Hubert RobertNézetéségi és népszerűségi statisztikák
1733
–
1808
Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Hubert Robert oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Hubert Robert: a közönség röviden
Az elmúlt tizenkét hónapban Hubert Robert legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a The Finding of the Laocoön volt: 1 500 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 6%-át jelenti. Ezt követi VUE DE LA GRANDE GALERIE DU LOUVRE EN RUINES és Architectural Landscape with a Canal. A művész összesen 22 600 látogatást generált: 2 200 a művész profiljának és 20 400 az egyes vásznalak oldalainak. A csúcs Júl 2026-ben érhető el volt, 16 200 látogatással. A közönség számítógépek (92%), telefonok (8%) és tabletek (1%) eszközökön tekinteti meg a műveket. A látogatók Melankolikus (Érzelmi hangulat) irányultak: ezek a látogatások 38%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 14%-át alkotják a művész katalógjának.
A Hubert Robert legnézettebb 10 vásárlói vásárlása (vagy: legnézettebb 10 vásárlása) vásárlása
A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 10 műve Hubert Robert alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Összes adat megtekintése
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
600
Júl 2026
1 700
14 500
Aug 2026
100
2 800
Sze 2026
400
2 500
Mennyi figyelmet kapnak Hubert Robert vászonművei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznakat választják Hubert Robert látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Összes adat megtekintése
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
42,9%
64,0%
Nosztalgikus
14,3%
30,9%
Elegáns
28,6%
3,9%
Békés, nyugodt
0,0%
1,1%
Dramatikus
14,3%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nosztalgikus
85,7%
53,9%
Melankolikus
14,3%
38,2%
Belső elmélyülést sugárzó
0,0%
3,4%
Romantikus
0,0%
2,8%
Éteri
0,0%
1,1%
Nyugodt
0,0%
0,6%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
22,0%
21,8%
Lágy árnyékok
38,0%
41,8%
Érezhető fényesség
30,0%
22,6%
Fényerék egyensúlya
8,0%
11,3%
Fényes
2,0%
2,5%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
18,0%
17,6%
Finom színtónusú
48,0%
36,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
30,0%
42,3%
Egyértelmű színprészenység
4,0%
4,2%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
63,9%
71,0%
Semleges tónusok
25,0%
22,9%
Sötét tónusú
11,1%
2,8%
Pasztell színek
0,0%
2,3%
Monokróm
0,0%
0,9%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
36,0%
26,8%
Egyensúlyos
56,0%
65,3%
Élénk
8,0%
8,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
10,0%
7,1%
Lágy
10,0%
15,9%
Egyensúlyozott
12,0%
8,4%
Erőteljes kontrasztú
22,0%
26,4%
Kijelentés
46,0%
42,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
6,0%
1,3%
Lágyan kevert paletta
4,0%
2,1%
Egyensúlyozott harmónia
12,0%
12,1%
Erős színegyüntetés
36,0%
50,6%
Egységes színpaletta
42,0%
33,9%
Which canvases by Hubert Robert draw the most visits, month by month?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Összes adat megtekintése
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
The Pont du Gard
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
200
Architectural Landscape wit…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
Ancient Ruins Used as Publi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Grande Galerie
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
A Nagy Galéria (detál)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Imaginary View of the Grand…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Ponte Solario
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Képzett nézet a Louvre Gran…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
PROJET D'AMENAGEMENT DE LA…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
VUE DE LA GRANDE GALERIE DU…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
300
200
Milyen eszközöket használnak a rajongók Hubert Robert megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Összes adat megtekintése
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
20 700
91,6%
telefonok
1 700
7,5%
tabletek
200
0,9%
Mely nyelveken olvassák Hubert Robert műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Összes adat megtekintése
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Cseh
100
20,0%
Német
100
20,0%
Angol
100
20,0%
Spanyol
100
20,0%
Francia
100
20,0%
Naponta hány látogatást ér el Hubert Robert, és mi várható a közeljövőben?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Összes adat megtekintése
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
500
vas 27 Sze
100
hét 28 Sze
600
kedd 29 Sze
200
sze 30 Sze
100
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
200
szo 3 Okt
300
vas 4 Okt
600
hét 5 Okt
200
kedd 6 Okt
500
sze 7 Okt
700
csüt 8 Okt
200
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
300
vas 11 Okt
600
hét 12 Okt
100
kedd 13 Okt
300
sze 14 Okt
200
csüt 15 Okt
300
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
300
vas 18 Okt (előrejelzés)
400
hét 19 Okt (előrejelzés)
300
kedd 20 Okt (előrejelzés)
300
sze 21 Okt (előrejelzés)
300
csüt 22 Okt (előrejelzés)
200
pén 23 Okt (előrejelzés)
100
szo 24 Okt (előrejelzés)
300
vas 25 Okt (előrejelzés)
400
hét 26 Okt (előrejelzés)
300
kedd 27 Okt (előrejelzés)
300
sze 28 Okt (előrejelzés)
300
csüt 29 Okt (előrejelzés)
200
pén 30 Okt (előrejelzés)
100
szo 31 Okt (előrejelzés)
400
vas 1 Nov (előrejelzés)
400
hét 2 Nov (előrejelzés)
300
kedd 3 Nov (előrejelzés)
300
sze 4 Nov (előrejelzés)
300
csüt 5 Nov (előrejelzés)
200
pén 6 Nov (előrejelzés)
100
GyakranIsmételt kérdések Hubert Robert kapcsán
Mely Hubert Robert vászonok a legnépszerűbbek?
The Finding of the Laocoön az első helyen áll, 1 500 megtekintéssel (6% a(z) Hubert Robert összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Hubert Robert profiljára a WahooArt.com oldalán?
Az elmúlt tizenkét hónapban Hubert Robert összesen 22 600 látogatást kapott: 2 200 az művész profilján és 20 400 az egyes vásznalakon.
Milyen eszközökön tekintik meg a gyűjtők Hubert Robert alkotásait?
A gyűjtők számítógépek (92%), telefonok (8%) és tabletek (1%) eszközökön tekintik meg Hubert Robert alkotásait; a látogatások 92%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók Hubert Robert művei közül?
A(z) Melankolikus (Érzelmi hangulat) preferenciákkal rendelkezők: 38% a látogatások, szemben a katalógus 14% részével.