Adriaen Brouwer Tko gleda i koja djela

1605 – 1638

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Adriaen Brouwer na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Adriaen Brouwer: što pokazuju posjeti

Najcenjenije djelo umjetnika Adriaen Brouwer na platformi WahooArt.com je Feeling, koje je otvoreno 500 puta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 11% svih pregleda. Sljedeći na redu: The Smokers i In the Tavern. Ukupno 5.200 posjeta, 1.000 stranici umjetnika i 4.200 umjetninama. Pažnja raste, za 83% od Kol. 2026 do Ruj. 2026. Srp. 2026 privukao je najveću publiku: 3.500 posjeta. Posjetitelji pregledavaju na računala (90%) i telefoni (10%). Posjetitelji preferiraju Melanholičan (Emocionalni ton): 32% njihovih posjeta, dok katalog ima 0%.

10 djela umjetnika Adriaen Brouwer koja posjetitelji najviše admire

Svaka rangada ispod odražava posjete na WahooArt.com u posljednjih dvanaest mjeseci; broj 1 je najposjećenije djelo umjetnika Adriaen Brouwer.

  1. Feeling 1 Feeling, 1635 500 posjeta · 10,6%
  2. The Smokers 2 The Smokers, 1638 500 posjeta · 10,6%
  3. In the Tavern 3 In the Tavern 400 posjeta · 8,5%
  4. Brawling Peasants 4 Brawling Peasants 300 posjeta · 6,4%
  5. Twilight Landscape 5 Twilight Landscape, 1633 300 posjeta · 6,4%
  6. Peasants playing cards in a tavern 6 Peasants playing cards in a tavern, 1635 200 posjeta · 4,3%
  7. Farmers Fight Party 7 Farmers Fight Party 200 posjeta · 4,3%
  8. Moonlit landscape 8 Moonlit landscape, 1636 200 posjeta · 4,3%
  9. Avarice 9 Avarice 200 posjeta · 4,3%
  10. Interior of a Tavern 10 Interior of a Tavern, 1630 100 posjeta · 2,1%

Kada obožavatelji posjećuju stranicu umjetnika Adriaen Brouwer?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Podaci u tablici
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 202600
Srp. 20268002.700
Kol. 20260600
Ruj. 2026200900

Kada se razgledaju djela umjetnika Adriaen Brouwer?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Koji su omiljeni radovi umjetnika Adriaen Brouwer, mjesec po mjesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Podaci u tablici
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
Twilight Landscape0000000002000100
In the Tavern0000000001000300
Brawling Peasants0000000001001000
Smoking Men000000000000
In the Tavern000000000000
Interior of a Smoking Room00000000010000
The Back Operation00000000000100
The Smokers0000000003000100
Interior of a Tavern00000000001000
Peasants Smoking and Drinki…00000000001000

Kakva je podjela publike Adriaen Brouwer prema uređajima?

Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.

Podaci u tablici
UređajBroj posjetaPodijeli
računala4.70090,4%
telefoni5009,6%

Kojim jezicima govore obožavatelji umjetnika Adriaen Brouwer?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Podaci u tablici
JezikBroj posjetaPodijeli
Češki20066,7%
Njemački10033,3%

Koliko dnevno posjeta prima Adriaen Brouwer i što slijedi?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Podaci u tablici
DanBroj posjeta
Pet 25 Ruj.0
Sub 26 Ruj.0
Ned 27 Ruj.100
Pon 28 Ruj.0
Uto 29 Ruj.0
Sri 30 Ruj.100
Čet 1 Lis.0
Pet 2 Lis.0
Sub 3 Lis.100
Ned 4 Lis.0
Pon 5 Lis.0
Uto 6 Lis.0
Sri 7 Lis.0
Čet 8 Lis.0
Pet 9 Lis.0
Sub 10 Lis.100
Ned 11 Lis.0
Pon 12 Lis.100
Uto 13 Lis.100
Sri 14 Lis.200
Čet 15 Lis.0
Pet 16 Lis. (prognoza)0
Sub 17 Lis. (prognoza)200
Ned 18 Lis. (prognoza)100
Pon 19 Lis. (prognoza)100
Uto 20 Lis. (prognoza)100
Sri 21 Lis. (prognoza)200
Čet 22 Lis. (prognoza)0
Pet 23 Lis. (prognoza)0
Sub 24 Lis. (prognoza)200
Ned 25 Lis. (prognoza)100
Pon 26 Lis. (prognoza)100
Uto 27 Lis. (prognoza)100
Sri 28 Lis. (prognoza)300
Čet 29 Lis. (prognoza)0
Pet 30 Lis. (prognoza)0
Sub 31 Lis. (prognoza)200
Ned 1 Stu. (prognoza)100
Pon 2 Stu. (prognoza)100
Uto 3 Stu. (prognoza)100
Sri 4 Stu. (prognoza)300
Čet 5 Stu. (prognoza)0

Što posjetitelji pitaju o Adriaen Brouwer

Koje radove Adriaen Brouwer posjetitelji najčešće otvaraju?

Prvo je Feeling, s 500 posjeta, što iznosi 11% pregleda. Iznad su rangirana 10 djela.

Kolika je publika Adriaen Brouwer na WahooArt.com?

5.200 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 1.000 posjeta stranici umjetnika, 4.200 posjeta djelima.

S kojim uređajima se koriste obožavatelji Adriaen Brouwer?

Koriste računala (90%) i telefoni (10%); računala čine 90% posjeta.

Koji radovi Adriaen Brouwer najbolje odgovaraju ukusu posjetitelja?

Radovi opisani kao Melanholičan (Emocionalni ton) bilježe 32% posjeta za 0% kataloga.