Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg James Ensor oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
James Ensor: a látogatások adatai
A(z) James Ensor legcsodálatosabb műve a(z) WahooArt.com oldalán: a Kriszt bejárata Brüsszelbe, amelyet tizenkét hónap alatt 1 800 alkalommal megtekintettek, ami a összes megtekintés 3%-át teszi ki. Következők: Skeletons Warming Themselves és Öniségképet vise felülkéntülő maszkkal. Összesen 67 100 látogatás: 14 800 a művész oldalán és 52 300 a művekhez. A figyelem növekszik, 2%-el Aug 2026 és Sze 2026 között. Júl 2026 a legnagyobb közönséget vonotta mára: 40 500 látogatás. A látogatók főbb nyelvei: Angol (45%), Francia (12%) és Portugál (12%) A látogatók számítógépek (81%), telefonok (16%) és tabletek (3%) eszközökön böngésznek. A látogatók Fényerék egyensúlya (Fényerő) stílust részesítik előnyben: látogatásaik 34%-át, míg a katalógusban ez az arány 20%.
A 10 mű, amelyet a látogatók a leginkább kedvelik: James Ensor
Az alábbi rangsor a legutóbbi tizenkét hónapban a WahooArt.com oldalán kapott látogatások számát tükrözi; az 1. helyezett James Ensor leglátottabb műve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
1 800
Júl 2026
5 800
34 700
Aug 2026
4 800
7 400
Sze 2026
4 000
8 400
Mikor keresik a(z) James Ensor műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják James Ensor rajongói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
84,0%
86,3%
Nyugodt
10,0%
3,4%
Misztikus
0,0%
3,6%
Békés, nyugodt
2,0%
2,2%
Elegáns
4,0%
1,7%
Nosztalgikus
0,0%
2,1%
Éteri
0,0%
0,3%
Romantikus
0,0%
0,3%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
52,0%
49,9%
Rejtélyes
14,0%
19,6%
Drámai
14,0%
11,2%
Belső elmélyülést sugárzó
6,0%
6,9%
Feszült hangulatú
6,0%
6,5%
Sötét és komoly
0,0%
3,1%
Nyugodt
2,0%
0,7%
Örömteli
2,0%
0,7%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
20,0%
12,8%
Lágy árnyékok
26,0%
23,1%
Érezhető fényesség
34,0%
28,1%
Fényerék egyensúlya
20,0%
33,6%
Fényes
0,0%
2,4%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
12,0%
15,9%
Finom színtónusú
44,0%
31,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
30,0%
38,2%
Egyértelmű színprészenység
14,0%
14,9%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
43,8%
47,2%
Földszínek
34,4%
37,9%
Sötét tónusú
18,8%
13,4%
Monokróm
3,1%
1,4%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
14,0%
16,4%
Egyensúlyos
70,0%
65,8%
Élénk
16,0%
17,8%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
12,0%
10,4%
Lágy
16,0%
23,6%
Egyensúlyozott
16,0%
19,2%
Erőteljes kontrasztú
18,0%
21,6%
Kijelentés
38,0%
25,2%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
14,0%
15,8%
Lágyan kevert paletta
20,0%
24,1%
Egyensúlyozott harmónia
14,0%
14,5%
Erős színegyüntetés
36,0%
32,5%
Egységes színpaletta
16,0%
13,0%
Melyek James Ensor kedvenc művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Kriszt bejárata Brüsszelbe
0
0
0
0
0
0
0
0
200
600
200
600
Öniségképet vise felülkéntü…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
300
500
Skeletons Warming Themselves
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
500
300
A Kétségbeesett Hölgy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
100
100
Death and the Masks
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
300
200
A nyárfák tavasza vagy A ny…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Nyúl és varjú
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
Le marche a Ostende
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Le Foudroiement des anges r…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
0
Personnages devant l' affic…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Hogyan oszlónak a James Ensor közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
54 300
80,9%
telefonok
10 800
16,1%
tabletek
2 000
3,0%
Milyen nyelveket beszélnek James Ensor rajongói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
2 600
44,8%
Francia
700
12,1%
Portugál
700
12,1%
Német
400
6,9%
Lengyel
400
6,9%
Olasz
300
5,2%
Orosz
300
5,2%
Chinese
200
3,4%
Dán
100
1,7%
Magyar
100
1,7%
Naponta hány látogatást kap James Ensor, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
csüt 24 Sze
1 200
pén 25 Sze
500
szo 26 Sze
500
vas 27 Sze
1 400
hét 28 Sze
800
kedd 29 Sze
900
sze 30 Sze
900
csüt 1 Okt
600
pén 2 Okt
100
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
1 000
hét 5 Okt
1 900
kedd 6 Okt
1 600
sze 7 Okt
1 200
csüt 8 Okt
2 200
pén 9 Okt
1 000
szo 10 Okt
900
vas 11 Okt
700
hét 12 Okt
1 300
kedd 13 Okt
1 100
sze 14 Okt
1 100
csüt 15 Okt (előrejelzés)
1 800
pén 16 Okt (előrejelzés)
700
szo 17 Okt (előrejelzés)
600
vas 18 Okt (előrejelzés)
1 400
hét 19 Okt (előrejelzés)
1 800
kedd 20 Okt (előrejelzés)
1 600
sze 21 Okt (előrejelzés)
1 400
csüt 22 Okt (előrejelzés)
1 900
pén 23 Okt (előrejelzés)
800
szo 24 Okt (előrejelzés)
700
vas 25 Okt (előrejelzés)
1 500
hét 26 Okt (előrejelzés)
1 900
kedd 27 Okt (előrejelzés)
1 700
sze 28 Okt (előrejelzés)
1 500
csüt 29 Okt (előrejelzés)
2 000
pén 30 Okt (előrejelzés)
800
szo 31 Okt (előrejelzés)
700
vas 1 Nov (előrejelzés)
1 600
hét 2 Nov (előrejelzés)
2 000
kedd 3 Nov (előrejelzés)
1 800
sze 4 Nov (előrejelzés)
1 600
Amit a látogatók James Ensor kapcsán kérdeznek
Mely James Ensor műveit nyitják meg a látogatók a legtöbbször?
Kriszt bejárata Brüsszelbe az első helyen, 1 800 megtekintéssel, a nézetések 3%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a James Ensor közönsége a WahooArt.com platformon?
67 100 látogatás tizenkét hónapban: 14 800 a művész oldalán, 52 300 a művekkel.
Milyen eszközöket használnak James Ensor rajongói?
számítógépek (81%), telefonok (16%) és tabletek (3%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszköz a látogatások 81%-át teszi ki.
Mely nyelveket használják James Ensor rajongói?
Angol (45%), Francia (12%) és Portugál (12%); a(z) Angol nyelv a látogatók 45%-át teszi ki.
Mely művei James Ensor felelnek meg a látogatók ízlésének a legjobban?
A Fényerék egyensúlya (Fényerő) leírású művek 34% látogatást generálnak a katalógus 20% részére.