Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Rembrandt Van Rijn na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
!
Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.
Rembrandt Van Rijn: publika u kratkim crtama
U posljednjih dvanaest mjeseci najgledanije platno umjetnika Rembrandt Van Rijn na platformi WahooArt.com bilo je Noćna straža: 74.800 posjeta, što predstavlja 13% pažnje posvećene umjetnikovim djelima. Nakon toga slijedi Predavanje Anatomije doktora Nicolasa Tulpa i Povratak izgubljenog sina. umjetnik je ukupno privukao 675.600 posjeta: 144.100 posjeta stranici umjetnika i 531.500 posjeta stranicama pojedinačnih platna. Zainteresiranost je opala za 17% u razdoblju od Kol. 2026 do Ruj. 2026. Vrhunac je dosegnut u mjesecu Srp. 2026 s 380.700 posjeta. Publika čita stranicu na jeziku Engleski (40%),Ruski (14%) i Španjolski (8%). Kolekcionari dolaze prvenstveno iz Sjedinjene Američke Države (15%),Republika Koreja (10%) i Rusija (6%). Publika gleda djela na računala (64%),telefoni (33%) i tableti (3%). Posjetitelji naginju prema Tamno (Luminancija): 64% posjeta, iako takva platna čine 40% umjetnikovog kataloga.
10 najgledanijih platnena djela umjetnika Rembrandt Van Rijn
Rangirana prema stvarnim posjetima u posljednjih dvanaest mjeseci, ovo je 10 djela umjetnika Rembrandt Van Rijn koja kolekcionari najčešće otvaraju na WahooArt.com.
Koliko ljudi mjesečno posjećuje stranicu Rembrandt Van Rijn?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
Mjesec
Stranica umjetnika
Stranice umjetnina
Lis. 2025
0
0
Stu. 2025
0
0
Pro. 2025
0
0
Sij. 2026
0
0
Velj. 2026
0
0
Ožu. 2026
0
0
Tra. 2026
0
0
Svi. 2026
0
0
Lip. 2026
500
13.800
Srp. 2026
40.800
339.900
Kol. 2026
45.400
108.000
Ruj. 2026
57.400
69.800
Koliku pažnju dobivaju platna umjetnika Rembrandt Van Rijn?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Kakve platna biraju posjetitelji umjetnika Rembrandt Van Rijn?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Pogledajte brojke
Atmosfera
Atmosfera
Djela umjetnika
Broj posjeta
Dramatičnost
55,1%
69,9%
Elegantno
18,4%
10,9%
Mirnoća
12,2%
7,0%
Nostalgičan
2,0%
3,6%
Romantičan
2,0%
3,4%
Serenitet
6,1%
2,4%
Mistično
0,0%
1,7%
Klasično
4,1%
1,0%
Emocionalni ton
Emocionalni ton
Djela umjetnika
Broj posjeta
Melanholičan
36,7%
32,5%
Reflektivan
36,7%
23,4%
Dramatičan
2,0%
19,4%
Turoban
6,1%
9,7%
Duhovni
10,2%
3,8%
Misteriozan
0,0%
3,4%
Romantičan
2,0%
2,3%
Mirno i spokojno
2,0%
2,0%
Luminancija
Luminancija
Djela umjetnika
Broj posjeta
Tamno
40,0%
63,8%
Meka sjena
24,0%
18,5%
Blaga luminancija
12,0%
7,9%
Svijetla ravnoteža
18,0%
6,8%
Sjajan
6,0%
3,1%
Zasićenost boja
Zasićenost boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Prigušeno
60,0%
32,5%
Suptilne boje
24,0%
42,0%
Uravnotežena mekoća
14,0%
20,1%
Jasna prisutnost boja
2,0%
3,5%
Živopisna boja
0,0%
1,8%
Paleta boja
Paleta boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Zemljani tonovi
57,1%
79,2%
Neutralne boje
28,6%
12,6%
Tamni tonovi
4,8%
6,6%
Monokromatsko
7,1%
1,4%
Pastelne boje
2,4%
0,2%
Intenzitet boje
Intenzitet boje
Djela umjetnika
Broj posjeta
Monokromatski
52,0%
51,5%
Uravnoteženo
48,0%
44,1%
Živopisno
0,0%
4,5%
Kontrast
Kontrast
Djela umjetnika
Broj posjeta
Mirno
30,0%
14,9%
Nježan
26,0%
29,6%
Uravnotežen
4,0%
22,3%
Upečatljiv
14,0%
14,5%
Izjava
26,0%
18,7%
Harmonija boja
Harmonija boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Disfonetna paleta boja
14,0%
5,3%
Nježno umiješana paleta
4,0%
5,9%
Uravnotežena harmonija
10,0%
7,2%
Snažna jedinstvenost boja
38,0%
51,9%
Ujednačena paleta boja
34,0%
29,6%
Koja platna Rembrandt Van Rijn privlače najviše posjeta, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Pogledajte brojke
Ujelo
Lis. 2025
Stu. 2025
Pro. 2025
Sij. 2026
Velj. 2026
Ožu. 2026
Tra. 2026
Svi. 2026
Lip. 2026
Srp. 2026
Kol. 2026
Ruj. 2026
Noćna straža
0
0
0
0
0
0
0
0
100
26.900
27.900
15.500
Predavanje Anatomije doktor…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
10.800
9.600
2.500
Povratak Prodigala
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5.400
3.100
1.700
Autoportret s dva kruga
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1.600
1.600
1.800
Gostovanje kod Belšacara
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2.500
500
800
The Jewish Bride
0
0
0
0
0
0
0
0
400
3.400
3.400
1.700
Aristotel u kontemplaciji p…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
2.700
Doktorska demonstracija ana…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1.500
300
400
Filozof u meditaciji
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1.100
700
1.700
Self Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
100
0
S kojim uređajima obožavatelji gledaju djela Rembrandt Van Rijn?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
Uređaj
Broj posjeta
Podijeli
računala
429.100
63,5%
telefoni
223.800
33,1%
tableti
22.700
3,4%
Na kojim jezicima se čita Rembrandt Van Rijn?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Pogledajte brojke
Jezik
Broj posjeta
Podijeli
Engleski
24.400
39,5%
Ruski
8.400
13,6%
Španjolski
5.200
8,4%
Koreanski
3.700
6,0%
Portugalski
2.600
4,2%
Unesite ispravnu IPv4 adresu.
2.200
3,6%
Njemački
1.500
2,4%
Poljski
1.400
2,3%
Talijanski
1.300
2,1%
Francuski
1.200
1,9%
Koliko dnevno posjeta ostvaruje Rembrandt Van Rijn i što se očekuje u nastavku?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Pogledajte brojke
Dan
Broj posjeta
Čet 24 Ruj.
6.100
Pet 25 Ruj.
4.200
Sub 26 Ruj.
4.800
Ned 27 Ruj.
8.300
Pon 28 Ruj.
5.100
Uto 29 Ruj.
6.100
Sri 30 Ruj.
5.300
Čet 1 Lis.
8.300
Pet 2 Lis.
5.000
Sub 3 Lis.
6.000
Ned 4 Lis.
5.400
Pon 5 Lis.
5.900
Uto 6 Lis.
8.600
Sri 7 Lis.
7.300
Čet 8 Lis.
7.600
Pet 9 Lis.
7.600
Sub 10 Lis.
5.000
Ned 11 Lis.
7.500
Pon 12 Lis.
7.200
Uto 13 Lis.
6.900
Sri 14 Lis.
6.300
Čet 15 Lis. (prognoza)
8.400
Pet 16 Lis. (prognoza)
6.400
Sub 17 Lis. (prognoza)
6.100
Ned 18 Lis. (prognoza)
8.100
Pon 19 Lis. (prognoza)
7.000
Uto 20 Lis. (prognoza)
8.300
Sri 21 Lis. (prognoza)
7.200
Čet 22 Lis. (prognoza)
8.900
Pet 23 Lis. (prognoza)
6.800
Sub 24 Lis. (prognoza)
6.400
Ned 25 Lis. (prognoza)
8.600
Pon 26 Lis. (prognoza)
7.400
Uto 27 Lis. (prognoza)
8.800
Sri 28 Lis. (prognoza)
7.700
Čet 29 Lis. (prognoza)
9.300
Pet 30 Lis. (prognoza)
7.100
Sub 31 Lis. (prognoza)
6.700
Ned 1 Stu. (prognoza)
9.000
Pon 2 Stu. (prognoza)
7.700
Uto 3 Stu. (prognoza)
9.200
Sri 4 Stu. (prognoza)
8.000
Često postavljana pitanja o Rembrandt Van Rijn
Koji su platna umjetnika Rembrandt Van Rijn najpopularnija?
Noćna straža zauzima prvo mjesto s 74.800 posjeta (13% svih pregleda za Rembrandt Van Rijn). Gornja lista prikazuje 10 najgledanijih djela.
Koliko ljudi gleda Rembrandt Van Rijn na WahooArt.com?
U posljednjih dvanaest mjeseci, Rembrandt Van Rijn je zbio 675.600 posjeta: 144.100 na stranici umjetnika i 531.500 na pojedinačnim platnima.
Na kojim uređajima kolekcionari gledaju Rembrandt Van Rijn?
Kolekcionari gledaju Rembrandt Van Rijn na računala (64%),telefoni (33%) i tableti (3%); računala čine 64% posjeta.
Na kojim jezicima posjetitelji čitaju o Rembrandt Van Rijn?
Na Engleski (40%),Ruski (14%) i Španjolski (8%); Engleski vodi s 40% posjetitelja.
Koji tip platna od Rembrandt Van Rijn posjetitelji preferiraju?
Preferiraju Tamno (Luminancija): 64% posjeta, nasuprot 40% u katalogu.