Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Max Ernst oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Max Ernst: a közönség röviden
Az elmúlt tizenkét hónapban Max Ernst legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a Európa Eső után II volt: 8 100 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 6%-át jelenti. Ezt követi A csend szeme és Szurrealizmus és festészet. A művész összesen 123 400 látogatást generált: 41 300 a művész profiljának és 82 100 az egyes vásznalak oldalainak. Az érdeklődés 8%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A csúcs Júl 2026-ben érhető el volt, 72 700 látogatással. A látogatók Angol (26%), Francia (24%) és Német (12%) nyelven olvassák a weboldalt. A gyűjtők elsősorban Amerikai Egyesült Államok (20%), Németország (7%) és Svédország (7%)országból látogatnak. A közönség számítógépek (66%), telefonok (28%) és tabletek (5%) eszközökön tekinteti meg a műveket. A látogatók Földszínek (Színpaletta) irányultak: ezek a látogatások 47%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 26%-át alkotják a művész katalógjának.
A Max Ernst legnézettebb 10 vásárlói vásárlása (vagy: legnézettebb 10 vásárlása) vásárlása
A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 10 műve Max Ernst alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Összes adat megtekintése
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
1 700
Júl 2026
11 800
60 900
Aug 2026
9 300
16 200
Sze 2026
20 200
3 300
Mennyi figyelmet kapnak Max Ernst vászonművei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznakat választják Max Ernst látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Összes adat megtekintése
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Misztikus
37,8%
49,3%
Dramatikus
11,1%
21,8%
Nyugodt
6,7%
12,2%
Éteri
15,6%
4,9%
Békés, nyugodt
11,1%
3,9%
Romantikus
8,9%
2,7%
Elegáns
6,7%
2,3%
Természetes tónusú
2,2%
0,8%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Rejtélyes
66,0%
62,2%
Melankolikus
6,4%
12,6%
Belső elmélyülést sugárzó
8,5%
9,2%
Feszült hangulatú
4,3%
4,9%
Drámai
0,0%
3,5%
Romantikus
6,4%
1,7%
Nyugodt
4,3%
1,8%
Nyugodt
2,1%
1,5%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
6,0%
13,4%
Lágy árnyékok
28,0%
37,5%
Érezhető fényesség
32,0%
32,5%
Fényerék egyensúlya
30,0%
10,7%
Fényes
4,0%
5,9%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
22,0%
22,9%
Finom színtónusú
14,0%
22,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
36,0%
37,3%
Egyértelmű színprészenység
28,0%
15,5%
Éles színűség
0,0%
2,2%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
26,3%
46,9%
Sötét tónusú
28,9%
27,3%
Semleges tónusok
42,1%
20,2%
Pasztell színek
2,6%
4,0%
Monokróm
0,0%
0,8%
Természet
0,0%
0,7%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
22,0%
31,7%
Egyensúlyos
38,0%
45,2%
Élénk
40,0%
23,2%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
12,0%
5,8%
Lágy
12,0%
15,8%
Egyensúlyozott
6,0%
12,5%
Erőteljes kontrasztú
18,0%
9,3%
Kijelentés
52,0%
56,6%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
38,0%
36,1%
Lágyan kevert paletta
8,0%
18,0%
Egyensúlyozott harmónia
16,0%
13,0%
Erős színegyüntetés
20,0%
24,8%
Egységes színpaletta
18,0%
8,1%
Which canvases by Max Ernst draw the most visits, month by month?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Összes adat megtekintése
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A Celebes elefánt
0
0
0
0
0
0
0
0
300
1 000
1 200
300
Európa Eső után II
0
0
0
0
0
0
0
0
100
3 200
1 200
200
Ebből a mennyeik nem fogják…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 600
100
0
A Teljesség Városa
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
100
0
Célèbes vagy Az elefánt Cél…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Napóleon a pusztában
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
0
0
A menyegény menyasszony ruh…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
100
0
A menyegző ruhája
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Oedipus Rex
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
0
Les dieux obscurs (Sötét is…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
0
Milyen eszközöket használnak a rajongók Max Ernst megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Összes adat megtekintése
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
81 800
66,3%
telefonok
35 000
28,4%
tabletek
6 600
5,3%
Mely nyelveken olvassák Max Ernst műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Összes adat megtekintése
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
5 300
26,4%
Francia
4 800
23,9%
Német
2 400
11,9%
Spanyol
1 600
8,0%
Koreai
900
4,5%
Orosz
900
4,5%
Portugál
800
4,0%
Szlovák
700
3,5%
Cseh
400
2,0%
Dán
400
2,0%
Naponta hány látogatást ér el Max Ernst, és mi várható a közeljövőben?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Összes adat megtekintése
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
3 900
vas 27 Sze
3 100
hét 28 Sze
6 000
kedd 29 Sze
2 400
sze 30 Sze
2 500
csüt 1 Okt
3 600
pén 2 Okt
3 300
szo 3 Okt
2 500
vas 4 Okt
3 200
hét 5 Okt
3 900
kedd 6 Okt
4 600
sze 7 Okt
4 100
csüt 8 Okt
5 700
pén 9 Okt
5 200
szo 10 Okt
4 000
vas 11 Okt
3 700
hét 12 Okt
4 600
kedd 13 Okt
4 400
sze 14 Okt
4 000
csüt 15 Okt
4 300
pén 16 Okt
3 400
szo 17 Okt (előrejelzés)
3 800
vas 18 Okt (előrejelzés)
3 600
hét 19 Okt (előrejelzés)
5 300
kedd 20 Okt (előrejelzés)
4 100
sze 21 Okt (előrejelzés)
3 900
csüt 22 Okt (előrejelzés)
4 900
pén 23 Okt (előrejelzés)
4 300
szo 24 Okt (előrejelzés)
3 900
vas 25 Okt (előrejelzés)
3 800
hét 26 Okt (előrejelzés)
5 500
kedd 27 Okt (előrejelzés)
4 300
sze 28 Okt (előrejelzés)
4 000
csüt 29 Okt (előrejelzés)
5 200
pén 30 Okt (előrejelzés)
4 500
szo 31 Okt (előrejelzés)
4 100
vas 1 Nov (előrejelzés)
3 900
hét 2 Nov (előrejelzés)
5 700
kedd 3 Nov (előrejelzés)
4 500
sze 4 Nov (előrejelzés)
4 200
csüt 5 Nov (előrejelzés)
5 300
pén 6 Nov (előrejelzés)
4 700
GyakranIsmételt kérdések Max Ernst kapcsán
Mely Max Ernst vászonok a legnépszerűbbek?
Európa Eső után II az első helyen áll, 8 100 megtekintéssel (6% a(z) Max Ernst összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Max Ernst profiljára a WahooArt.com oldalán?
Az elmúlt tizenkét hónapban Max Ernst összesen 123 400 látogatást kapott: 41 300 az művész profilján és 82 100 az egyes vásznalakon.
Milyen eszközökön tekintik meg a gyűjtők Max Ernst alkotásait?
A gyűjtők számítógépek (66%), telefonok (28%) és tabletek (5%) eszközökön tekintik meg Max Ernst alkotásait; a látogatások 66%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Mely nyelveken olvassák a látogatók Max Ernstről?
Angol (26%), Francia (24%) és Német (12%) nyelven; a látogatók 26%-át Angol nyelvet használják.
Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók Max Ernst művei közül?
A(z) Földszínek (Színpaletta) preferenciákkal rendelkezők: 47% a látogatások, szemben a katalógus 26% részével.