10%); apparaten is goed voor 90% van de bezoeken.

Welke werken van Adriaen Brouwer sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?

Werken die worden beschreven als Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie) ontvangen 47% van de bezoeken voor 26% van de catalogus.