Allen Spatz Statistika publike i popularnosti

1948 – 1980

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Allen Spatz na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Allen Spatz: publika u kratkim crtama

U posljednjih dvanaest mjeseci najgledanije platno umjetnika Allen Spatz na platformi WahooArt.com bilo je Nelson Gonzalez and Yomo Toro: 100 posjeta, što predstavlja 17% pažnje posvećene umjetnikovim djelima. Nakon toga slijedi Johnny Pacheco i Cachao on bass 1. umjetnik je ukupno privukao 800 posjeta: 200 posjeta stranici umjetnika i 600 posjeta stranicama pojedinačnih platna. Zainteresiranost je opala za 100% u razdoblju od Kol. 2026 do Ruj. 2026. Vrhunac je dosegnut u mjesecu Srp. 2026 s 600 posjeta. Posjetitelji naginju prema Energičan (Emocionalni ton): 100% posjeta, iako takva platna čine 25% umjetnikovog kataloga.

6 najgledanijih platnena djela umjetnika Allen Spatz

Rangirana prema stvarnim posjetima u posljednjih dvanaest mjeseci, ovo je 6 djela umjetnika Allen Spatz koja kolekcionari najčešće otvaraju na WahooArt.com.

  1. Nelson Gonzalez and Yomo Toro 1 Nelson Gonzalez and Yomo Toro, 2005 100 posjeta · 16,7%
  2. Johnny Pacheco 2 Johnny Pacheco, 2005 100 posjeta · 16,7%
  3. Cachao on bass 1 3 Cachao on bass 1, 2000 100 posjeta · 16,7%
  4. Bobby Sanabria and Yomo Toro on stage 4 Bobby Sanabria and Yomo Toro on stage, 2000 100 posjeta · 16,7%
  5. Yomo Toro 5 Yomo Toro, 2000 100 posjeta · 16,7%
  6. El Gran Combo Performing at Madison Square Garden 6 El Gran Combo Performing at Madison Square Garden, 2001 100 posjeta · 16,7%

Koliko ljudi mjesečno posjećuje stranicu Allen Spatz?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Pogledajte brojke
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 20260100
Srp. 2026100500
Kol. 20261000
Ruj. 202600

Koliku pažnju dobivaju platna umjetnika Allen Spatz?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Koja platna Allen Spatz privlače najviše posjeta, mjesec po mjesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Pogledajte brojke
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
Roberto Roena000000000000
Cachao on Bass 6000000000000
Cachao on Bass 7000000000000
Nelson Gonzalez and Yomo To…00000000010000
Johnny Pacheco000000000000
Cachao on bass 100000000010000
Yomo Toro The King of Cuatro000000000000
Cachao y su Orquestra 1000000000000
Cachao on Bass 5000000000000
Cachao on bass 4000000000000

Na kojim jezicima se čita Allen Spatz?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Pogledajte brojke
JezikBroj posjetaPodijeli
Engleski200100,0%

Koliko dnevno posjeta ostvaruje Allen Spatz i što se očekuje u nastavku?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Pogledajte brojke
DanBroj posjeta
Pon 28 Ruj.0
Uto 29 Ruj.0
Sri 30 Ruj.0
Čet 1 Lis.0
Pet 2 Lis.0
Sub 3 Lis.0
Ned 4 Lis.0
Pon 5 Lis.0
Uto 6 Lis.100
Sri 7 Lis.0
Čet 8 Lis.0
Pet 9 Lis.0
Sub 10 Lis.0
Ned 11 Lis.0
Pon 12 Lis.0
Uto 13 Lis.100
Sri 14 Lis.0
Čet 15 Lis.0
Pet 16 Lis.0
Sub 17 Lis.0
Ned 18 Lis.0
Pon 19 Lis. (prognoza)0
Uto 20 Lis. (prognoza)100
Sri 21 Lis. (prognoza)0
Čet 22 Lis. (prognoza)0
Pet 23 Lis. (prognoza)0
Sub 24 Lis. (prognoza)0
Ned 25 Lis. (prognoza)0
Pon 26 Lis. (prognoza)0
Uto 27 Lis. (prognoza)200
Sri 28 Lis. (prognoza)0
Čet 29 Lis. (prognoza)0
Pet 30 Lis. (prognoza)0
Sub 31 Lis. (prognoza)0
Ned 1 Stu. (prognoza)0
Pon 2 Stu. (prognoza)0
Uto 3 Stu. (prognoza)200
Sri 4 Stu. (prognoza)0
Čet 5 Stu. (prognoza)0
Pet 6 Stu. (prognoza)0
Sub 7 Stu. (prognoza)0
Ned 8 Stu. (prognoza)0

Često postavljana pitanja o Allen Spatz

Koji su platna umjetnika Allen Spatz najpopularnija?

Nelson Gonzalez and Yomo Toro zauzima prvo mjesto s 100 posjeta (17% svih pregleda za Allen Spatz). Gornja lista prikazuje 6 najgledanijih djela.

Koliko ljudi gleda Allen Spatz na WahooArt.com?

U posljednjih dvanaest mjeseci, Allen Spatz je zbio 800 posjeta: 200 na stranici umjetnika i 600 na pojedinačnim platnima.

Koji tip platna od Allen Spatz posjetitelji preferiraju?

Preferiraju Energičan (Emocionalni ton): 100% posjeta, nasuprot 25% u katalogu.