See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Ramon Casas i Carbó lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
!
Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.
Ramon Casas i Carbó: peamised näitlikud
La pereza on Ramon Casas i Carbó teoste seas esimene: 12 kuuga 1500 külastust, mis moodustab 16% kogu tähelepanust. Järgnevad Estudi d'estiu o Primero pasarás sobre mi cadáver ja La Sargantain Ramon Casas i Carbó sai kokku 17000 külastust: 10200 kunstniku lehel ja 6800 tablidel. Kõver lendas alla: Okt 2026 oli 42% väiksem külastuste arv kui Sept 2026. Kõige külastatumam kuu oli Sept 2026 (7600 külastust). Publiku keeled: saksa (34%), hispaania (20%) ja eesti (14%). Publiku riigid: Saksamaa (40%), Eesti (14%) ja Hispaania (9%). Publiku seadmete jaotus: arvutid (52%), telefonid (39%) ja seadmed (9%). Üks eelist on selเจน: Maapõhine (Väripalett) kogub 65% külastustest vaid 43% osa kataloogist.
Ramon Casas i Carbó: tiilisid, mida on avatud kõige rohkem (10)
See reiting põhineb külastustele, mitte kataloogimäärdegile: Ramon Casas i Carbó kõige rohkem vaadeldud 10 teost platvormil WahooArt.com viimase docelemne kuu jooksul.
Kuidas Ramon Casas i Carbó huviolgus kuupõhjal muutub?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita alusandmeid
Kuu
Kunstniku page
Teoselehinded
Nov 2025
0
0
Dets 2025
0
0
Jaan 2026
0
0
Veeb 2026
0
0
Märts 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Jun 2026
100
100
Jul 2026
700
3400
Aug 2026
200
500
Sept 2026
6500
1100
Okt 2026
2700
1700
Kuidas Ramon Casas i Carbó üksikpõlad üldiselt vaadelud on külastatud?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida Ramon Casas i Carbó külastajad kataloogist eelistavad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita alusandmeid
Lütlus
Lütlus
Kunstniku teosed
Külastused
Elegantne
30,0%
31,0%
Rahustav
13,3%
29,6%
Klassikaline
13,3%
8,5%
Romantiline
6,7%
11,3%
Draamatiline
13,3%
4,2%
Nostalgiline
3,3%
7,0%
Muldne ja loomulik
6,7%
4,2%
Eeterlik
6,7%
2,8%
Emotsionaalne toon
Emotsionaalne toon
Kunstniku teosed
Külastused
Reflektiivne
36,7%
33,8%
Rahustav
6,7%
28,2%
Melanhooliline
20,0%
11,3%
Romantiline
10,0%
9,9%
Nostalgiiline
3,3%
9,9%
Kärguse ja sügavuse täis
13,3%
1,4%
Dramatiline
0,0%
4,2%
Eeteerline
6,7%
0,0%
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Kunstniku teosed
Külastused
Kõige tumedam
14,0%
10,4%
Pehme varjund
34,0%
37,5%
Kerge luminants
34,0%
45,8%
Valgusrikas tasakaal
14,0%
5,2%
Valgusrikas
4,0%
1,0%
Värvitoit
Värvitoit
Kunstniku teosed
Külastused
Keretatud
40,0%
26,0%
Kerge värvitoon
30,0%
50,0%
Tasakaalustatud pehme
20,0%
14,6%
Selge värvitoimivus
10,0%
9,4%
Eriliselt ergitatud värv
0,0%
0,0%
Väripalett
Väripalett
Kunstniku teosed
Külastused
Maapõhine
42,9%
65,5%
Neutraalsed toonid
34,3%
16,4%
Tume
20,0%
18,2%
Monokroomne
2,9%
0,0%
Värvi intensiivsus
Värvi intensiivsus
Kunstniku teosed
Külastused
Monokroomne
42,0%
26,0%
Tasakaalustatud
40,0%
57,3%
Eerem ja ergas
18,0%
16,7%
Kontrast
Kontrast
Kunstniku teosed
Külastused
Rahustav
10,0%
6,2%
Õrna
22,0%
13,5%
Tasakaalustatud
10,0%
9,4%
Erilugus
22,0%
27,1%
Kõrge kontrast
36,0%
43,8%
Värviharmonia
Värviharmonia
Kunstniku teosed
Külastused
Rikutud värvigarmoonia
24,0%
28,1%
Õrnalt segatud palett
12,0%
10,4%
Tasakaalustatud harmoonia
16,0%
11,5%
Värvide tugev ühtsus
26,0%
25,0%
Ühtne palett
22,0%
25,0%
Kuidas Ramon Casas i Carbó lemmikpõlad aasta jooksul muutuvad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita alusandmeid
Teos
Nov 2025
Dets 2025
Jaan 2026
Veeb 2026
Märts 2026
Apr 2026
Mai 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sept 2026
Okt 2026
La pereza
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
500
A l'estiu tota cuca viu
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
The Lyceum
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Portrait of Isabel Llorach
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Senyora Baladia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Study from Life for the Por…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tom Roberts
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Montserrat Carbó
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dona rera persiana (Woman A…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Montserrat Casas
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kas Ramon Casas i Carbó teoseid vaadatakse telefonis või arvutis?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Näita alusandmeid
Seade
Külastused
Jaga
arvutid
8900
52,4%
telefonid
6600
38,8%
seadmed
1500
8,8%
Millised keeled domineerivad Ramon Casas i Carbó lugejate seas?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Näita alusandmeid
Keel
Külastused
Jaga
saksa
1200
34,3%
hispaania
700
20,0%
eesti
500
14,3%
jaapani
300
8,6%
vene
300
8,6%
inglise
200
5,7%
prantsuse
100
2,9%
itaalia
100
2,9%
korea
100
2,9%
Kuidas on Ramon Casas i Carbó päevased külastused ja milline on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita alusandmeid
Päev
Külastused
pühap. 18 Okt
200
esmasp. 19 Okt
200
teisip. 20 Okt
0
kolmap. 21 Okt
600
neljap. 22 Okt
100
reede 23 Okt
300
laup. 24 Okt
600
pühap. 25 Okt
300
esmasp. 26 Okt
400
teisip. 27 Okt
400
kolmap. 28 Okt
500
neljap. 29 Okt
200
reede 30 Okt
1600
laup. 31 Okt
600
pühap. 1 Nov
600
esmasp. 2 Nov
600
teisip. 3 Nov
600
kolmap. 4 Nov
100
neljap. 5 Nov
300
reede 6 Nov
300
laup. 7 Nov
300
pühap. 8 Nov (ennust)
400
esmasp. 9 Nov (ennust)
400
teisip. 10 Nov (ennust)
400
kolmap. 11 Nov (ennust)
400
neljap. 12 Nov (ennust)
200
reede 13 Nov (ennust)
800
laup. 14 Nov (ennust)
500
pühap. 15 Nov (ennust)
400
esmasp. 16 Nov (ennust)
500
teisip. 17 Nov (ennust)
400
kolmap. 18 Nov (ennust)
500
neljap. 19 Nov (ennust)
200
reede 20 Nov (ennust)
900
laup. 21 Nov (ennust)
600
pühap. 22 Nov (ennust)
500
esmasp. 23 Nov (ennust)
500
teisip. 24 Nov (ennust)
400
kolmap. 25 Nov (ennust)
500
neljap. 26 Nov (ennust)
300
reede 27 Nov (ennust)
900
laup. 28 Nov (ennust)
600
Ramon Casas i Carbó: teie küsimused
Mis on kõige vaadeldavama lühendiga koosletud teos kunstnikult Ramon Casas i Carbó?
La pereza: 1500 külastust või 16% Ramon Casas i Carbó vaatamistest. Ülemine nimekiri ulatub reaalini 10.
Kui palju külastusi Ramon Casas i Carbó saab?
17000 viimease zwölf kuu jooksul, jaotatuna kunstniku lehe (10200) ja tablode vahel (6800).
Kas külastajad konsulteerivad Ramon Casas i Carbó telefoniga või arvutiga?
Külastused on jaotatud arvutid (52%), telefonid (39%) ja seadmed (9%) kategooriasse; kõige enam kasutatakse seadmeid arvutid osalusel 52%.
Kas Ramon Casas i Carbó on saadaval mitmes keeles?
Jah: saksa (34%), hispaania (20%) ja eesti (14%). Enamasti kasutatakse keelt saksa osalusel 34%.
Kas külastajad eelistavad Ramon Casas i Carbó tüüpi kambdaid?
Jah, Maapõhine (Väripalett): 65% külastustest kogu kataloogi 43% kohta.