Nicolas de Staël Statistika publike i popularnosti

1914 – 1955

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Nicolas de Staël na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Nicolas de Staël: publika u kratkim crtama

U posljednjih dvanaest mjeseci najgledanije platno umjetnika Nicolas de Staël na platformi WahooArt.com bilo je Honfleur: 700 posjeta, što predstavlja 39% pažnje posvećene umjetnikovim djelima. Nakon toga slijedi Composition i Landschaft. umjetnik je ukupno privukao 2.300 posjeta: 600 posjeta stranici umjetnika i 1.700 posjeta stranicama pojedinačnih platna. Zainteresiranost je opala za 67% u razdoblju od Kol. 2026 do Ruj. 2026. Vrhunac je dosegnut u mjesecu Srp. 2026 s 1.000 posjeta. Posjetitelji naginju prema Uravnotežena harmonija (Harmonija boja): 89% posjeta, iako takva platna čine 50% umjetnikovog kataloga.

4 najgledanijih platnena djela umjetnika Nicolas de Staël

Rangirana prema stvarnim posjetima u posljednjih dvanaest mjeseci, ovo je 4 djela umjetnika Nicolas de Staël koja kolekcionari najčešće otvaraju na WahooArt.com.

  1. Honfleur 1 Honfleur 700 posjeta · 38,9%
  2. Composition 2 Composition 600 posjeta · 33,3%
  3. Landschaft 3 Landschaft 300 posjeta · 16,7%
  4. Composition en Bleu 4 Composition en Bleu 200 posjeta · 11,1%

Koliko ljudi mjesečno posjećuje stranicu Nicolas de Staël?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Pogledajte brojke
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 20261000
Srp. 2026400600
Kol. 20260900
Ruj. 2026100200

Koliku pažnju dobivaju platna umjetnika Nicolas de Staël?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Koja platna Nicolas de Staël privlače najviše posjeta, mjesec po mjesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Pogledajte brojke
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
Landschaft00000000030000
Composition00000000005000
Composition en Bleu00000000002000
Composition000000000000
Honfleur000000000300200200
Ballet000000000000

Na kojim jezicima se čita Nicolas de Staël?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Pogledajte brojke
JezikBroj posjetaPodijeli
Francuski10050,0%
Talijanski10050,0%

Koliko dnevno posjeta ostvaruje Nicolas de Staël i što se očekuje u nastavku?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Pogledajte brojke
DanBroj posjeta
Čet 24 Ruj.100
Pet 25 Ruj.0
Sub 26 Ruj.0
Ned 27 Ruj.0
Pon 28 Ruj.0
Uto 29 Ruj.0
Sri 30 Ruj.0
Čet 1 Lis.0
Pet 2 Lis.100
Sub 3 Lis.0
Ned 4 Lis.100
Pon 5 Lis.0
Uto 6 Lis.0
Sri 7 Lis.0
Čet 8 Lis.100
Pet 9 Lis.0
Sub 10 Lis.0
Ned 11 Lis.0
Pon 12 Lis.0
Uto 13 Lis.0
Sri 14 Lis.0
Čet 15 Lis. (prognoza)0
Pet 16 Lis. (prognoza)0
Sub 17 Lis. (prognoza)0
Ned 18 Lis. (prognoza)0
Pon 19 Lis. (prognoza)0
Uto 20 Lis. (prognoza)0
Sri 21 Lis. (prognoza)0
Čet 22 Lis. (prognoza)0
Pet 23 Lis. (prognoza)0
Sub 24 Lis. (prognoza)0
Ned 25 Lis. (prognoza)0
Pon 26 Lis. (prognoza)0
Uto 27 Lis. (prognoza)0
Sri 28 Lis. (prognoza)0
Čet 29 Lis. (prognoza)0
Pet 30 Lis. (prognoza)0
Sub 31 Lis. (prognoza)0
Ned 1 Stu. (prognoza)0
Pon 2 Stu. (prognoza)0
Uto 3 Stu. (prognoza)0
Sri 4 Stu. (prognoza)0

Često postavljana pitanja o Nicolas de Staël

Koji su platna umjetnika Nicolas de Staël najpopularnija?

Honfleur zauzima prvo mjesto s 700 posjeta (39% svih pregleda za Nicolas de Staël). Gornja lista prikazuje 4 najgledanijih djela.

Koliko ljudi gleda Nicolas de Staël na WahooArt.com?

U posljednjih dvanaest mjeseci, Nicolas de Staël je zbio 2.300 posjeta: 600 na stranici umjetnika i 1.700 na pojedinačnim platnima.

Koji tip platna od Nicolas de Staël posjetitelji preferiraju?

Preferiraju Uravnotežena harmonija (Harmonija boja): 89% posjeta, nasuprot 50% u katalogu.