See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Paul Delvaux lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
!
Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.
Paul Delvaux: publik lühidalt
Viimase doceze kuuga on kõige vaadeldavam Paul Delvaux linateel WahooArt.com olev linateel on olnud A SirenIn Full Moonlight: 4800 külastust või 13% kunstniku tööle pööratud tähelepanust. Järgnevad 1944 Unustav haikumine suremusest ja ihast 173 x 199 cm Magav Venus ja Öine rong. Kunstnik kogus kokku 29100 külastust: 6300 kunstniku lehel ja 22800 üksikute tablode leidle. Huvitavus vähenes 12%, liikudes intervallist Aug 2026 kuni Sept 2026. Pikimäär reached Jul 2026, koos 17000 külastusega. Siia veebilehte loetakse prantsuse (51%), inglise (11%) ja hollandi (9%) keeles. Sammlajad tulevad peamiselt riigist Belgia (77%), Lõuna-Korea (6%) ja Austria (3%). Publik vaatleb teoseid arvutid (76%), telefonid (21%) ja seadmed (4%) abil. Külastajad eelistavad Kõige tumedam (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): sellest on 53% külastustest, kuigi sellised lamedad pildid moodustavad vaid 26% kunstniku kataloogist.
Paul Delvaux kõige vaadeldavamat 10 lühikest maalatut kınvaastikku
Viimeste kahte عشر kuu tegelike külastuste põhjal on need 10 Paul Delvaux teost, mida sammlajad avavad WahooArt.com platvormil kõige sagedamini.
Kui palju inimesi külastab Paul Delvaux lehte kuutas?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Vaata statistikat
Kuu
Kunstniku page
Teoselehinded
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dets 2025
0
0
Jaan 2026
0
0
Veeb 2026
0
0
Märts 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Jun 2026
100
700
Jul 2026
1800
15200
Aug 2026
600
5400
Sept 2026
3800
1500
Kui palju tähelepanu pöödatakse Paul Delvaux lerradele?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid linate Paul Delvaux külastajad eelistavad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Vaata statistikat
Lütlus
Lütlus
Kunstniku teosed
Külastused
Eeterlik
50,0%
45,0%
Müstiline
40,0%
43,9%
Draamatiline
10,0%
7,2%
Romantiline
0,0%
2,8%
Elegantne
0,0%
1,1%
Emotsionaalne toon
Emotsionaalne toon
Kunstniku teosed
Külastused
Salapärane
80,0%
63,7%
Melanhooliline
20,0%
35,2%
Reflektiivne
0,0%
1,1%
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Kunstniku teosed
Külastused
Kõige tumedam
26,0%
52,5%
Pehme varjund
32,0%
23,9%
Kerge luminants
28,0%
16,9%
Valgusrikas tasakaal
10,0%
6,4%
Valgusrikas
4,0%
0,3%
Värvitoit
Värvitoit
Kunstniku teosed
Külastused
Keretatud
44,0%
49,9%
Kerge värvitoon
38,0%
23,6%
Tasakaalustatud pehme
10,0%
18,2%
Selge värvitoimivus
6,0%
7,8%
Eriliselt ergitatud värv
2,0%
0,5%
Väripalett
Väripalett
Kunstniku teosed
Külastused
Maapõhine
61,1%
70,0%
Neutraalsed toonid
22,2%
17,1%
Tume
8,3%
12,9%
Monokroomne
2,8%
0,0%
Pastelltoonid
2,8%
0,0%
Soojad toonid
2,8%
0,0%
Värvi intensiivsus
Värvi intensiivsus
Kunstniku teosed
Külastused
Monokroomne
54,0%
62,5%
Tasakaalustatud
36,0%
26,0%
Eerem ja ergas
10,0%
11,5%
Kontrast
Kontrast
Kunstniku teosed
Külastused
Rahustav
4,0%
0,8%
Õrna
4,0%
15,3%
Tasakaalustatud
12,0%
18,0%
Erilugus
12,0%
10,2%
Kõrge kontrast
68,0%
55,8%
Värviharmonia
Värviharmonia
Kunstniku teosed
Külastused
Rikutud värvigarmoonia
26,0%
33,5%
Õrnalt segatud palett
16,0%
12,1%
Tasakaalustatud harmoonia
14,0%
16,6%
Värvide tugev ühtsus
28,0%
28,9%
Ühtne palett
16,0%
8,8%
Millised Paul Delvaux lamedatõmid pälestavad kuukuuselt kõige rohkem külastusi?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Vaata statistikat
Teos
Okt 2025
Nov 2025
Dets 2025
Jaan 2026
Veeb 2026
Märts 2026
Apr 2026
Mai 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sept 2026
1944
Unustav haikumine sur…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1400
0
0
Öine rong
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
400
0
Paul Delvaux
Paul Delvaux'…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
Nodes Rose
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
0
Pygmallion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Awakening of the forest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Dawn of the Town
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Canape Vert
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
The Garden
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
For the Brussels Luxembourg…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milleid seadmeid kasutavad imetlevad Paul Delvaux vaatamiseks?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Vaata statistikat
Seade
Külastused
Jaga
arvutid
22000
75,6%
telefonid
6000
20,6%
seadmed
1100
3,8%
Milles keeles Paul Delvaux on loetud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Vaata statistikat
Keel
Külastused
Jaga
prantsuse
2900
50,9%
inglise
600
10,5%
hollandi
500
8,8%
korea
400
7,0%
rootsi
400
7,0%
hispaania
300
5,3%
itaalia
200
3,5%
vene
200
3,5%
saksa
100
1,8%
portugali
100
1,8%
Kui palju külastusi Paul Delvaux päevas saab ja mida järgmiseks oodatakse?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Vaata statistikat
Päev
Külastused
pühap. 27 Sept
1600
esmasp. 28 Sept
1500
teisip. 29 Sept
700
kolmap. 30 Sept
900
neljap. 1 Okt
100
reede 2 Okt
500
laup. 3 Okt
300
pühap. 4 Okt
900
esmasp. 5 Okt
400
teisip. 6 Okt
100
kolmap. 7 Okt
300
neljap. 8 Okt
400
reede 9 Okt
400
laup. 10 Okt
700
pühap. 11 Okt
1100
esmasp. 12 Okt
700
teisip. 13 Okt
3900
kolmap. 14 Okt
1200
neljap. 15 Okt
600
reede 16 Okt
500
laup. 17 Okt
200
pühap. 18 Okt (ennust)
2000
esmasp. 19 Okt (ennust)
1400
teisip. 20 Okt (ennust)
2600
kolmap. 21 Okt (ennust)
1300
neljap. 22 Okt (ennust)
600
reede 23 Okt (ennust)
800
laup. 24 Okt (ennust)
700
pühap. 25 Okt (ennust)
2200
esmasp. 26 Okt (ennust)
1600
teisip. 27 Okt (ennust)
2800
kolmap. 28 Okt (ennust)
1400
neljap. 29 Okt (ennust)
700
reede 30 Okt (ennust)
800
laup. 31 Okt (ennust)
700
pühap. 1 Nov (ennust)
2300
esmasp. 2 Nov (ennust)
1700
teisip. 3 Nov (ennust)
3100
kolmap. 4 Nov (ennust)
1600
neljap. 5 Nov (ennust)
700
reede 6 Nov (ennust)
900
laup. 7 Nov (ennust)
800
Korduvad küsimused kunstnikust Paul Delvaux
Millised Paul Delvaux lamedatõmid on kõige populaarsemad?
A SirenIn Full Moonlight on esikkohal 4800 vaatamisega (13% kõigest Paul Delvaux vaatamistest). Ülaltoetud reiting kuulub 10 enim vaadeldud teost.
Kui palju inimesi vaatab WahooArt.com lehel Paul Delvaux seda vaatab?
Viimase doceletse kuutes on Paul Delvaux saanud kokku 29100 külastust: 6300 kunstniku lehel ja 22800 üksikpõhjal.
Millel seadmetel kollektoritid Paul Delvaux vaatavad?
Sammlajad vaatavad kunstnikku Paul Delvaux seadmel arvutid (76%), telefonid (21%) ja seadmed (4%); arvutid moodustavad 76% külastustest.
Milles keeles loevad külastajad Paul Delvaux kohta?
Keeles prantsuse (51%), inglise (11%) ja hollandi (9%); kõige populaarsem keel on prantsuse, mida kasutab 51% külastajatest.
Millist tüüpi lõendit Paul Delvaux külastajad eelistavad?
Nad eelistavad Kõige tumedam (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): 53% külastustest, võrreldes 26% kataloogis.