Nicolas Lancret Statistika publike i popularnosti

1689 – 1743

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Nicolas Lancret na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Nicolas Lancret: publika u kratkim crtama

U posljednjih dvanaest mjeseci najgledanije platno umjetnika Nicolas Lancret na platformi WahooArt.com bilo je Spring: 1.100 posjeta, što predstavlja 10% pažnje posvećene umjetnikovim djelima. Nakon toga slijedi Lady and Gentleman with two Girls and a Servant i L'Innocence. umjetnik je ukupno privukao 12.600 posjeta: 1.700 posjeta stranici umjetnika i 10.900 posjeta stranicama pojedinačnih platna. Zainteresiranost raste: broj posjeta povećao se za 57% od Kol. 2026 do Ruj. 2026. Vrhunac je dosegnut u mjesecu Srp. 2026 s 8.600 posjeta. Publika gleda djela na računala (82%),telefoni (14%) i tableti (4%). Posjetitelji naginju prema Izjava (Kontrast): 45% posjeta, iako takva platna čine 16% umjetnikovog kataloga.

10 najgledanijih platnena djela umjetnika Nicolas Lancret

Rangirana prema stvarnim posjetima u posljednjih dvanaest mjeseci, ovo je 10 djela umjetnika Nicolas Lancret koja kolekcionari najčešće otvaraju na WahooArt.com.

  1. Spring 1 Spring, 1738 1.100 posjeta · 9,7%
  2. Lady and Gentleman with two Girls and a Servant 2 Lady and Gentleman with two Girls and a Servant, 1742 800 posjeta · 7,1%
  3. L'Innocence 3 L'Innocence 500 posjeta · 4,4%
  4. Picnic after the Hunt 4 Picnic after the Hunt, 1735 400 posjeta · 3,5%
  5. Dance in a Pavilion 5 Dance in a Pavilion, 1730 400 posjeta · 3,5%
  6. La Camargo Dancing 6 La Camargo Dancing, 1730 400 posjeta · 3,5%
  7. The Music Lesson 7 The Music Lesson 400 posjeta · 3,5%
  8. The Servant Justified 8 The Servant Justified, 1740 300 posjeta · 2,7%
  9. Mademoiselle de Camargo Dancing 9 Mademoiselle de Camargo Dancing, 1730 300 posjeta · 2,7%
  10. Le Repas Italien 10 Le Repas Italien 300 posjeta · 2,7%

Koliko ljudi mjesečno posjećuje stranicu Nicolas Lancret?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Pogledajte brojke
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 2026200200
Srp. 20267007.900
Kol. 20262001.200
Ruj. 20266001.600

Koliku pažnju dobivaju platna umjetnika Nicolas Lancret?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Koja platna Nicolas Lancret privlače najviše posjeta, mjesec po mjesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Pogledajte brojke
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
Picnic after the Hunt0000000003000100
Spring0000000001.10000
The Servant Justified00000000030000
Lady and Gentleman with two…0000000003000500
LES PLAISIRS DU BAIN00000000010000
Les Tourterelles000000000000
L'Innocence0000000003002000
Le Repas Italien00000000030000
LE PRINTEMPS00000000010000
La Camargo Dancing000000001002000100

S kojim uređajima obožavatelji gledaju djela Nicolas Lancret?

Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.

Pogledajte brojke
UređajBroj posjetaPodijeli
računala10.30081,7%
telefoni1.80014,3%
tableti5004,0%

Na kojim jezicima se čita Nicolas Lancret?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Pogledajte brojke
JezikBroj posjetaPodijeli
Chinese50071,4%
Engleski20028,6%

Koliko dnevno posjeta ostvaruje Nicolas Lancret i što se očekuje u nastavku?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Pogledajte brojke
DanBroj posjeta
Pet 2 Lis.300
Sub 3 Lis.100
Ned 4 Lis.0
Pon 5 Lis.100
Uto 6 Lis.100
Sri 7 Lis.0
Čet 8 Lis.100
Pet 9 Lis.100
Sub 10 Lis.0
Ned 11 Lis.200
Pon 12 Lis.100
Uto 13 Lis.300
Sri 14 Lis.500
Čet 15 Lis.400
Pet 16 Lis.100
Sub 17 Lis.100
Ned 18 Lis.0
Pon 19 Lis.300
Uto 20 Lis.400
Sri 21 Lis.500
Čet 22 Lis.700
Pet 23 Lis. (prognoza)300
Sub 24 Lis. (prognoza)100
Ned 25 Lis. (prognoza)100
Pon 26 Lis. (prognoza)300
Uto 27 Lis. (prognoza)500
Sri 28 Lis. (prognoza)600
Čet 29 Lis. (prognoza)700
Pet 30 Lis. (prognoza)400
Sub 31 Lis. (prognoza)100
Ned 1 Stu. (prognoza)100
Pon 2 Stu. (prognoza)400
Uto 3 Stu. (prognoza)600
Sri 4 Stu. (prognoza)700
Čet 5 Stu. (prognoza)900
Pet 6 Stu. (prognoza)400
Sub 7 Stu. (prognoza)200
Ned 8 Stu. (prognoza)200
Pon 9 Stu. (prognoza)400
Uto 10 Stu. (prognoza)700
Sri 11 Stu. (prognoza)800
Čet 12 Stu. (prognoza)1.000

Često postavljana pitanja o Nicolas Lancret

Koji su platna umjetnika Nicolas Lancret najpopularnija?

Spring zauzima prvo mjesto s 1.100 posjeta (10% svih pregleda za Nicolas Lancret). Gornja lista prikazuje 10 najgledanijih djela.

Koliko ljudi gleda Nicolas Lancret na WahooArt.com?

U posljednjih dvanaest mjeseci, Nicolas Lancret je zbio 12.600 posjeta: 1.700 na stranici umjetnika i 10.900 na pojedinačnim platnima.

Na kojim uređajima kolekcionari gledaju Nicolas Lancret?

Kolekcionari gledaju Nicolas Lancret na računala (82%),telefoni (14%) i tableti (4%); računala čine 82% posjeta.

Koji tip platna od Nicolas Lancret posjetitelji preferiraju?

Preferiraju Izjava (Kontrast): 45% posjeta, nasuprot 16% u katalogu.