Peter Paul Rubens populaarsus ja külastajate statistika

1577 – 1640

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Peter Paul Rubens lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Peter Paul Rubens: peamised näitlikud

Massacre of the Innocents on Peter Paul Rubens teoste seas esimene: 12 kuuga 5400 külastust, mis moodustab 2% kogu tähelepanust. Järgnevad Ristilt mahavõtmine ja Viimne Kohutõmmetus Peter Paul Rubens sai kokku 249100 külastust: 11000 kunstniku lehel ja 238100 tablidel. Kõver on tõususuunel: Sept 2026 oli 81% rohkem külastusi kui Aug 2026. Kõige külastatumam kuu oli Jul 2026 (182600 külastust). Publiku keeled: hispaania (22%), vene (13%) ja inglise (10%). Publiku riigid: Mehhiko (16%), Prantsusmaa (9%) ja Brasiilia (7%). Publiku seadmete jaotus: arvutid (87%), telefonid (12%) ja seadmed (1%). Üks eelist on selเจน: Tasakaalustatud (Värvi intensiivsus) kogub 61% külastustest vaid 42% osa kataloogist.

Peter Paul Rubens: tiilisid, mida on avatud kõige rohkem (10)

See reiting põhineb külastustele, mitte kataloogimäärdegile: Peter Paul Rubens kõige rohkem vaadeldud 10 teost platvormil WahooArt.com viimase docelemne kuu jooksul.

  1. Massacre of the Innocents 1 Massacre of the Innocents, 1637 5400 külastust · 2,1%
  2. Ristilt mahavõtmine 2 Ristilt mahavõtmine, 1614 4100 külastust · 1,6%
  3. Viimne Kohutõmmetus 3 Viimne Kohutõmmetus, 1617 3600 külastust · 1,4%
  4. Kahvikute langus 4 Kahvikute langus, 1620 3400 külastust · 1,3%
  5. Leonijagaüt 5 Leonijagaüt, 1621 3100 külastust · 1,2%
  6. Marie de Medici saaramine Marseille'is 6 Marie de Medici saaramine Marseille'is, 1625 3000 külastust · 1,2%
  7. Hercules ilma õllega 7 Hercules ilma õllega, 1611 2800 külastust · 1,1%
  8. Igatsuse ime 8 Igatsuse ime, 1618 2500 külastust · 1,0%
  9. Dievade nõukogu 9 Dievade nõukogu, 1624 2500 külastust · 1,0%
  10. The Union of Earth and Water 10 The Union of Earth and Water, 1618 2400 külastust · 0,9%

Kuidas Peter Paul Rubens huviolgus kuupõhjal muutub?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita alusandmeid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 202610010500
Jul 20263000179600
Aug 202690019000
Sept 2026700029000

Kuidas Peter Paul Rubens üksikpõlad üldiselt vaadelud on külastatud?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas Peter Paul Rubens lemmikpõlad aasta jooksul muutuvad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita alusandmeid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Massacre of the Innocents0000000030019004001400
Leonijagaüt000000001002100100600
Hercules ilma õllega00000000013000900
Püha Augustin00000000200800200400
Leülsid Leucippuse tütardeid000000002001300100200
Igatsuse ime000000001001500500200
Marie de Medici saaramine M…0000000002200400400
Merkuur ja Argus000000001006003000
Kahel Satüüril0000000030011000300
Viimne Kohutõmmetus00000000018006001000

Kas Peter Paul Rubens teoseid vaadatakse telefonis või arvutis?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita alusandmeid
SeadeKülastusedJaga
arvutid21700087,1%
telefonid2920011,7%
seadmed29001,2%

Millised keeled domineerivad Peter Paul Rubens lugejate seas?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita alusandmeid
KeelKülastusedJaga
hispaania250021,7%
vene150013,0%
inglise11009,6%
prantsuse10008,7%
portugali8007,0%
saksa7006,1%
itaalia7006,1%
eesti4003,5%
hollandi3002,6%
poola3002,6%

Kuidas on Peter Paul Rubens päevased külastused ja milline on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita alusandmeid
PäevKülastused
pühap. 27 Sept1500
esmasp. 28 Sept3800
teisip. 29 Sept3000
kolmap. 30 Sept1500
neljap. 1 Okt1300
reede 2 Okt3600
laup. 3 Okt2600
pühap. 4 Okt2700
esmasp. 5 Okt2600
teisip. 6 Okt4500
kolmap. 7 Okt2900
neljap. 8 Okt3100
reede 9 Okt2300
laup. 10 Okt2500
pühap. 11 Okt2100
esmasp. 12 Okt3400
teisip. 13 Okt8800
kolmap. 14 Okt2000
neljap. 15 Okt4200
reede 16 Okt2100
laup. 17 Okt3000
pühap. 18 Okt (ennust)2900
esmasp. 19 Okt (ennust)4500
teisip. 20 Okt (ennust)7500
kolmap. 21 Okt (ennust)2900
neljap. 22 Okt (ennust)3900
reede 23 Okt (ennust)3700
laup. 24 Okt (ennust)3700
pühap. 25 Okt (ennust)3200
esmasp. 26 Okt (ennust)5000
teisip. 27 Okt (ennust)8200
kolmap. 28 Okt (ennust)3200
neljap. 29 Okt (ennust)4400
reede 30 Okt (ennust)4000
laup. 31 Okt (ennust)4100
pühap. 1 Nov (ennust)3400
esmasp. 2 Nov (ennust)5400
teisip. 3 Nov (ennust)8900
kolmap. 4 Nov (ennust)3500
neljap. 5 Nov (ennust)4700
reede 6 Nov (ennust)4400
laup. 7 Nov (ennust)4400

Peter Paul Rubens: teie küsimused

Mis on kõige vaadeldavama lühendiga koosletud teos kunstnikult Peter Paul Rubens?

Massacre of the Innocents: 5400 külastust või 2% Peter Paul Rubens vaatamistest. Ülemine nimekiri ulatub reaalini 10.

Kui palju külastusi Peter Paul Rubens saab?

249100 viimease zwölf kuu jooksul, jaotatuna kunstniku lehe (11000) ja tablode vahel (238100).

Kas külastajad konsulteerivad Peter Paul Rubens telefoniga või arvutiga?

Külastused on jaotatud arvutid (87%), telefonid (12%) ja seadmed (1%) kategooriasse; kõige enam kasutatakse seadmeid arvutid osalusel 87%.

Kas Peter Paul Rubens on saadaval mitmes keeles?

Jah: hispaania (22%), vene (13%) ja inglise (10%). Enamasti kasutatakse keelt hispaania osalusel 22%.

Kas külastajad eelistavad Peter Paul Rubens tüüpi kambdaid?

Jah, Tasakaalustatud (Värvi intensiivsus): 61% külastustest kogu kataloogi 42% kohta.