Fernand LégerNézetéségi és népszerűségi statisztikák
1881
–
1955
Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Fernand Léger oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Fernand Léger: a közönség röviden
Az elmúlt tizenkét hónapban Fernand Léger legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a Nők erdőben volt: 4 500 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 4%-át jelenti. Ezt követi A Város és A Mechanikus. A művész összesen 111 900 látogatást generált: 19 000 a művész profiljának és 92 900 az egyes vásznalak oldalainak. A érdeklődés nő: a látogatások száma 22%-el emelkedett Aug 2026 és Sze 2026 között. A csúcs Júl 2026-ben érhető el volt, 70 300 látogatással. A látogatók Angol (38%), Orosz (13%) és Koreai (12%) nyelven olvassák a weboldalt. A közönség számítógépek (80%), telefonok (17%) és tabletek (3%) eszközökön tekinteti meg a műveket. A látogatók Semleges tónusok (Színpaletta) irányultak: ezek a látogatások 57%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 47%-át alkotják a művész katalógjának.
A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 10 műve Fernand Léger alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Összes adat megtekintése
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
500
4 100
Júl 2026
7 900
62 400
Aug 2026
4 600
12 100
Sze 2026
6 000
14 300
Mennyi figyelmet kapnak Fernand Léger vászonművei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznakat választják Fernand Léger látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Összes adat megtekintése
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Modern
31,9%
28,6%
Ipari stílusú
29,8%
26,9%
Karakteres
17,0%
20,7%
Elegáns
4,3%
10,0%
Nyugodt
4,3%
5,5%
Dramatikus
6,4%
3,9%
Éteri
0,0%
0,9%
Természetes tónusú
0,0%
0,8%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Energikus
27,7%
36,1%
Belső elmélyülést sugárzó
31,9%
32,8%
Nyugodt
10,6%
9,9%
Drámai
10,6%
3,6%
Örömteli
4,3%
3,2%
Feszült hangulatú
4,3%
2,8%
Erőteljes presence
2,1%
2,2%
Sötét és komoly
0,0%
1,9%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
0,0%
1,6%
Lágy árnyékok
10,0%
19,0%
Érezhető fényesség
50,0%
45,9%
Fényerék egyensúlya
24,0%
21,1%
Fényes
16,0%
12,4%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
18,0%
25,6%
Finom színtónusú
28,0%
28,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
40,0%
34,0%
Egyértelmű színprészenység
14,0%
11,7%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
46,7%
57,3%
Földszínek
44,4%
31,7%
Sötét tónusú
4,4%
8,5%
Pasztell színek
2,2%
1,9%
Naplemente
2,2%
0,4%
Monokróm
0,0%
0,1%
Meleg tónusú
0,0%
0,1%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
14,0%
22,9%
Egyensúlyos
62,0%
61,8%
Élénk
24,0%
15,3%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,0%
1,9%
Lágy
2,0%
2,5%
Egyensúlyozott
0,0%
1,5%
Erőteljes kontrasztú
4,0%
6,5%
Kijelentés
90,0%
87,6%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
28,0%
37,2%
Lágyan kevert paletta
26,0%
15,4%
Egyensúlyozott harmónia
8,0%
13,2%
Erős színegyüntetés
26,0%
21,1%
Egységes színpaletta
12,0%
13,0%
Which canvases by Fernand Léger draw the most visits, month by month?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Összes adat megtekintése
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A Város
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
1 200
1 900
A Mechanikus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
1 300
1 100
Három nő
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
500
900
Nők erdőben
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
900
1 800
A Nagy Szédülés
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
300
800
A menyegző
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
0
800
Sétáló virág (La fleur qui…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
Tánc
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Smokers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
Staircase 19
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
100
Milyen eszközöket használnak a rajongók Fernand Léger megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Összes adat megtekintése
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
89 500
80,0%
telefonok
19 100
17,1%
tabletek
3 300
2,9%
Mely nyelveken olvassák Fernand Léger műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Összes adat megtekintése
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
3 000
38,5%
Orosz
1 000
12,8%
Koreai
900
11,5%
Német
600
7,7%
Spanyol
300
3,8%
Olasz
300
3,8%
Japán
300
3,8%
Holland
300
3,8%
Francia
200
2,6%
Szerb
200
2,6%
Naponta hány látogatást ér el Fernand Léger, és mi várható a közeljövőben?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Összes adat megtekintése
Nap
Látogatások
kedd 22 Sze
1 400
sze 23 Sze
1 000
csüt 24 Sze
800
pén 25 Sze
500
szo 26 Sze
1 000
vas 27 Sze
1 400
hét 28 Sze
1 900
kedd 29 Sze
700
sze 30 Sze
1 100
csüt 1 Okt
1 000
pén 2 Okt
1 000
szo 3 Okt
1 200
vas 4 Okt
900
hét 5 Okt
1 100
kedd 6 Okt
1 300
sze 7 Okt
1 000
csüt 8 Okt
1 200
pén 9 Okt
1 500
szo 10 Okt
1 800
vas 11 Okt
1 600
hét 12 Okt
3 500
kedd 13 Okt (előrejelzés)
1 700
sze 14 Okt (előrejelzés)
1 600
csüt 15 Okt (előrejelzés)
1 500
pén 16 Okt (előrejelzés)
1 500
szo 17 Okt (előrejelzés)
2 000
vas 18 Okt (előrejelzés)
2 000
hét 19 Okt (előrejelzés)
3 300
kedd 20 Okt (előrejelzés)
1 900
sze 21 Okt (előrejelzés)
1 700
csüt 22 Okt (előrejelzés)
1 700
pén 23 Okt (előrejelzés)
1 700
szo 24 Okt (előrejelzés)
2 200
vas 25 Okt (előrejelzés)
2 200
hét 26 Okt (előrejelzés)
3 600
kedd 27 Okt (előrejelzés)
2 000
sze 28 Okt (előrejelzés)
1 900
csüt 29 Okt (előrejelzés)
1 800
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 800
szo 31 Okt (előrejelzés)
2 400
vas 1 Nov (előrejelzés)
2 300
hét 2 Nov (előrejelzés)
3 900
GyakranIsmételt kérdések Fernand Léger kapcsán
Mely Fernand Léger vászonok a legnépszerűbbek?
Nők erdőben az első helyen áll, 4 500 megtekintéssel (4% a(z) Fernand Léger összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Fernand Léger profiljára a WahooArt.com oldalán?
Az elmúlt tizenkét hónapban Fernand Léger összesen 111 900 látogatást kapott: 19 000 az művész profilján és 92 900 az egyes vásznalakon.
Milyen eszközökön tekintik meg a gyűjtők Fernand Léger alkotásait?
A gyűjtők számítógépek (80%), telefonok (17%) és tabletek (3%) eszközökön tekintik meg Fernand Léger alkotásait; a látogatások 80%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Mely nyelveken olvassák a látogatók Fernand Légerről?
Angol (38%), Orosz (13%) és Koreai (12%) nyelven; a látogatók 38%-át Angol nyelvet használják.
Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók Fernand Léger művei közül?
A(z) Semleges tónusok (Színpaletta) preferenciákkal rendelkezők: 57% a látogatások, szemben a katalógus 47% részével.