Paul Delvaux Publikum ja populaarsus statistika

1897 – 1994

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Paul Delvaux lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Paul Delvaux: publik lühidalt

Viimase doceze kuuga on kõige vaadeldavam Paul Delvaux linateel WahooArt.com olev linateel on olnud A SirenIn Full Moonlight: 4800 külastust või 13% kunstniku tööle pööratud tähelepanust. Järgnevad 1944 Unustav haikumine suremusest ja ihast 173 x 199 cm Magav Venus ja Öine rong. Kunstnik kogus kokku 29100 külastust: 6300 kunstniku lehel ja 22800 üksikute tablode leidle. Huvitavus vähenes 12%, liikudes intervallist Aug 2026 kuni Sept 2026. Pikimäär reached Jul 2026, koos 17000 külastusega. Siia veebilehte loetakse prantsuse (51%), inglise (11%) ja hollandi (9%) keeles. Sammlajad tulevad peamiselt riigist Belgia (77%), Lõuna-Korea (6%) ja Austria (3%). Publik vaatleb teoseid arvutid (76%), telefonid (21%) ja seadmed (4%) abil. Külastajad eelistavad Kõige tumedam (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): sellest on 53% külastustest, kuigi sellised lamedad pildid moodustavad vaid 26% kunstniku kataloogist.

Paul Delvaux kõige vaadeldavamat 10 lühikest maalatut kınvaastikku

Viimeste kahte عشر kuu tegelike külastuste põhjal on need 10 Paul Delvaux teost, mida sammlajad avavad WahooArt.com platvormil kõige sagedamini.

  1. A SirenIn Full Moonlight 1 A SirenIn Full Moonlight 4800 külastust · 12,9%
  2. 1944

Unustav haikumine suremusest ja ihast

173 x 199 cm

Magav Venus 2 1944 Unustav haikumine suremusest ja ihast 173 x 199 cm Magav Venus, 1944 3200 külastust · 8,6%
  3. Öine rong 3 Öine rong, 1947 2500 külastust · 6,7%
  4. Paul Delvaux

Paul Delvaux'i «Magav Venus» (1943) on võrreldes teoseid armastavate kunstisõpradele ja kollektsionääridele kutsetunneva õlimaal, mis viib vaatajad unenäolisse maailma, kus klassikaline ilu kohtub sürrealistliku intriigiga. See lummatu teos 4 Paul Delvaux Paul Delvaux'i «Magav Venus» (1943) on võrreldes teoseid armastavate kunstisõpradele ja kollektsionääridele kutsetunneva õlimaal, mis viib vaatajad unenäolisse maailma, kus klassikaline ilu kohtub sürrealistliku intriigiga. See lummatu teos, 1943 1600 külastust · 4,3%
  5. Chrysis 5 Chrysis, 1967 900 külastust · 2,4%
  6. Skeletons in an office 6 Skeletons in an office, 1944 900 külastust · 2,4%
  7. Nodes Rose 7 Nodes Rose, 1937 700 külastust · 1,9%
  8. The Blue Curtain 8 The Blue Curtain 700 külastust · 1,9%
  9. Tribute to Jules Verne 9 Tribute to Jules Verne, 1971 600 külastust · 1,6%
  10. Lamp 10 Lamp, 1945 600 külastust · 1,6%

Kui palju inimesi külastab Paul Delvaux lehte kuutas?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata statistikat
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026100700
Jul 2026180015200
Aug 20266005400
Sept 202638001500

Kui palju tähelepanu pöödatakse Paul Delvaux lerradele?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Paul Delvaux lamedatõmid pälestavad kuukuuselt kõige rohkem külastusi?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata statistikat
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
1944 Unustav haikumine sur…000000000140000
Öine rong0000000009004000
Paul Delvaux Paul Delvaux'…0000000003000100
Nodes Rose0000000004001000
Pygmallion000000000000
The Awakening of the forest0000000002001000
Dawn of the Town000000000000
The Canape Vert0000000001001000
The Garden00000000010000
For the Brussels Luxembourg…000000000000

Milleid seadmeid kasutavad imetlevad Paul Delvaux vaatamiseks?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Vaata statistikat
SeadeKülastusedJaga
arvutid2200075,6%
telefonid600020,6%
seadmed11003,8%

Milles keeles Paul Delvaux on loetud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata statistikat
KeelKülastusedJaga
prantsuse290050,9%
inglise60010,5%
hollandi5008,8%
korea4007,0%
rootsi4007,0%
hispaania3005,3%
itaalia2003,5%
vene2003,5%
saksa1001,8%
portugali1001,8%

Kui palju külastusi Paul Delvaux päevas saab ja mida järgmiseks oodatakse?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata statistikat
PäevKülastused
pühap. 27 Sept1600
esmasp. 28 Sept1500
teisip. 29 Sept700
kolmap. 30 Sept900
neljap. 1 Okt100
reede 2 Okt500
laup. 3 Okt300
pühap. 4 Okt900
esmasp. 5 Okt400
teisip. 6 Okt100
kolmap. 7 Okt300
neljap. 8 Okt400
reede 9 Okt400
laup. 10 Okt700
pühap. 11 Okt1100
esmasp. 12 Okt700
teisip. 13 Okt3900
kolmap. 14 Okt1200
neljap. 15 Okt600
reede 16 Okt500
laup. 17 Okt200
pühap. 18 Okt (ennust)2000
esmasp. 19 Okt (ennust)1400
teisip. 20 Okt (ennust)2600
kolmap. 21 Okt (ennust)1300
neljap. 22 Okt (ennust)600
reede 23 Okt (ennust)800
laup. 24 Okt (ennust)700
pühap. 25 Okt (ennust)2200
esmasp. 26 Okt (ennust)1600
teisip. 27 Okt (ennust)2800
kolmap. 28 Okt (ennust)1400
neljap. 29 Okt (ennust)700
reede 30 Okt (ennust)800
laup. 31 Okt (ennust)700
pühap. 1 Nov (ennust)2300
esmasp. 2 Nov (ennust)1700
teisip. 3 Nov (ennust)3100
kolmap. 4 Nov (ennust)1600
neljap. 5 Nov (ennust)700
reede 6 Nov (ennust)900
laup. 7 Nov (ennust)800

Korduvad küsimused kunstnikust Paul Delvaux

Millised Paul Delvaux lamedatõmid on kõige populaarsemad?

A SirenIn Full Moonlight on esikkohal 4800 vaatamisega (13% kõigest Paul Delvaux vaatamistest). Ülaltoetud reiting kuulub 10 enim vaadeldud teost.

Kui palju inimesi vaatab WahooArt.com lehel Paul Delvaux seda vaatab?

Viimase doceletse kuutes on Paul Delvaux saanud kokku 29100 külastust: 6300 kunstniku lehel ja 22800 üksikpõhjal.

Millel seadmetel kollektoritid Paul Delvaux vaatavad?

Sammlajad vaatavad kunstnikku Paul Delvaux seadmel arvutid (76%), telefonid (21%) ja seadmed (4%); arvutid moodustavad 76% külastustest.

Milles keeles loevad külastajad Paul Delvaux kohta?

Keeles prantsuse (51%), inglise (11%) ja hollandi (9%); kõige populaarsem keel on prantsuse, mida kasutab 51% külastajatest.

Millist tüüpi lõendit Paul Delvaux külastajad eelistavad?

Nad eelistavad Kõige tumedam (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): 53% külastustest, võrreldes 26% kataloogis.