Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Edward Steichen oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Edward Steichen: kulcsfontosságú személyek
Le Tournesol (The Sunflower) az első helyet foglalja el Edward Steichen művei között: 1 100 látogatás tizenkét hónapban, ami a teljes figyelem 22%-át teszi ki. Lobby card, Blood and Sand és Herald, The Ten Commandments követik. Edward Steichen összesen 5 600 látogatást kapott: 1 300 az artist oldalon, 4 300 pedig a vásznalaknál. A trend emelkedő: 60% -el több látogatás Sze 2026 alatt, mint Aug 2026 alatt. A leglátogatottabb hónap Júl 2026 volt (4 300 látogatás). A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (95%) és telefonok (5%). Egy preferencia egyértelmű: a Egyértelmű színprészenység (Színelnyomás) a látogatások 32%-át teszi ki, csupán a katalógus 6%-át elfoglalva.
Edward Steichen: a(z) 10 leggyakrabban megnyitott vászon
Ez a rangsor a látogatások számát veszi figyelembe, nem pedig a katalógusi pontokat: a(z) Edward Steichen legnézettebb 10 műve a(z) WahooArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Hogyan alakul Edward Steichen érdekszerte a hónapok folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a zugó számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
600
3 700
Aug 2026
400
100
Sze 2026
300
500
Hogyan alakul a Edward Steichen egyes vásznalai megtekintésének átlagos statisztikája?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mire kedvelnek a Edward Steichen látogatói a katalógusban?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a zugó számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
35,0%
29,8%
Dramatikus
17,5%
25,5%
Karakteres
2,5%
23,4%
Nosztalgikus
20,0%
6,4%
Békés, nyugodt
10,0%
6,4%
Romantikus
7,5%
6,4%
Nyugodt
5,0%
2,1%
Ipari stílusú
2,5%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
22,5%
19,1%
Örömteli
2,5%
23,4%
Nosztalgikus
17,5%
8,5%
Romantikus
15,0%
10,6%
Nyugodt
12,5%
10,6%
Drámai
15,0%
8,5%
Szenvedélyes
2,5%
8,5%
Szellemi
2,5%
8,5%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
17,0%
14,0%
Lágy árnyékok
17,0%
12,0%
Érezhető fényesség
29,8%
34,0%
Fényerék egyensúlya
34,0%
34,0%
Fényes
2,1%
6,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
53,2%
28,0%
Finom színtónusú
23,4%
18,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
17,0%
22,0%
Egyértelmű színprészenység
6,4%
32,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
62,5%
48,7%
Földszínek
28,1%
17,9%
Sötét tónusú
6,2%
30,8%
Monokróm
3,1%
2,6%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
40,4%
18,0%
Egyensúlyos
46,8%
44,0%
Élénk
12,8%
38,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
12,8%
4,0%
Lágy
6,4%
12,0%
Egyensúlyozott
2,1%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
10,6%
6,0%
Kijelentés
68,1%
78,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
17,0%
30,0%
Lágyan kevert paletta
4,3%
2,0%
Egyensúlyozott harmónia
10,6%
14,0%
Erős színegyüntetés
19,1%
16,0%
Egységes színpaletta
48,9%
38,0%
Hogyan alakulnak Edward Steichen kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a zugó számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Lobby card, The Love Special
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Sunflower
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Paul Robeson
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Érdekelő táblázat, A Fiú
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Szövevényező fények
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
In Memoriam
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Isadora Duncan in the Parth…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrait of Clarence White
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Studio Fotó készítése, Famo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Lobby card, Blood and Sand
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Edward Steichen műveit telefonton vagy számítógépen nézik meg?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg a zugó számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
5 300
94,6%
telefonok
300
5,4%
Mely nyelvek dominálnak Edward Steichen olvasói körében?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a zugó számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Német
200
40,0%
Angol
100
20,0%
Spanyol
100
20,0%
Francia
100
20,0%
Hogyan alakulnak Edward Steichen napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a zugó számokat
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
100
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
100
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
400
kedd 6 Okt
1 200
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
200
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
600
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
100
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
200
hét 19 Okt (előrejelzés)
200
kedd 20 Okt (előrejelzés)
400
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
100
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
200
hét 26 Okt (előrejelzés)
200
kedd 27 Okt (előrejelzés)
500
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
100
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
300
hét 2 Nov (előrejelzés)
200
kedd 3 Nov (előrejelzés)
600
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
100
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
Edward Steichen: az Ön kérdései
Mi a legnéztesebb vászon Edward Steichen műve közül?
Le Tournesol (The Sunflower): 1 100 látogatás, vagy 22% a(z) Edward Steichen megtekintéseinek share. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Edward Steichen?
5 600 tizenkét hónap alatt, megosztva a művészoldal (1 300) és a vászlakosság (4 300) látogatásai között.
A látogatók Edward Steichen oldalát telefonon vagy számítógépen böngészik?
A látogatások számítógépek (95%) és telefonok (5%) eszközre oszlanak; a népszerűségét számítógépek övezi ki 95% arányban.
A látogatók kedvelik-e Edward Steichen egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Egyértelmű színprészenység (Színelnyomás): a látogatások 32%-át teszi ki a 6% katalógusból.