Marina Abramović Tko gleda i koja djela

1946

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Marina Abramović na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Marina Abramović: što pokazuju posjeti

Najcenjenije djelo umjetnika Marina Abramović na platformi WahooArt.com je The Hero, koje je otvoreno 200 puta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 33% svih pregleda. Sljedeći na redu: The Communicator i Green Dragon Lying. Ukupno 600 posjeta, 200 stranici umjetnika i 400 umjetninama. Srp. 2026 privukao je najveću publiku: 500 posjeta. Posjetitelji preferiraju Blaga luminancija (Luminancija): 50% njihovih posjeta, dok katalog ima 33%.

4 djela umjetnika Marina Abramović koja posjetitelji najviše admire

Svaka rangada ispod odražava posjete na WahooArt.com u posljednjih dvanaest mjeseci; broj 1 je najposjećenije djelo umjetnika Marina Abramović.

  1. The Hero 1 The Hero, 2001 200 posjeta · 33,3%
  2. The Communicator 2 The Communicator 200 posjeta · 33,3%
  3. Green Dragon Lying 3 Green Dragon Lying 100 posjeta · 16,7%
  4. Black Dragon 4 Black Dragon 100 posjeta · 16,7%

Kada obožavatelji posjećuju stranicu umjetnika Marina Abramović?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Podaci u tablici
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 202600
Srp. 2026200300
Kol. 202600
Ruj. 20260100

Kada se razgledaju djela umjetnika Marina Abramović?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Koji su omiljeni radovi umjetnika Marina Abramović, mjesec po mjesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Podaci u tablici
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
Rhythm 5000000000000
The Hero00000000000100
The Communicator00000000020000
Chair for Man and His Spirit000000000000
Black Dragon000000000000
Green Dragon Lying00000000010000

Kojim jezicima govore obožavatelji umjetnika Marina Abramović?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Podaci u tablici
JezikBroj posjetaPodijeli
Španjolski100100,0%

Koliko dnevno posjeta prima Marina Abramović i što slijedi?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Podaci u tablici
DanBroj posjeta
Pon 5 Lis.0
Uto 6 Lis.0
Sri 7 Lis.0
Čet 8 Lis.0
Pet 9 Lis.0
Sub 10 Lis.0
Ned 11 Lis.0
Pon 12 Lis.0
Uto 13 Lis.0
Sri 14 Lis.0
Čet 15 Lis.1.500
Pet 16 Lis.0
Sub 17 Lis.0
Ned 18 Lis.0
Pon 19 Lis.0
Uto 20 Lis.0
Sri 21 Lis.0
Čet 22 Lis.100
Pet 23 Lis.100
Sub 24 Lis.0
Ned 25 Lis.0
Pon 26 Lis. (prognoza)0
Uto 27 Lis. (prognoza)0
Sri 28 Lis. (prognoza)0
Čet 29 Lis. (prognoza)300
Pet 30 Lis. (prognoza)0
Sub 31 Lis. (prognoza)0
Ned 1 Stu. (prognoza)0
Pon 2 Stu. (prognoza)0
Uto 3 Stu. (prognoza)0
Sri 4 Stu. (prognoza)0
Čet 5 Stu. (prognoza)300
Pet 6 Stu. (prognoza)0
Sub 7 Stu. (prognoza)0
Ned 8 Stu. (prognoza)0
Pon 9 Stu. (prognoza)0
Uto 10 Stu. (prognoza)0
Sri 11 Stu. (prognoza)0
Čet 12 Stu. (prognoza)400
Pet 13 Stu. (prognoza)0
Sub 14 Stu. (prognoza)0
Ned 15 Stu. (prognoza)0

Što posjetitelji pitaju o Marina Abramović

Koje radove Marina Abramović posjetitelji najčešće otvaraju?

Prvo je The Hero, s 200 posjeta, što iznosi 33% pregleda. Iznad su rangirana 4 djela.

Kolika je publika Marina Abramović na WahooArt.com?

600 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 200 posjeta stranici umjetnika, 400 posjeta djelima.

Koji radovi Marina Abramović najbolje odgovaraju ukusu posjetitelja?

Radovi opisani kao Blaga luminancija (Luminancija) bilježe 50% posjeta za 33% kataloga.