Willem De Kooning Publikum ja populaarsus statistika

1904 – 1997

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Willem De Kooning lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Willem De Kooning: publik lühidalt

Viimase doceze kuuga on kõige vaadeldavam Willem De Kooning linateel WahooArt.com olev linateel on olnud Naiste I: 11800 külastust või 37% kunstniku tööle pööratud tähelepanust. Järgnevad Kaevamine ja Woman V, 1952-53 (oil ^ charcoal on canvas). Kunstnik kogus kokku 38700 külastust: 21000 kunstniku lehel ja 17700 üksikute tablode leidle. Huvitavus vähenes 12%, liikudes intervallist Aug 2026 kuni Sept 2026. Pikimäär reached Jul 2026, koos 16100 külastusega. Siia veebilehte loetakse inglise (32%), prantsuse (17%) ja itaalia (8%) keeles. Sammlajad tulevad peamiselt riigist Prantsusmaa (38%), Hispaania (7%) ja Ühendusriik (7%). Publik vaatleb teoseid arvutid (60%), telefonid (35%) ja seadmed (4%) abil. Külastajad eelistavad Tume (Väripalett): sellest on 55% külastustest, kuigi sellised lamedad pildid moodustavad vaid 11% kunstniku kataloogist.

Willem De Kooning kõige vaadeldavamat 10 lühikest maalatut kınvaastikku

Viimeste kahte عشر kuu tegelike külastuste põhjal on need 10 Willem De Kooning teost, mida sammlajad avavad WahooArt.com platvormil kõige sagedamini.

  1. Naiste I 1 Naiste I, 1952 11800 külastust · 37,0%
  2. Kaevamine 2 Kaevamine, 1950 1900 külastust · 6,0%
  3. Woman V, 1952-53 (oil ^ charcoal on canvas) 3 Woman V, 1952-53 (oil ^ charcoal on canvas), 1953 1000 külastust · 3,1%
  4. Marilyn Monroe 4 Marilyn Monroe, 1954 1000 külastust · 3,1%
  5. Women Singing II 5 Women Singing II, 1966 900 külastust · 2,8%
  6. Door to the River 6 Door to the River, 1960 800 külastust · 2,5%
  7. A Tree in Naples 7 A Tree in Naples 700 külastust · 2,2%
  8. Abstraction 8 Abstraction, 1950 700 külastust · 2,2%
  9. Seated Woman 9 Seated Woman, 1940 600 külastust · 1,9%
  10. Saturday Night 10 Saturday Night, 1956 600 külastust · 1,9%

Kui palju inimesi külastab Willem De Kooning lehte kuutas?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata statistikat
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026100700
Jul 202679008200
Aug 202645007100
Sept 202685001700

Kui palju tähelepanu pöödatakse Willem De Kooning lerradele?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Willem De Kooning lamedatõmid pälestavad kuukuuselt kõige rohkem külastusi?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata statistikat
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Naiste I00000000018004200300
The Wave00000000010000
Asheville000000000000
Woman V, 1952-53 (oil ^ cha…0000000002005000
Maal0000000010001000
Still Life000000000000
A Tree in Naples00000000040000
The visit tate gallery0000000001000100
Asheville000000000000
Marilyn Monroe0000000002007000

Milleid seadmeid kasutavad imetlevad Willem De Kooning vaatamiseks?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Vaata statistikat
SeadeKülastusedJaga
arvutid2330060,2%
telefonid1370035,4%
seadmed17004,4%

Milles keeles Willem De Kooning on loetud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata statistikat
KeelKülastusedJaga
inglise340032,1%
prantsuse180017,0%
itaalia9008,5%
hispaania8007,5%
gruusia7006,6%
Chinese5004,7%
jaapani4003,8%
vene4003,8%
ukrania4003,8%
korea3002,8%

Kui palju külastusi Willem De Kooning päevas saab ja mida järgmiseks oodatakse?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata statistikat
PäevKülastused
laup. 26 Sept600
pühap. 27 Sept1000
esmasp. 28 Sept600
teisip. 29 Sept1400
kolmap. 30 Sept100
neljap. 1 Okt1100
reede 2 Okt1300
laup. 3 Okt1400
pühap. 4 Okt700
esmasp. 5 Okt500
teisip. 6 Okt2600
kolmap. 7 Okt1000
neljap. 8 Okt1200
reede 9 Okt900
laup. 10 Okt1100
pühap. 11 Okt1000
esmasp. 12 Okt1000
teisip. 13 Okt900
kolmap. 14 Okt1000
neljap. 15 Okt1700
reede 16 Okt1100
laup. 17 Okt (ennust)1200
pühap. 18 Okt (ennust)1000
esmasp. 19 Okt (ennust)800
teisip. 20 Okt (ennust)1900
kolmap. 21 Okt (ennust)800
neljap. 22 Okt (ennust)1500
reede 23 Okt (ennust)1300
laup. 24 Okt (ennust)1300
pühap. 25 Okt (ennust)1100
esmasp. 26 Okt (ennust)900
teisip. 27 Okt (ennust)2000
kolmap. 28 Okt (ennust)900
neljap. 29 Okt (ennust)1600
reede 30 Okt (ennust)1400
laup. 31 Okt (ennust)1300
pühap. 1 Nov (ennust)1200
esmasp. 2 Nov (ennust)900
teisip. 3 Nov (ennust)2100
kolmap. 4 Nov (ennust)900
neljap. 5 Nov (ennust)1700
reede 6 Nov (ennust)1400

Korduvad küsimused kunstnikust Willem De Kooning

Millised Willem De Kooning lamedatõmid on kõige populaarsemad?

Naiste I on esikkohal 11800 vaatamisega (37% kõigest Willem De Kooning vaatamistest). Ülaltoetud reiting kuulub 10 enim vaadeldud teost.

Kui palju inimesi vaatab WahooArt.com lehel Willem De Kooning seda vaatab?

Viimase doceletse kuutes on Willem De Kooning saanud kokku 38700 külastust: 21000 kunstniku lehel ja 17700 üksikpõhjal.

Millel seadmetel kollektoritid Willem De Kooning vaatavad?

Sammlajad vaatavad kunstnikku Willem De Kooning seadmel arvutid (60%), telefonid (35%) ja seadmed (4%); arvutid moodustavad 60% külastustest.

Milles keeles loevad külastajad Willem De Kooning kohta?

Keeles inglise (32%), prantsuse (17%) ja itaalia (8%); kõige populaarsem keel on inglise, mida kasutab 32% külastajatest.

Millist tüüpi lõendit Willem De Kooning külastajad eelistavad?

Nad eelistavad Tume (Väripalett): 55% külastustest, võrreldes 11% kataloogis.