Popieriaus formatas

Studentų kūrybos vadovas

Moses Wheeler

Vardas ir pavardė Klasė Data

Gilbertas Stuartas, Moses Wheeler (1823). Viešasis domenas Pamatykite šį paveikslą judančios šviesos dėking žiūrėkite į šį paveikslą judančios šviesos dėking: piešinį, tikrąsias lakui po esančias spalvas, gryną pigmentą

Pagrindinė informacija

Autorius
Gilbertas Stuartas wahooart.com/lt/artists/gilbertas-stuartas_lt/
Autoriaus datys
1755 – 1828
Spalvotas
1823

Kontekste

Moses Wheeler — Gilbertas Stuartas

Kada tai buvo nupiesta?

  1. 1750
  2. 1760
  3. 1770
  4. 1780
  5. 1790
  6. 1800
  7. 1810
  8. 1820

Viršuje esantis eilutė: metai. Žemiau esanti eilutė: kiek metų menininkui buvo kiekvieno laikotarpio pradžioje ir pabaigoje — 0 gimimo metu, 73 mirtės metu.

Paveikta, kai menininkas buvo 68 metų. Dėl gyvenimo metai: 73. 132 iš 143 šio kūrinio autoriui datuotų darbų mūsų kataloge buvo sukurti anksčiau.

Šviesoplėvis: Gilbertas Stuartas gyvenimas (1755–1828) ▲ šis kūrinys, 1823 kiekviena su data pavadinta paveikslėlio, dešimtmečiais

Pirmieji darbai: iki 1786 Pagrindiniai kūrybos metai: 1786–1806 Vėlesni darbai: nuo 1806

Šios trys juostos šio katalogo darbus, turinčius nurodytą datą, skirsto į pirmą ketvirtį, vidurinę dalį ir paskutinį ketvirtį. Jos nėra pilna kūrybos apimtis: retas kūrybos periodas gali atlikti sprundą istorijoje, o ne būti tiesiog tylos laikotarpiu. Tie patys metai, pradedami tuo pačiu kūrinio gyvenimu, kaip ir šiomeno

Palyginti su kitais kūriniais

Pasirinkite vieną viršuje esantį kūrinį: nurodykite du panašumų su šiuo kūriniu ir vieną skirtumą.

Daugiau šiam kūriniui priderančių darbų: wahooart.com/lt/art/similar/gilbert-stuart-moses-wheeler-8LJ2T8-en/

Spalvų paletė

Matuota iš vaizdo

    Pagrindinė spalva

    Espresso #4c3633

    Išsaugota paletė

    • #4C3633
    • #181018
    • #BD7656
    • #EFCA91

    Šios spalvos visoje meno kūryjos paletėje Raskite kitus paveikslus pagal spalvą

    Paletė
    Earthy Dominiruojanti spalvų grupė paveikslėlyje.
    Pagrindinė spalva
    Espresso
    Intensyvumas
    Monochromatic Kiek spalvų yra prisigamintų ir kokios jos yra ryškios – nuo vienos nuolydžios spalvos iki daugybės ryškių tonų.
    Kontrastas
    Balanced Kiek spalvų skiriasi šviesos ir ryškumo dėkingai per visą paveikslą.
    Harmonija
    Balanced Harmony Kaip spalvos dera tarpusavyje – nuo kontrastuojančių iki visiškai suvienytų.
    Ryškumas
    Deep_shadow Bendras vaizdo šviesumas ar tamsumas, nuo gilių šešėlių iki ryškių šviesos dėliojų.
    Sodrumas
    Muted Spalvų gryrumas ir intensyvumas svyruoja nuo beveik pilkšų iki visiškai ryškių.

    Kur pasaulyje žiūrima į šį paveikslą?

    • po 1%
    • 1–3%
    • 3–8%
    • 8–20%
    • 20% ir daugiau
    Šio paveikslėlio lankytojų duomenys yra per mažai, kad būtų galima suformuoti žemėlapį, todėl čia pateikiamos visos Gilbertas Stuartas darbai per pastaruosius dvylika mėnesių — iš viso 7 šalių. Iš kur ši duomenys

    Dešimt pirmなusių šalių

    1. 1 Kinija 76,4%
    2. 2 Jungtinės Amerikos Valstijos 8,3%
    3. 3 Honkongas 6,9%
    4. 4 Bangladešas 2,8%
    5. 5 Singapūras 2,8%
    6. 6 Italija 1,4%
    7. 7 Peru 1,4%

    Žemėlapyje rasti tris tamsiausius šalis. Ar viena iš jų yra ta šalis, kurioje yra muziejus, saugantis šį paveikslą? Įrašykite vieną priežastį, kodėl žmonės iš toli galėtų jį aplankyti.

    Enkliausių žiūrėjų 20 kūriniai, kuriuos rinkosi Gilbertas Stuartas

    1. 1 Self Portrait, 1786 5,1%
    2. 2 Man in a Claret Coat, (painting), 1785 5,1%
    3. 3 George Washington (Lansdowne Portrait), 1796 3,8%
    4. 4 John Parker III (1772–1840), 2nd Lord Boringdon, Later 1st Earl of Morley, as a Boy, 1786 3,8%
    5. 5 George Washington (8), 1820 3,8%
    6. 6 John Jay, 1794 3,8%
    7. 7 Captain Skeffington Lutwidge, 1783 3,8%
    8. 8 George Washington, 1797 3,8%
    9. 9 George Washington (The Athenaeum Portrait), 1796 2,6%
    10. 10 John Bill Ricketts (unfinished) (also known as Breschard, the Circus Rider), 1807 2,6%
    11. 11 Washington Allston, 1818 2,6%
    12. 12 Sarah Wentworth Apthorp Morton, 1800 2,6%
    13. 13 Helena Lawrence Holmes Penington, 1803 2,6%
    14. 14 Mrs. Aaron Lopez and Her Son Jushua, 1773 2,6%
    15. 15 Henry Rice, 1815 2,6%
    16. 16 John Jones of Frankley, 1785 2,6%
    17. 17 Portrait of Hugh Percy, Second Duke of Northumberland 1,3%
    18. 18 George Washington (The Vaughan Portrait), 1795 1,3%
    19. 19 George Washington (The Landsdowne Portrait), 1796 1,3%
    20. Moses Wheeler, 1823 šis paveikslas 0,0%

    Kartu šie darbai sudaro 57,7% visos dėmesės, skiriamės šio paveikslėlio kūrybai per pastaruosius dvylika mėnesių, dalis. Kataloge yra 190 šio kūrybinio veikėjo darbų, iš kurių 52 buvo apžiūrėti bent vieną kartą. Šiam paveikslui kol kas belum buvo žiūrėta — jis uždaro sąrašą neturint įvertinimo. Tyla ta pati, mėnesį po mėnesio

    Juostos matuoja dėmesį, o ne kokybę. Pasirinkite viršuje esantį kūrinį ir šį: išvardykite vieną dalyką, kuris gali padaryti paveikslą garsų ne dėl to, kaip gerai jis tapytas.

    Virus ir muziejus

    Autorius

    Gilbertas Stuartas

    Gimė Sonderstaunas, Jungtinė Karalystė

    Gilbert Stuart: Gyvenimas portretų pasaulyje

    Gimė: 1755 m. gruodžio 3 d., Saunderstown, Rode Islandas

    Mirė: 1828 m. liepos 9 d., Bostonas, Masačusetsas

    Tautybė: Amerikiečių

    Kryptis: Neoklasicizmas

    Žinomas dėl: Portretinės tapybos, ypač iškilmingų asmenų portretų ankstyvosios Amerikos istorijoje.

    Vaikystė ir meninė mokslui

    Gilbertas Stuartas gimė šeimoje su škotų šakinėmis; jo tėvas, taip pat vadinamas Gilbertu, buvo išradėjas, įrengęs pirmąjį tabako malūną Rode Islande.

    Jo meninis talentas išsiskleidė labai anksti, demonstruodamas meistriškumą dar vaikystės metais.

    Savo 14 metų amžiuje jis nufotografavo „Dr. Hunter's Spaniels“, parodydamas itin didelį potencialą.

    Apie 1771 metus jis išvyko į Škotiją mokytis pas Cosmo Alexander, tačiau grįžo po Alexanderio mirties 1775 metais.

    Tolesnis mokymasis vyko Londone su Benjamin West, iškilmingu Amerikos paveikslėtoju gyvenančiu Anglijos, nuo 1775 iki 1780 metų. Šis laikotarpis buvo lemiamas jo meninės stiliaus formavimui ir atpažinimo įgijimui Karališkajame akademijoje.

    Meninė karjera ir didieji kūriniai

    Stuarto karjera išbandyta Amerikos revoliucijos metu, dėl ko 1775 metais jis buvo priverstas persikelti į Angliją.

    Jis pasiekė ankstyvą sėkmę su paveikslu „Klajzeris“ (1782), portretu, kuris užtvirtino jo reputaciją.

    Jo garsiausias kūrinys yra nebaigtas George Washington portretas, žinomas kaip „Athenaeum Portrait“ (pradėtas 1796 m.). Šis vaizdas tapo ikoniškas, pasirodydamas JAV valiutos ir pašto ženkluose. Stuartas sukurė daugybę šio portretų kopijų klientams visoje Amerikoje ir Europoje.

    Jis tapė ir kitų iškilmingų asmenų portretus, įskaitant Johną Adamsą, Thomas Jefferson, James Madison ir daugybę federalistų elitos neldų.

    Stuarto stilius pasižymėjo neoklasiciniu požiūriu, pabrėžiančiu realizmą bei asmenybės ir išvaizdos tikslumą. Jis dažnai taikydavo dramatišką šviesos ir šešėlio naudojimą, kad sustiprintų portretų poveikį.

    Įtodiniai veiksniai ir tobulėjimas

    Cosmo Alexander suteikė ankstyvą technikų ir kompozicijos mokymą.

    Benjamin West įtarmis buvo milžiniška, formuojant Stuarto supratimą apie portretinę tapybą ir menines principus.

    Neoklasicizmo judėjimas, su jo pabrėžimu klasikinėms formoms ir idealams, stipriai paveikė jo stilių.

    Paties Stuarto stebėjimai ir sąveika su modeliais prisidėjo prie psichologinio gylio bei realizmo jo portretuose. Jis siekė įamžinti ne tik išvadą, bet ir charakterį bei asmenybę žmonių, kuriuos tapė.

    Istorinė reikšmė ir palikimas

    Gilbertas Stuartas laikomas vienu svarbiausių Amerikos portretistų, playingy svarbų vaidmenį dokumentuojant pirmąsias Jungtųjų Valstybių metus.

    George Washington „Athenaeum Portrait“ tapo neįgaliu Amerikos identybės ir lyderystės simboliu.

    Jo portretai suteikia vertingų istorinių įžvalgų apie XVIII amžiaus pabaigos ir XIX amžiaus pradžios iškilmingų asmenų gyvenimus bei išvaizdą.

    Stuarto darbai yra pristatyti didelėse muziejuose JAV ir Europoje, užtikrinant, kad jo palikimas būtų vertinamas iš kartos į kartą.

    Jis sukūrė išskirtinę amerikietiško portretavimo stilių, kuri sujungė europines technikas su unikaliomis amerikietiškomis jautriomis nuotaikomis.

    Kur skaityti daugiau

    Raskite internete

    QR kodas, vedantis į Moses Wheeler atsisiuntimo puslapį

    wahooart.com/lt/art/download/gilbert-stuart-moses-wheeler-8LJ2T8-en/

    Citavimo šio kūrinio duomenys

    MLA
    Stuartas, Gilbertas. Moses Wheeler. 1823, https://wahooart.com/lt/art/gilbert-stuart-moses-wheeler-8LJ2T8-en/
    APA
    Stuartas, Gilbertas (1823). Moses Wheeler [Painting]. https://wahooart.com/lt/art/gilbert-stuart-moses-wheeler-8LJ2T8-en/
    Chicago
    Gilbertas Stuartas. Moses Wheeler. 1823. https://wahooart.com/lt/art/gilbert-stuart-moses-wheeler-8LJ2T8-en/
    Harvard
    Stuartas, Gilbertas (1823) Moses Wheeler. Available at: https://wahooart.com/lt/art/gilbert-stuart-moses-wheeler-8LJ2T8-en/

    Atidžiai pastebėkite

    Moses Wheeler — Gilbertas Stuartas

    Atidžusiai pažvelkite

    Atsakykite savo žodžiais. Čia nėra neteisingų atsakymų – yra tik atsakymai, kuriuos galite paaiškinti.

    1. Kas pirmiausia patraukia jūsų dėmesį ir kodėl?
    2. Kokie spalvos ar formos sukuria nuotaiką — ir kokia tai nuotaika?
    3. Kiek veidų pavyksta rasti? ____ (mūsų kataloge jų 1 — sutinkate?)
    4. Mūsų kataloge šis kūrinys priskirtas prie: moses. Ar sutinkate? Ką pridėtumėte arba pašalintumėte?
    5. Prisiminkite Horatio Gates (1793), apie kurią buvo rašyta anksčiau šiame vadove. Įvardinkite dvi bendras detales su šiuo kūriniu ir vieną skirtumą.

    Jūsų atsakymas

    Parašykite trumpą pastraipę apie šį kūrinį. Naudokite šio vadovėjo ankstesnių dalių informaciją bei anksčiau pateiktus savo atsakymus.

    问答 (or more naturally for a website heading): Klausimai ir atsakymai

    Kaip „Moses Wheeler“ subalansuoja šviesą ir tamsą?

    Moses Wheeler“, autorius – Gilbertas Stuartas įrašytas kaip deep_shadow, turintis Dark apšvietimo.

    Kur galiu rasti statistiką apie „Moses Wheeler“, autorius – Gilbertas Stuartas?

    Moses Wheeler“, autorius – Gilbertas Stuartas puslapio Statistika statistika rodo viešųjų apsilankymų duomenis: šio kūrinio mėnesinius apsilankymus, palyginimą su daugiausia peržiūrėtomis šio autoriaus dalimis bei tai, iš kur ateina lankytojai.

    Kiek šviesos, kaip atrodo, atspindi „Moses Wheeler“ spalvos?

    Įrašytas kūrinio „Moses Wheeler“, autorius – Gilbertas Stuartas šviesumas yra Dark.