Noh, Suntag Tko gleda i koja djela

1971

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Noh, Suntag na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Noh, Suntag: što pokazuju posjeti

Najcenjenije djelo umjetnika Noh, Suntag na platformi WahooArt.com je Drought #CFF0116, koje je otvoreno 200 puta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 40% svih pregleda. Sljedeći na redu: Nam-poongri Nam-Ildang Nam-GP i Forgetting Machines #Yang Kyoon. Ukupno 800 posjeta, 300 stranici umjetnika i 500 umjetninama. Srp. 2026 privukao je najveću publiku: 400 posjeta. Posjetitelji preferiraju Svijetla ravnoteža (Luminancija): 60% njihovih posjeta, dok katalog ima 22%.

4 djela umjetnika Noh, Suntag koja posjetitelji najviše admire

Svaka rangada ispod odražava posjete na WahooArt.com u posljednjih dvanaest mjeseci; broj 1 je najposjećenije djelo umjetnika Noh, Suntag.

  1. Drought #CFF0116 1 Drought #CFF0116 200 posjeta · 40,0%
  2. Nam-poongri Nam-Ildang Nam-GP 2 Nam-poongri Nam-Ildang Nam-GP, 2019 100 posjeta · 20,0%
  3. Forgetting Machines #Yang Kyoon 3 Forgetting Machines #Yang Kyoon, 2011 100 posjeta · 20,0%
  4. Insatiable Desireof Pathetic Love XI-093001 4 Insatiable Desireof Pathetic Love XI-093001 100 posjeta · 20,0%

Kada obožavatelji posjećuju stranicu umjetnika Noh, Suntag?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Podaci u tablici
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 202600
Srp. 2026100300
Kol. 2026100100
Ruj. 2026100100

Kada se razgledaju djela umjetnika Noh, Suntag?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Koji su omiljeni radovi umjetnika Noh, Suntag, mjesec po mjesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Podaci u tablici
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
Drought #CFF0106000000000000
Drought #CFF011600000000020000
Drought #CFF0126000000000000
Drought #CFF0118000000000000
Drought #CFF0122000000000000
Drought #CFF0123000000000000
Mysterious 7 hours of the P…000000000000
Forgetting Machines #Kim Do…000000000000
Mysterious 7 hours of the P…000000000000
Insatiable Desireof Patheti…000000000000

Kojim jezicima govore obožavatelji umjetnika Noh, Suntag?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Koliko dnevno posjeta prima Noh, Suntag i što slijedi?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Podaci u tablici
DanBroj posjeta
Ned 27 Ruj.0
Pon 28 Ruj.0
Uto 29 Ruj.0
Sri 30 Ruj.0
Čet 1 Lis.0
Pet 2 Lis.0
Sub 3 Lis.0
Ned 4 Lis.0
Pon 5 Lis.0
Uto 6 Lis.0
Sri 7 Lis.0
Čet 8 Lis.0
Pet 9 Lis.0
Sub 10 Lis.0
Ned 11 Lis.0
Pon 12 Lis.0
Uto 13 Lis.0
Sri 14 Lis.0
Čet 15 Lis.0
Pet 16 Lis.0
Sub 17 Lis.0
Ned 18 Lis. (prognoza)0
Pon 19 Lis. (prognoza)0
Uto 20 Lis. (prognoza)0
Sri 21 Lis. (prognoza)0
Čet 22 Lis. (prognoza)0
Pet 23 Lis. (prognoza)0
Sub 24 Lis. (prognoza)0
Ned 25 Lis. (prognoza)0
Pon 26 Lis. (prognoza)0
Uto 27 Lis. (prognoza)0
Sri 28 Lis. (prognoza)0
Čet 29 Lis. (prognoza)0
Pet 30 Lis. (prognoza)0
Sub 31 Lis. (prognoza)0
Ned 1 Stu. (prognoza)0
Pon 2 Stu. (prognoza)0
Uto 3 Stu. (prognoza)0
Sri 4 Stu. (prognoza)0
Čet 5 Stu. (prognoza)0
Pet 6 Stu. (prognoza)0
Sub 7 Stu. (prognoza)0

Što posjetitelji pitaju o Noh, Suntag

Koje radove Noh, Suntag posjetitelji najčešće otvaraju?

Prvo je Drought #CFF0116, s 200 posjeta, što iznosi 40% pregleda. Iznad su rangirana 4 djela.

Kolika je publika Noh, Suntag na WahooArt.com?

800 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 300 posjeta stranici umjetnika, 500 posjeta djelima.

Koji radovi Noh, Suntag najbolje odgovaraju ukusu posjetitelja?

Radovi opisani kao Svijetla ravnoteža (Luminancija) bilježe 60% posjeta za 22% kataloga.