Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Paul Delvaux na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
!
Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.
Paul Delvaux: publika u kratkim crtama
U posljednjih dvanaest mjeseci najgledanije platno umjetnika Paul Delvaux na platformi WahooArt.com bilo je A SirenIn Full Moonlight: 4.800 posjeta, što predstavlja 13% pažnje posvećene umjetnikovim djelima. Nakon toga slijedi Spavajući Venere i Noćni voz. umjetnik je ukupno privukao 29.100 posjeta: 6.300 posjeta stranici umjetnika i 22.800 posjeta stranicama pojedinačnih platna. Zainteresiranost je opala za 12% u razdoblju od Kol. 2026 do Ruj. 2026. Vrhunac je dosegnut u mjesecu Srp. 2026 s 17.000 posjeta. Publika čita stranicu na jeziku Francuski (51%),Engleski (11%) i Nizozemski (9%). Kolekcionari dolaze prvenstveno iz Belgija (79%),Republika Koreja (6%) i Austrija (3%). Publika gleda djela na računala (76%),telefoni (21%) i tableti (4%). Posjetitelji naginju prema Tamno (Luminancija): 53% posjeta, iako takva platna čine 26% umjetnikovog kataloga.
10 najgledanijih platnena djela umjetnika Paul Delvaux
Rangirana prema stvarnim posjetima u posljednjih dvanaest mjeseci, ovo je 10 djela umjetnika Paul Delvaux koja kolekcionari najčešće otvaraju na WahooArt.com.
Koliko ljudi mjesečno posjećuje stranicu Paul Delvaux?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
Mjesec
Stranica umjetnika
Stranice umjetnina
Lis. 2025
0
0
Stu. 2025
0
0
Pro. 2025
0
0
Sij. 2026
0
0
Velj. 2026
0
0
Ožu. 2026
0
0
Tra. 2026
0
0
Svi. 2026
0
0
Lip. 2026
100
700
Srp. 2026
1.800
15.200
Kol. 2026
600
5.400
Ruj. 2026
3.800
1.500
Koliku pažnju dobivaju platna umjetnika Paul Delvaux?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Kakve platna biraju posjetitelji umjetnika Paul Delvaux?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Pogledajte brojke
Atmosfera
Atmosfera
Djela umjetnika
Broj posjeta
Eterično
56,2%
45,0%
Mistično
25,0%
43,9%
Dramatičnost
12,5%
7,2%
Romantičan
0,0%
2,8%
Elegantno
0,0%
1,1%
Nostalgičan
6,2%
0,0%
Emocionalni ton
Emocionalni ton
Djela umjetnika
Broj posjeta
Misteriozan
75,0%
63,7%
Melanholičan
12,5%
35,2%
Reflektivan
0,0%
1,1%
Eterično
6,2%
0,0%
Nostalgičan
6,2%
0,0%
Luminancija
Luminancija
Djela umjetnika
Broj posjeta
Tamno
26,0%
52,5%
Meka sjena
30,0%
23,9%
Blaga luminancija
28,0%
16,9%
Svijetla ravnoteža
10,0%
6,4%
Sjajan
6,0%
0,3%
Zasićenost boja
Zasićenost boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Prigušeno
32,0%
49,9%
Suptilne boje
26,0%
23,6%
Uravnotežena mekoća
34,0%
18,2%
Jasna prisutnost boja
8,0%
7,8%
Živopisna boja
0,0%
0,5%
Paleta boja
Paleta boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Zemljani tonovi
60,0%
70,0%
Neutralne boje
25,7%
17,1%
Tamni tonovi
11,4%
12,9%
Pastelne boje
2,9%
0,0%
Intenzitet boje
Intenzitet boje
Djela umjetnika
Broj posjeta
Monokromatski
40,0%
62,5%
Uravnoteženo
48,0%
26,0%
Živopisno
12,0%
11,5%
Kontrast
Kontrast
Djela umjetnika
Broj posjeta
Mirno
4,0%
0,8%
Nježan
4,0%
15,3%
Uravnotežen
10,0%
18,0%
Upečatljiv
16,0%
10,2%
Izjava
66,0%
55,8%
Harmonija boja
Harmonija boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Disfonetna paleta boja
22,0%
33,5%
Nježno umiješana paleta
12,0%
12,1%
Uravnotežena harmonija
24,0%
16,6%
Snažna jedinstvenost boja
16,0%
28,9%
Ujednačena paleta boja
26,0%
8,8%
Koja platna Paul Delvaux privlače najviše posjeta, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Pogledajte brojke
Ujelo
Lis. 2025
Stu. 2025
Pro. 2025
Sij. 2026
Velj. 2026
Ožu. 2026
Tra. 2026
Svi. 2026
Lip. 2026
Srp. 2026
Kol. 2026
Ruj. 2026
Spavajući Venere
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1.400
0
0
Noćni voz
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
400
0
Spavajuca Venera
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
Nodes Rose
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
0
Pygmallion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Awakening of the forest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Dawn of the Town
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Canape Vert
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
The Garden
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
For the Brussels Luxembourg…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
S kojim uređajima obožavatelji gledaju djela Paul Delvaux?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
Uređaj
Broj posjeta
Podijeli
računala
22.000
75,6%
telefoni
6.000
20,6%
tableti
1.100
3,8%
Na kojim jezicima se čita Paul Delvaux?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Pogledajte brojke
Jezik
Broj posjeta
Podijeli
Francuski
2.900
50,9%
Engleski
600
10,5%
Nizozemski
500
8,8%
Koreanski
400
7,0%
Švedski
400
7,0%
Španjolski
300
5,3%
Talijanski
200
3,5%
Češki
100
1,8%
Njemački
100
1,8%
Portugalski
100
1,8%
Koliko dnevno posjeta ostvaruje Paul Delvaux i što se očekuje u nastavku?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Pogledajte brojke
Dan
Broj posjeta
Ned 27 Ruj.
1.600
Pon 28 Ruj.
1.500
Uto 29 Ruj.
700
Sri 30 Ruj.
900
Čet 1 Lis.
100
Pet 2 Lis.
500
Sub 3 Lis.
300
Ned 4 Lis.
900
Pon 5 Lis.
400
Uto 6 Lis.
100
Sri 7 Lis.
300
Čet 8 Lis.
400
Pet 9 Lis.
400
Sub 10 Lis.
700
Ned 11 Lis.
1.100
Pon 12 Lis.
700
Uto 13 Lis.
3.900
Sri 14 Lis.
1.200
Čet 15 Lis.
600
Pet 16 Lis.
500
Sub 17 Lis.
200
Ned 18 Lis. (prognoza)
2.000
Pon 19 Lis. (prognoza)
1.400
Uto 20 Lis. (prognoza)
2.600
Sri 21 Lis. (prognoza)
1.300
Čet 22 Lis. (prognoza)
600
Pet 23 Lis. (prognoza)
800
Sub 24 Lis. (prognoza)
700
Ned 25 Lis. (prognoza)
2.200
Pon 26 Lis. (prognoza)
1.600
Uto 27 Lis. (prognoza)
2.800
Sri 28 Lis. (prognoza)
1.400
Čet 29 Lis. (prognoza)
700
Pet 30 Lis. (prognoza)
800
Sub 31 Lis. (prognoza)
700
Ned 1 Stu. (prognoza)
2.300
Pon 2 Stu. (prognoza)
1.700
Uto 3 Stu. (prognoza)
3.100
Sri 4 Stu. (prognoza)
1.600
Čet 5 Stu. (prognoza)
700
Pet 6 Stu. (prognoza)
900
Sub 7 Stu. (prognoza)
800
Često postavljana pitanja o Paul Delvaux
Koji su platna umjetnika Paul Delvaux najpopularnija?
A SirenIn Full Moonlight zauzima prvo mjesto s 4.800 posjeta (13% svih pregleda za Paul Delvaux). Gornja lista prikazuje 10 najgledanijih djela.
Koliko ljudi gleda Paul Delvaux na WahooArt.com?
U posljednjih dvanaest mjeseci, Paul Delvaux je zbio 29.100 posjeta: 6.300 na stranici umjetnika i 22.800 na pojedinačnim platnima.
Na kojim uređajima kolekcionari gledaju Paul Delvaux?
Kolekcionari gledaju Paul Delvaux na računala (76%),telefoni (21%) i tableti (4%); računala čine 76% posjeta.
Na kojim jezicima posjetitelji čitaju o Paul Delvaux?
Na Francuski (51%),Engleski (11%) i Nizozemski (9%); Francuski vodi s 51% posjetitelja.
Koji tip platna od Paul Delvaux posjetitelji preferiraju?
Preferiraju Tamno (Luminancija): 53% posjeta, nasuprot 26% u katalogu.