Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Franz Kline na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
U posljednjih dvanaest mjeseci najgledanije platno umjetnika Franz Kline na platformi WahooArt.com bilo je Mahoning: 2.200 posjeta, što predstavlja 46% pažnje posvećene umjetnikovim djelima. Nakon toga slijedi Nijinsky i Kitzker. umjetnik je ukupno privukao 3.900 posjeta: 1.000 posjeta stranici umjetnika i 2.900 posjeta stranicama pojedinačnih platna. Zainteresiranost raste: broj posjeta povećao se za 275% od Kol. 2026 do Ruj. 2026. Vrhunac je dosegnut u mjesecu Srp. 2026 s 2.000 posjeta. Publika gleda djela na računala (56%) i telefoni (44%). Posjetitelji naginju prema Blaga luminancija (Luminancija): 50% posjeta, iako takva platna čine 20% umjetnikovog kataloga.
Rangirana prema stvarnim posjetima u posljednjih dvanaest mjeseci, ovo je 10 djela umjetnika Franz Kline koja kolekcionari najčešće otvaraju na WahooArt.com.
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 500 | 1.500 |
| Kol. 2026 | 0 | 400 |
| Ruj. 2026 | 500 | 1.000 |
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 14,0% | 18,8% |
| Meka sjena | 22,0% | 20,8% |
| Blaga luminancija | 20,0% | 50,0% |
| Svijetla ravnoteža | 20,0% | 8,3% |
| Sjajan | 24,0% | 2,1% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 64,0% | 77,1% |
| Suptilne boje | 10,0% | 8,3% |
| Uravnotežena mekoća | 8,0% | 4,2% |
| Jasna prisutnost boja | 18,0% | 10,4% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Zemljani tonovi | 26,3% | 55,0% |
| Neutralne boje | 34,2% | 20,0% |
| Tamni tonovi | 18,4% | 20,0% |
| Pastelne boje | 10,5% | 5,0% |
| Monokromatsko | 10,5% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 64,0% | 83,3% |
| Uravnoteženo | 20,0% | 6,2% |
| Živopisno | 16,0% | 10,4% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 26,0% | 0,0% |
| Nježan | 12,0% | 12,5% |
| Uravnotežen | 2,0% | 4,2% |
| Upečatljiv | 14,0% | 10,4% |
| Izjava | 46,0% | 72,9% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 12,0% | 20,8% |
| Nježno umiješana paleta | 10,0% | 6,2% |
| Uravnotežena harmonija | 6,0% | 10,4% |
| Snažna jedinstvenost boja | 24,0% | 8,3% |
| Ujednačena paleta boja | 48,0% | 54,2% |
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Black, White, and Gray | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Mahoning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 |
| Zinc Yellow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blueberry Eyes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Painting number | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Four Square | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
| Uređaj | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| računala | 2.200 | 56,4% |
| telefoni | 1.700 | 43,6% |
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Talijanski | 700 | 63,6% |
| Češki | 200 | 18,2% |
| Engleski | 100 | 9,1% |
| Slovački | 100 | 9,1% |
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Pet 25 Ruj. | 600 |
| Sub 26 Ruj. | 0 |
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 0 |
| Uto 29 Ruj. | 0 |
| Sri 30 Ruj. | 300 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 0 |
| Sub 3 Lis. | 0 |
| Ned 4 Lis. | 100 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 100 |
| Čet 8 Lis. | 100 |
| Pet 9 Lis. | 0 |
| Sub 10 Lis. | 500 |
| Ned 11 Lis. | 0 |
| Pon 12 Lis. | 200 |
| Uto 13 Lis. | 400 |
| Sri 14 Lis. | 0 |
| Čet 15 Lis. | 100 |
| Pet 16 Lis. (prognoza) | 300 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 300 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 100 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 100 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 200 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 200 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 100 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 400 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 300 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 100 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 100 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 200 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 200 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 100 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 400 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 300 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 100 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 100 |
| Uto 3 Stu. (prognoza) | 300 |
| Sri 4 Stu. (prognoza) | 300 |
| Čet 5 Stu. (prognoza) | 100 |