Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Raphaelle Peale oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Raphaelle Peale: a látogatások adatai
A(z) Raphaelle Peale legcsodálatosabb műve a(z) WahooArt.com oldalán: a Still Life with Peach, amelyet tizenkét hónap alatt 400 alkalommal megtekintettek, ami a összes megtekintés 17%-át teszi ki. Következők: Portrait of a Gentleman és Margaret George McGlathery (died about 1830). Összesen 3 200 látogatás: 900 a művész oldalán és 2 300 a művekhez. A figyelem 67%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. Júl 2026 a legnagyobb közönséget vonotta mára: 2 800 látogatás. A látogatók számítógépek (91%) és telefonok (9%) eszközökön böngésznek. A látogatók Nosztalgikus (Hangulat) stílust részesítik előnyben: látogatásaik 100%-át, míg a katalógusban ez az arány 20%.
A 10 mű, amelyet a látogatók a leginkább kedvelik: Raphaelle Peale
Az alábbi rangsor a legutóbbi tizenkét hónapban a WahooArt.com oldalán kapott látogatások számát tükrözi; az 1. helyezett Raphaelle Peale leglátottabb műve.
Mikor látogatják a rajongók Raphaelle Peale oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
700
2 100
Aug 2026
100
200
Sze 2026
100
0
Mikor keresik a(z) Raphaelle Peale műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Raphaelle Peale rajongói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Klasszikus
40,0%
0,0%
Nosztalgikus
20,0%
100,0%
Nyugodt
20,0%
0,0%
Elegáns
20,0%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
40,0%
0,0%
Nosztalgikus
20,0%
100,0%
Melankolikus
20,0%
0,0%
Belső elmélyülést sugárzó
20,0%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
66,0%
78,3%
Lágy árnyékok
18,0%
17,4%
Érezhető fényesség
6,0%
0,0%
Fényerék egyensúlya
6,0%
4,3%
Fényes
4,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
44,0%
34,8%
Finom színtónusú
26,0%
34,8%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
28,0%
26,1%
Egyértelmű színprészenység
2,0%
4,3%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
84,4%
90,5%
Semleges tónusok
13,3%
4,8%
Sötét tónusú
2,2%
4,8%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
54,0%
43,5%
Egyensúlyos
46,0%
56,5%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,0%
4,3%
Lágy
26,0%
4,3%
Egyensúlyozott
10,0%
8,7%
Erőteljes kontrasztú
32,0%
43,5%
Kijelentés
28,0%
39,1%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
8,0%
0,0%
Lágyan kevert paletta
6,0%
17,4%
Egyensúlyozott harmónia
14,0%
13,0%
Erős színegyüntetés
62,0%
69,6%
Egységes színpaletta
10,0%
0,0%
Melyek Raphaelle Peale kedvenc művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Ültetés borüveg
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Still Life, Strawberries an…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Venus Rising from the Sea -…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life with Cake
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Abigail Adams
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life - Strawberries,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life with Cake
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life with Raisins, Ye…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life with Oranges
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Blackberries
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hogyan oszlónak a Raphaelle Peale közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
2 900
90,6%
telefonok
300
9,4%
Milyen nyelveket beszélnek Raphaelle Peale rajongói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Francia
100
100,0%
Naponta hány látogatást kap Raphaelle Peale, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
100
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
100
csüt 8 Okt
100
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
Amit a látogatók Raphaelle Peale kapcsán kérdeznek
Mely Raphaelle Peale műveit nyitják meg a látogatók a legtöbbször?
Still Life with Peach az első helyen, 400 megtekintéssel, a nézetések 17%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Raphaelle Peale közönsége a WahooArt.com platformon?
3 200 látogatás tizenkét hónapban: 900 a művész oldalán, 2 300 a művekkel.
Milyen eszközöket használnak Raphaelle Peale rajongói?
számítógépek (91%) és telefonok (9%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszköz a látogatások 91%-át teszi ki.
Mely művei Raphaelle Peale felelnek meg a látogatók ízlésének a legjobban?
A Nosztalgikus (Hangulat) leírású művek 100% látogatást generálnak a katalógus 20% részére.