Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg André Derain oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
André Derain: kulcsfontosságú személyek
Charing Cross Híd, London az első helyet foglalja el André Derain művei között: 5 700 látogatás tizenkét hónapban, ami a teljes figyelem 16%-át teszi ki. Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) és Drying the Sails követik. André Derain összesen 40 100 látogatást kapott: 7 700 az artist oldalon, 32 400 pedig a vásznalaknál. A trend emelkedő: 91% -el több látogatás Sze 2026 alatt, mint Aug 2026 alatt. A leglátogatottabb hónap Júl 2026 volt (19 200 látogatás). A közönség nyelvei: Angol (41%), Francia (13%) és Szerb (6%). A közönség származási orszámai: Franciaország (26%), Amerikai Egyesült Államok (17%) és Egyesült Királyság (9%). A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (67%), telefonok (29%) és tabletek (3%). Egy preferencia egyértelmű: a Élénk (Színintenzitás) a látogatások 73%-át teszi ki, csupán a katalógus 34%-át elfoglalva.
André Derain: a(z) 10 leggyakrabban megnyitott vászon
Ez a rangsor a látogatások számát veszi figyelembe, nem pedig a katalógusi pontokat: a(z) André Derain legnézettebb 10 műve a(z) WahooArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Hogyan alakul André Derain érdekszerte a hónapok folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a zugó számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
800
Júl 2026
1 500
17 700
Aug 2026
1 400
5 500
Sze 2026
4 800
8 400
Hogyan alakul a André Derain egyes vásznalai megtekintésének átlagos statisztikája?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mire kedvelnek a André Derain látogatói a katalógusban?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a zugó számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Karakteres
55,6%
53,4%
Békés, nyugodt
22,2%
14,2%
Nyugodt
22,2%
13,4%
Természetes tónusú
0,0%
7,7%
Dramatikus
0,0%
3,2%
Romantikus
0,0%
3,2%
Elegáns
0,0%
2,4%
Klasszikus
0,0%
1,2%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Energikus
55,6%
51,2%
Belső elmélyülést sugárzó
22,2%
14,8%
Nyugodt
11,1%
10,4%
Nyugodt
11,1%
6,8%
Nosztalgikus
0,0%
7,2%
Melankolikus
0,0%
5,2%
Örömteli
0,0%
2,4%
Drámai
0,0%
1,2%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
18,0%
9,0%
Lágy árnyékok
34,0%
21,3%
Érezhető fényesség
18,0%
48,2%
Fényerék egyensúlya
16,0%
18,5%
Fényes
14,0%
3,1%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
32,0%
5,6%
Finom színtónusú
14,0%
10,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
30,0%
19,6%
Egyértelmű színprészenység
22,0%
43,7%
Éles színűség
2,0%
21,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Sötét tónusú
19,5%
53,0%
Földszínek
43,9%
30,2%
Semleges tónusok
29,3%
9,2%
Pasztell színek
7,3%
3,2%
Természet
0,0%
2,5%
Meleg tónusú
0,0%
1,4%
Monokróm
0,0%
0,4%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
28,0%
7,6%
Egyensúlyos
38,0%
19,6%
Élénk
34,0%
72,8%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
10,0%
3,1%
Lágy
18,0%
15,1%
Egyensúlyozott
14,0%
8,4%
Erőteljes kontrasztú
22,0%
27,5%
Kijelentés
36,0%
45,9%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
36,0%
56,6%
Lágyan kevert paletta
10,0%
14,3%
Egyensúlyozott harmónia
16,0%
13,7%
Erős színegyüntetés
20,0%
10,1%
Egységes színpaletta
18,0%
5,3%
Hogyan alakulnak André Derain kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a zugó számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Landscape at Collioure (als…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
1 100
Fishing Boats, Colioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
200
bathers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Fishing Boats, Collioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Charing Cross from sw
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
300
The beautiful model
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
London Bridge
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Drying the Sails
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
300
Mountains at Collioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Houses of Parliament at Nig…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
100
André Derain műveit telefonton vagy számítógépen nézik meg?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg a zugó számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
27 000
67,3%
telefonok
11 800
29,4%
tabletek
1 300
3,2%
Mely nyelvek dominálnak André Derain olvasói körében?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a zugó számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
4 300
41,0%
Francia
1 400
13,3%
Szerb
600
5,7%
Spanyol
500
4,8%
Orosz
500
4,8%
Szlovák
500
4,8%
Holland
400
3,8%
Ukrán
400
3,8%
Dán
300
2,9%
Chinese
300
2,9%
Hogyan alakulnak André Derain napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a zugó számokat
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
800
vas 27 Sze
600
hét 28 Sze
500
kedd 29 Sze
900
sze 30 Sze
2 100
csüt 1 Okt
1 700
pén 2 Okt
1 100
szo 3 Okt
600
vas 4 Okt
1 000
hét 5 Okt
2 000
kedd 6 Okt
1 200
sze 7 Okt
2 300
csüt 8 Okt
700
pén 9 Okt
1 000
szo 10 Okt
400
vas 11 Okt
1 400
hét 12 Okt
800
kedd 13 Okt
1 800
sze 14 Okt
1 000
csüt 15 Okt
800
pén 16 Okt
1 300
szo 17 Okt (előrejelzés)
600
vas 18 Okt (előrejelzés)
900
hét 19 Okt (előrejelzés)
1 000
kedd 20 Okt (előrejelzés)
1 200
sze 21 Okt (előrejelzés)
1 700
csüt 22 Okt (előrejelzés)
1 000
pén 23 Okt (előrejelzés)
1 100
szo 24 Okt (előrejelzés)
600
vas 25 Okt (előrejelzés)
900
hét 26 Okt (előrejelzés)
1 000
kedd 27 Okt (előrejelzés)
1 200
sze 28 Okt (előrejelzés)
1 700
csüt 29 Okt (előrejelzés)
1 000
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 000
szo 31 Okt (előrejelzés)
500
vas 1 Nov (előrejelzés)
900
hét 2 Nov (előrejelzés)
1 000
kedd 3 Nov (előrejelzés)
1 200
sze 4 Nov (előrejelzés)
1 600
csüt 5 Nov (előrejelzés)
1 000
pén 6 Nov (előrejelzés)
1 000
André Derain: az Ön kérdései
Mi a legnéztesebb vászon André Derain műve közül?
Charing Cross Híd, London: 5 700 látogatás, vagy 16% a(z) André Derain megtekintéseinek share. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el André Derain?
40 100 tizenkét hónap alatt, megosztva a művészoldal (7 700) és a vászlakosság (32 400) látogatásai között.
A látogatók André Derain oldalát telefonon vagy számítógépen böngészik?
A látogatások számítógépek (67%), telefonok (29%) és tabletek (3%) eszközre oszlanak; a népszerűségét számítógépek övezi ki 67% arányban.
André Derain több nyelven olvasható?
Igen: Angol (41%), Francia (13%) és Szerb (6%). A népszerűst leg Angol 41% share-val.
A látogatók kedvelik-e André Derain egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Élénk (Színintenzitás): a látogatások 73%-át teszi ki a 34% katalógusból.