Philipp Otto Runge populaarsus ja külastajate statistika

1777 – 1810

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Philipp Otto Runge lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Philipp Otto Runge: peamised näitlikud

Times of Day: Day on Philipp Otto Runge teoste seas esimene: 12 kuuga 500 külastust, mis moodustab 18% kogu tähelepanust. Järgnevad Hülsenbecke lapseded ja The Lesson of the Nightingale Philipp Otto Runge sai kokku 4000 külastust: 1600 kunstniku lehel ja 2400 tablidel. Kõver on tõususuunel: Sept 2026 oli 25% rohkem külastusi kui Aug 2026. Kõige külastatumam kuu oli Jul 2026 (3100 külastust). Publiku seadmete jaotus: arvutid (80%) ja telefonid (20%). Üks eelist on selเจน: Neutraalsed toonid (Väripalett) kogub 52% külastustest vaid 29% osa kataloogist.

Philipp Otto Runge: tiilisid, mida on avatud kõige rohkem (10)

See reiting põhineb külastustele, mitte kataloogimäärdegile: Philipp Otto Runge kõige rohkem vaadeldud 10 teost platvormil WahooArt.com viimase docelemne kuu jooksul.

  1. Times of Day: Day 1 Times of Day: Day, 1805 500 külastust · 17,9%
  2. Hülsenbecke lapseded 2 Hülsenbecke lapseded, 1805 300 külastust · 10,7%
  3. The Lesson of the Nightingale 3 The Lesson of the Nightingale, 1804 300 külastust · 10,7%
  4. Farbenkugel (Color sphere) (detail) 4 Farbenkugel (Color sphere) (detail), 1810 300 külastust · 10,7%
  5. The Great Morning 5 The Great Morning, 1809 300 külastust · 10,7%
  6. The Artist's Parents 6 The Artist's Parents, 1806 300 külastust · 10,7%
  7. Colour Spheres 7 Colour Spheres, 1809 200 külastust · 7,1%
  8. Genii on a Lily 8 Genii on a Lily, 1809 200 külastust · 7,1%
  9. The Great Morning (detail) 9 The Great Morning (detail), 1809 100 külastust · 3,6%
  10. Lily of Light and Morning Star 10 Lily of Light and Morning Star, 1808 100 külastust · 3,6%

Kuidas Philipp Otto Runge huviolgus kuupõhjal muutub?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita alusandmeid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 202600
Jul 202612001900
Aug 2026200200
Sept 2026200300

Kuidas Philipp Otto Runge üksikpõlad üldiselt vaadelud on külastatud?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas Philipp Otto Runge lemmikpõlad aasta jooksul muutuvad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita alusandmeid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Hülsenbecke lapseded0000000001001000
The Lesson of the Nightinga…00000000020000
The Small Morning000000000000
The Great Morning (detail)00000000010000
The Artist's Parents00000000000100
The Great Morning0000000002001000
The Artist's Wife and Son000000000000
Colour Spheres0000000001000100
Self-portrait in a blue ski…000000000000
Portrait of Pauline in gree…000000000000

Kas Philipp Otto Runge teoseid vaadatakse telefonis või arvutis?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita alusandmeid
SeadeKülastusedJaga
arvutid320080,0%
telefonid80020,0%

Millised keeled domineerivad Philipp Otto Runge lugejate seas?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita alusandmeid
KeelKülastusedJaga
saksa40026,7%
inglise30020,0%
hispaania30020,0%
prantsuse20013,3%
Chinese20013,3%
itaalia1006,7%

Kuidas on Philipp Otto Runge päevased külastused ja milline on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita alusandmeid
PäevKülastused
reede 2 Okt500
laup. 3 Okt0
pühap. 4 Okt200
esmasp. 5 Okt0
teisip. 6 Okt0
kolmap. 7 Okt200
neljap. 8 Okt0
reede 9 Okt0
laup. 10 Okt200
pühap. 11 Okt0
esmasp. 12 Okt100
teisip. 13 Okt400
kolmap. 14 Okt400
neljap. 15 Okt200
reede 16 Okt0
laup. 17 Okt200
pühap. 18 Okt200
esmasp. 19 Okt900
teisip. 20 Okt400
kolmap. 21 Okt200
neljap. 22 Okt100
reede 23 Okt (ennust)300
laup. 24 Okt (ennust)200
pühap. 25 Okt (ennust)200
esmasp. 26 Okt (ennust)600
teisip. 27 Okt (ennust)500
kolmap. 28 Okt (ennust)500
neljap. 29 Okt (ennust)200
reede 30 Okt (ennust)300
laup. 31 Okt (ennust)300
pühap. 1 Nov (ennust)300
esmasp. 2 Nov (ennust)700
teisip. 3 Nov (ennust)500
kolmap. 4 Nov (ennust)500
neljap. 5 Nov (ennust)200
reede 6 Nov (ennust)400
laup. 7 Nov (ennust)300
pühap. 8 Nov (ennust)300
esmasp. 9 Nov (ennust)800
teisip. 10 Nov (ennust)600
kolmap. 11 Nov (ennust)600
neljap. 12 Nov (ennust)200

Philipp Otto Runge: teie küsimused

Mis on kõige vaadeldavama lühendiga koosletud teos kunstnikult Philipp Otto Runge?

Times of Day: Day: 500 külastust või 18% Philipp Otto Runge vaatamistest. Ülemine nimekiri ulatub reaalini 10.

Kui palju külastusi Philipp Otto Runge saab?

4000 viimease zwölf kuu jooksul, jaotatuna kunstniku lehe (1600) ja tablode vahel (2400).

Kas külastajad konsulteerivad Philipp Otto Runge telefoniga või arvutiga?

Külastused on jaotatud arvutid (80%) ja telefonid (20%) kategooriasse; kõige enam kasutatakse seadmeid arvutid osalusel 80%.

Kas külastajad eelistavad Philipp Otto Runge tüüpi kambdaid?

Jah, Neutraalsed toonid (Väripalett): 52% külastustest kogu kataloogi 29% kohta.