Paul Klee populaarsus ja külastajate statistika

1879 – 1940

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Paul Klee lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Paul Klee: peamised näitlikud

Twittering Machine on Paul Klee teoste seas esimene: 12 kuuga 7800 külastust, mis moodustab 4% kogu tähelepanust. Järgnevad Parnassusele ja Flora on sand Paul Klee sai kokku 213000 külastust: 42800 kunstniku lehel ja 170200 tablidel. Kõver on tõususuunel: Sept 2026 oli 81% rohkem külastusi kui Aug 2026. Kõige külastatumam kuu oli Jul 2026 (120700 külastust). Publiku keeled: inglise (29%), korea (13%) ja hispaania (8%). Publiku riigid: Prantsusmaa (7%), Lõuna-Korea (7%) ja Argentina (6%). Publiku seadmete jaotus: arvutid (70%), telefonid (26%) ja seadmed (4%). Üks eelist on selเจน: Rikutud värvigarmoonia (Värviharmonia) kogub 30% külastustest vaid 14% osa kataloogist.

Paul Klee: tiilisid, mida on avatud kõige rohkem (10)

See reiting põhineb külastustele, mitte kataloogimäärdegile: Paul Klee kõige rohkem vaadeldud 10 teost platvormil WahooArt.com viimase docelemne kuu jooksul.

  1. Twittering Machine 1 Twittering Machine 7800 külastust · 4,2%
  2. Parnassusele 2 Parnassusele, 1932 6300 külastust · 3,4%
  3. Flora on sand 3 Flora on sand, 1927 3700 külastust · 2,0%
  4. Maastik kollaste lindudega 4 Maastik kollaste lindudega, 1923 3700 külastust · 2,0%
  5. Niili legend 5 Niili legend, 1937 3500 külastust · 1,9%
  6. Southern (Tunisian) Gardens 6 Southern (Tunisian) Gardens 3400 külastust · 1,8%
  7. Fire at Full Moon 7 Fire at Full Moon 2900 külastust · 1,5%
  8. Kaladpilt 8 Kaladpilt, 1925 2400 külastust · 1,3%
  9. Roosapüha 9 Roosapüha, 1920 2300 külastust · 1,2%
  10. Punakasane ja lilla-kollane rütmid 10 Punakasane ja lilla-kollane rütmid, 1920 2300 külastust · 1,2%

Kuidas Paul Klee huviolgus kuupõhjal muutub?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita alusandmeid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20261006200
Jul 202612900107800
Aug 20261160019000
Sept 20261820037200

Kuidas Paul Klee üksikpõlad üldiselt vaadelud on külastatud?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas Paul Klee lemmikpõlad aasta jooksul muutuvad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita alusandmeid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Twittering Machine00000000019008004000
Parnassusele00000000016006002800
Niili legend00000000010002002100
Fish Magic000000000300100100
Komikute reklaamikindel0000000004002001000
Maastik kollaste lindudega0000000002100200700
Roosapüha0000000008002001100
Koolimaja000000000000
Flora on sand00000000010008001500
May Picture000000000800200700

Kas Paul Klee teoseid vaadatakse telefonis või arvutis?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita alusandmeid
SeadeKülastusedJaga
arvutid15010070,5%
telefonid5460025,6%
seadmed83003,9%

Millised keeled domineerivad Paul Klee lugejate seas?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita alusandmeid
KeelKülastusedJaga
inglise470028,8%
korea220013,5%
hispaania13008,0%
portugali9005,5%
itaalia8004,9%
vene8004,9%
hollandi7004,3%
saksa6003,7%
prantsuse6003,7%
serbia5003,1%

Kuidas on Paul Klee päevased külastused ja milline on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita alusandmeid
PäevKülastused
teisip. 29 Sept2400
kolmap. 30 Sept6800
neljap. 1 Okt2600
reede 2 Okt2600
laup. 3 Okt3100
pühap. 4 Okt5200
esmasp. 5 Okt2600
teisip. 6 Okt2700
kolmap. 7 Okt3400
neljap. 8 Okt2900
reede 9 Okt3400
laup. 10 Okt3500
pühap. 11 Okt2400
esmasp. 12 Okt4600
teisip. 13 Okt5500
kolmap. 14 Okt3700
neljap. 15 Okt2500
reede 16 Okt3800
laup. 17 Okt3300
pühap. 18 Okt1900
esmasp. 19 Okt4200
teisip. 20 Okt (ennust)3600
kolmap. 21 Okt (ennust)4700
neljap. 22 Okt (ennust)2700
reede 23 Okt (ennust)3300
laup. 24 Okt (ennust)3300
pühap. 25 Okt (ennust)3200
esmasp. 26 Okt (ennust)3900
teisip. 27 Okt (ennust)3600
kolmap. 28 Okt (ennust)4700
neljap. 29 Okt (ennust)2700
reede 30 Okt (ennust)3300
laup. 31 Okt (ennust)3300
pühap. 1 Nov (ennust)3200
esmasp. 2 Nov (ennust)3800
teisip. 3 Nov (ennust)3500
kolmap. 4 Nov (ennust)4700
neljap. 5 Nov (ennust)2700
reede 6 Nov (ennust)3300
laup. 7 Nov (ennust)3300
pühap. 8 Nov (ennust)3200
esmasp. 9 Nov (ennust)3800

Paul Klee: teie küsimused

Mis on kõige vaadeldavama lühendiga koosletud teos kunstnikult Paul Klee?

Twittering Machine: 7800 külastust või 4% Paul Klee vaatamistest. Ülemine nimekiri ulatub reaalini 10.

Kui palju külastusi Paul Klee saab?

213000 viimease zwölf kuu jooksul, jaotatuna kunstniku lehe (42800) ja tablode vahel (170200).

Kas külastajad konsulteerivad Paul Klee telefoniga või arvutiga?

Külastused on jaotatud arvutid (70%), telefonid (26%) ja seadmed (4%) kategooriasse; kõige enam kasutatakse seadmeid arvutid osalusel 70%.

Kas Paul Klee on saadaval mitmes keeles?

Jah: inglise (29%), korea (13%) ja hispaania (8%). Enamasti kasutatakse keelt inglise osalusel 29%.

Kas külastajad eelistavad Paul Klee tüüpi kambdaid?

Jah, Rikutud värvigarmoonia (Värviharmonia): 30% külastustest kogu kataloogi 14% kohta.