Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Andre Giroux na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
!
Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.
Andre Giroux: što pokazuju posjeti
Najcenjenije djelo umjetnika Andre Giroux na platformi WahooArt.com je Ruins in the Roman Campagna, koje je otvoreno 200 puta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 33% svih pregleda. Sljedeći na redu: A Section of the Claudian Aqueduct, Rome (ca. (1826-29)) i Forest Interior with a Waterfall, Papigno. Ukupno 600 posjeta, 200 stranici umjetnika i 400 umjetninama. Srp. 2026 privukao je najveću publiku: 500 posjeta. Posjetitelji preferiraju Meka sjena (Luminancija): 83% njihovih posjeta, dok katalog ima 38%.
4 djela umjetnika Andre Giroux koja posjetitelji najviše admire
Svaka rangada ispod odražava posjete na WahooArt.com u posljednjih dvanaest mjeseci; broj 1 je najposjećenije djelo umjetnika Andre Giroux.
Kada obožavatelji posjećuju stranicu umjetnika Andre Giroux?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Podaci u tablici
Mjesec
Stranica umjetnika
Stranice umjetnina
Stu. 2025
0
0
Pro. 2025
0
0
Sij. 2026
0
0
Velj. 2026
0
0
Ožu. 2026
0
0
Tra. 2026
0
0
Svi. 2026
0
0
Lip. 2026
0
0
Srp. 2026
100
400
Kol. 2026
100
0
Ruj. 2026
0
0
Lis. 2026
0
0
Kada se razgledaju djela umjetnika Andre Giroux?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što obožavatelji umjetnika Andre Giroux biraju među djelima?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Podaci u tablici
Atmosfera
Atmosfera
Djela umjetnika
Broj posjeta
Nostalgičan
33,3%
66,7%
Serenitet
33,3%
33,3%
Romantičan
33,3%
0,0%
Emocionalni ton
Emocionalni ton
Djela umjetnika
Broj posjeta
Melanholičan
33,3%
66,7%
Spokojno
33,3%
33,3%
Dramatičan
33,3%
0,0%
Luminancija
Luminancija
Djela umjetnika
Broj posjeta
Tamno
15,4%
16,7%
Meka sjena
38,5%
83,3%
Blaga luminancija
30,8%
0,0%
Svijetla ravnoteža
7,7%
0,0%
Sjajan
7,7%
0,0%
Zasićenost boja
Zasićenost boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Prigušeno
23,1%
0,0%
Suptilne boje
53,8%
83,3%
Uravnotežena mekoća
15,4%
16,7%
Jasna prisutnost boja
7,7%
0,0%
Živopisna boja
0,0%
0,0%
Paleta boja
Paleta boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Zemljani tonovi
77,8%
100,0%
Neutralne boje
11,1%
0,0%
Pastelne boje
11,1%
0,0%
Intenzitet boje
Intenzitet boje
Djela umjetnika
Broj posjeta
Monokromatski
30,8%
16,7%
Uravnoteženo
61,5%
83,3%
Živopisno
7,7%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Djela umjetnika
Broj posjeta
Mirno
0,0%
0,0%
Nježan
0,0%
0,0%
Uravnotežen
38,5%
33,3%
Upečatljiv
15,4%
33,3%
Izjava
46,2%
33,3%
Harmonija boja
Harmonija boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Disfonetna paleta boja
7,7%
0,0%
Nježno umiješana paleta
0,0%
0,0%
Uravnotežena harmonija
0,0%
0,0%
Snažna jedinstvenost boja
53,8%
66,7%
Ujednačena paleta boja
38,5%
33,3%
Koji su omiljeni radovi umjetnika Andre Giroux, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Podaci u tablici
Ujelo
Stu. 2025
Pro. 2025
Sij. 2026
Velj. 2026
Ožu. 2026
Tra. 2026
Svi. 2026
Lip. 2026
Srp. 2026
Kol. 2026
Ruj. 2026
Lis. 2026
Ruins in the Roman Campagna
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Forest Interior with a Wate…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Apollo and Daphne
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A view of Rome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ruins on the Palatine
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Forest Interior with a Pain…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
View Taken in the French Al…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Path at Corpo di Casa
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View of the Bay of Naples f…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape near Tivoli Aquap…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kojim jezicima govore obožavatelji umjetnika Andre Giroux?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliko dnevno posjeta prima Andre Giroux i što slijedi?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Podaci u tablici
Dan
Broj posjeta
Čet 15 Lis.
0
Pet 16 Lis.
0
Sub 17 Lis.
0
Ned 18 Lis.
0
Pon 19 Lis.
0
Uto 20 Lis.
0
Sri 21 Lis.
0
Čet 22 Lis.
0
Pet 23 Lis.
0
Sub 24 Lis.
0
Ned 25 Lis.
0
Pon 26 Lis.
0
Uto 27 Lis.
0
Sri 28 Lis.
0
Čet 29 Lis.
0
Pet 30 Lis.
0
Sub 31 Lis.
0
Ned 1 Stu.
0
Pon 2 Stu.
0
Uto 3 Stu.
0
Sri 4 Stu.
0
Čet 5 Stu. (prognoza)
0
Pet 6 Stu. (prognoza)
0
Sub 7 Stu. (prognoza)
0
Ned 8 Stu. (prognoza)
0
Pon 9 Stu. (prognoza)
0
Uto 10 Stu. (prognoza)
0
Sri 11 Stu. (prognoza)
0
Čet 12 Stu. (prognoza)
0
Pet 13 Stu. (prognoza)
0
Sub 14 Stu. (prognoza)
0
Ned 15 Stu. (prognoza)
0
Pon 16 Stu. (prognoza)
0
Uto 17 Stu. (prognoza)
0
Sri 18 Stu. (prognoza)
0
Čet 19 Stu. (prognoza)
0
Pet 20 Stu. (prognoza)
0
Sub 21 Stu. (prognoza)
0
Ned 22 Stu. (prognoza)
0
Pon 23 Stu. (prognoza)
0
Uto 24 Stu. (prognoza)
0
Sri 25 Stu. (prognoza)
0
Što posjetitelji pitaju o Andre Giroux
Koje radove Andre Giroux posjetitelji najčešće otvaraju?
Prvo je Ruins in the Roman Campagna, s 200 posjeta, što iznosi 33% pregleda. Iznad su rangirana 4 djela.
Kolika je publika Andre Giroux na WahooArt.com?
600 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 200 posjeta stranici umjetnika, 400 posjeta djelima.
Koji radovi Andre Giroux najbolje odgovaraju ukusu posjetitelja?
Radovi opisani kao Meka sjena (Luminancija) bilježe 83% posjeta za 38% kataloga.