Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Lyonel Feininger oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Lyonel Feininger: kulcsfontosságú személyek
The honeymooners az első helyet foglalja el Lyonel Feininger művei között: 1 100 látogatás tizenkét hónapban, ami a teljes figyelem 13%-át teszi ki. Jesuits III és Gelmeroda IX követik. Lyonel Feininger összesen 12 100 látogatást kapott: 4 800 az artist oldalon, 7 300 pedig a vásznalaknál. A trend emelkedő: 26% -el több látogatás Sze 2026 alatt, mint Aug 2026 alatt. A leglátogatottabb hónap Júl 2026 volt (6 800 látogatás). A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (59%), telefonok (31%) és tabletek (10%). Egy preferencia egyértelmű: a Sötét tónusú (Színpaletta) a látogatások 40%-át teszi ki, csupán a katalógus 5%-át elfoglalva.
Lyonel Feininger: a(z) 10 leggyakrabban megnyitott vászon
Ez a rangsor a látogatások számát veszi figyelembe, nem pedig a katalógusi pontokat: a(z) Lyonel Feininger legnézettebb 10 műve a(z) WahooArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Hogyan alakul Lyonel Feininger érdekszerte a hónapok folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a zugó számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
2 100
4 700
Aug 2026
900
1 400
Sze 2026
1 800
1 100
Hogyan alakul a Lyonel Feininger egyes vásznalai megtekintésének átlagos statisztikája?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mire kedvelnek a Lyonel Feininger látogatói a katalógusban?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a zugó számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
50,0%
60,0%
Dramatikus
50,0%
20,0%
Békés, nyugodt
0,0%
20,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
50,0%
60,0%
Melankolikus
50,0%
20,0%
Nyugodt
0,0%
20,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
0,0%
1,2%
Lágy árnyékok
10,0%
10,7%
Érezhető fényesség
28,0%
53,6%
Fényerék egyensúlya
44,0%
20,2%
Fényes
18,0%
14,3%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
56,0%
21,4%
Finom színtónusú
22,0%
27,4%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
14,0%
25,0%
Egyértelmű színprészenység
8,0%
25,0%
Éles színűség
0,0%
1,2%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
70,7%
49,3%
Sötét tónusú
4,9%
40,0%
Pasztell színek
12,2%
4,0%
Földszínek
7,3%
2,7%
Monokróm
4,9%
4,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
40,0%
19,1%
Egyensúlyos
44,0%
47,6%
Élénk
16,0%
33,3%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
22,0%
17,9%
Lágy
22,0%
7,1%
Egyensúlyozott
0,0%
7,1%
Erőteljes kontrasztú
6,0%
30,9%
Kijelentés
50,0%
36,9%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
8,0%
38,1%
Lágyan kevert paletta
8,0%
13,1%
Egyensúlyozott harmónia
2,0%
9,5%
Erős színegyüntetés
14,0%
20,2%
Egységes színpaletta
68,0%
19,1%
Hogyan alakulnak Lyonel Feininger kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a zugó számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Carnival in Arcueil
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Carnival
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
Blue Coast
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Gelmeroda IX
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
200
The honeymooners
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
200
The Village Pond of Gelmero…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Werder I
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jesuits III
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
200
Yachts
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Rain Clarity
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lyonel Feininger műveit telefonton vagy számítógépen nézik meg?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg a zugó számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
7 100
58,7%
telefonok
3 800
31,4%
tabletek
1 200
9,9%
Mely nyelvek dominálnak Lyonel Feininger olvasói körében?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a zugó számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Német
2 100
75,0%
Olasz
200
7,1%
Cseh
100
3,6%
Spanyol
100
3,6%
Koreai
100
3,6%
Lengyel
100
3,6%
Portugál
100
3,6%
Hogyan alakulnak Lyonel Feininger napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a zugó számokat
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
100
vas 27 Sze
100
hét 28 Sze
500
kedd 29 Sze
100
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
300
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
200
hét 5 Okt
300
kedd 6 Okt
200
sze 7 Okt
100
csüt 8 Okt
400
pén 9 Okt
300
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
1 100
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
100
sze 14 Okt
200
csüt 15 Okt
500
pén 16 Okt
200
szo 17 Okt (előrejelzés)
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
800
hét 19 Okt (előrejelzés)
400
kedd 20 Okt (előrejelzés)
200
sze 21 Okt (előrejelzés)
200
csüt 22 Okt (előrejelzés)
600
pén 23 Okt (előrejelzés)
300
szo 24 Okt (előrejelzés)
100
vas 25 Okt (előrejelzés)
900
hét 26 Okt (előrejelzés)
500
kedd 27 Okt (előrejelzés)
200
sze 28 Okt (előrejelzés)
200
csüt 29 Okt (előrejelzés)
700
pén 30 Okt (előrejelzés)
300
szo 31 Okt (előrejelzés)
100
vas 1 Nov (előrejelzés)
1 000
hét 2 Nov (előrejelzés)
500
kedd 3 Nov (előrejelzés)
300
sze 4 Nov (előrejelzés)
200
csüt 5 Nov (előrejelzés)
800
pén 6 Nov (előrejelzés)
300
Lyonel Feininger: az Ön kérdései
Mi a legnéztesebb vászon Lyonel Feininger műve közül?
The honeymooners: 1 100 látogatás, vagy 13% a(z) Lyonel Feininger megtekintéseinek share. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Lyonel Feininger?
12 100 tizenkét hónap alatt, megosztva a művészoldal (4 800) és a vászlakosság (7 300) látogatásai között.
A látogatók Lyonel Feininger oldalát telefonon vagy számítógépen böngészik?
A látogatások számítógépek (59%), telefonok (31%) és tabletek (10%) eszközre oszlanak; a népszerűségét számítógépek övezi ki 59% arányban.
A látogatók kedvelik-e Lyonel Feininger egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Sötét tónusú (Színpaletta): a látogatások 40%-át teszi ki a 5% katalógusból.