Odilon Redon populaarsus ja külastajate statistika

1840 – 1916

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Odilon Redon lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Odilon Redon: peamised näitlikud

The Cyclops on Odilon Redon teoste seas esimene: 12 kuuga 1700 külastust, mis moodustab 2% kogu tähelepanust. Järgnevad Yellow Tree ja White Vase with Flowers Odilon Redon sai kokku 72500 külastust: 5600 kunstniku lehel ja 66900 tablidel. Kõver lendas alla: Sept 2026 oli 10% väiksem külastuste arv kui Aug 2026. Kõige külastatumam kuu oli Jul 2026 (55500 külastust). Publiku keeled: ukrania (23%), inglise (17%) ja hispaania (11%). Publiku seadmete jaotus: arvutid (88%), telefonid (10%) ja seadmed (1%). Üks eelist on selเจน: Salapärane (Emotsionaalne toon) kogub 51% külastustest vaid 38% osa kataloogist.

Odilon Redon: tiilisid, mida on avatud kõige rohkem (10)

See reiting põhineb külastustele, mitte kataloogimäärdegile: Odilon Redon kõige rohkem vaadeldud 10 teost platvormil WahooArt.com viimase docelemne kuu jooksul.

  1. The Cyclops 1 The Cyclops, 1914 1700 külastust · 2,3%
  2. Yellow Tree 2 Yellow Tree, 1900 1100 külastust · 1,5%
  3. White Vase with Flowers 3 White Vase with Flowers, 1916 1100 külastust · 1,5%
  4. Ophelia 4 Ophelia, 1903 900 külastust · 1,2%
  5. The Black Pegasus 5 The Black Pegasus 800 külastust · 1,1%
  6. Woman in Red 6 Woman in Red 800 külastust · 1,1%
  7. Oriental Woman 7 Oriental Woman, 1897 800 külastust · 1,1%
  8. Cactus Man 8 Cactus Man, 1882 700 külastust · 0,9%
  9. Roger and Angelica 9 Roger and Angelica, 1909 700 külastust · 0,9%
  10. Peyrelebade Landscape 10 Peyrelebade Landscape, 1868 700 külastust · 0,9%

Kuidas Odilon Redon huviolgus kuupõhjal muutub?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita alusandmeid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20261001500
Jul 2026130054200
Aug 202611007000
Sept 202631004200

Kuidas Odilon Redon üksikpõlad üldiselt vaadelud on külastatud?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas Odilon Redon lemmikpõlad aasta jooksul muutuvad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita alusandmeid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
The Death of Ophelia000000000100100100
Beatrice0000000001000100
Woman in Red0000000007000100
Roger and Angelica0000000001001000
The cyclops00000000010000
Portrait of Paul Gauguin000000000000
The Window0000000002001000
The Cyclops000000000400600100
Young Girl in a Blue Bonnet00000000040000
Large Bouquet in a Japanese…00000000001000

Kas Odilon Redon teoseid vaadatakse telefonis või arvutis?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita alusandmeid
SeadeKülastusedJaga
arvutid6400088,3%
telefonid750010,3%
seadmed10001,4%

Millised keeled domineerivad Odilon Redon lugejate seas?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita alusandmeid
KeelKülastusedJaga
ukrania120022,6%
inglise90017,0%
hispaania60011,3%
saksa4007,5%
bulgaaria3005,7%
itaalia3005,7%
vene3005,7%
tšehhi2003,8%
soome2003,8%
hollandi2003,8%

Kuidas on Odilon Redon päevased külastused ja milline on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita alusandmeid
PäevKülastused
laup. 26 Sept500
pühap. 27 Sept300
esmasp. 28 Sept1000
teisip. 29 Sept900
kolmap. 30 Sept500
neljap. 1 Okt3100
reede 2 Okt2300
laup. 3 Okt600
pühap. 4 Okt300
esmasp. 5 Okt800
teisip. 6 Okt1300
kolmap. 7 Okt1200
neljap. 8 Okt600
reede 9 Okt1500
laup. 10 Okt700
pühap. 11 Okt300
esmasp. 12 Okt1100
teisip. 13 Okt900
kolmap. 14 Okt1100
neljap. 15 Okt900
reede 16 Okt700
laup. 17 Okt (ennust)400
pühap. 18 Okt (ennust)200
esmasp. 19 Okt (ennust)600
teisip. 20 Okt (ennust)700
kolmap. 21 Okt (ennust)600
neljap. 22 Okt (ennust)1000
reede 23 Okt (ennust)1000
laup. 24 Okt (ennust)300
pühap. 25 Okt (ennust)100
esmasp. 26 Okt (ennust)500
teisip. 27 Okt (ennust)500
kolmap. 28 Okt (ennust)500
neljap. 29 Okt (ennust)800
reede 30 Okt (ennust)700
laup. 31 Okt (ennust)200
pühap. 1 Nov (ennust)100
esmasp. 2 Nov (ennust)400
teisip. 3 Nov (ennust)400
kolmap. 4 Nov (ennust)300
neljap. 5 Nov (ennust)600
reede 6 Nov (ennust)600

Odilon Redon: teie küsimused

Mis on kõige vaadeldavama lühendiga koosletud teos kunstnikult Odilon Redon?

The Cyclops: 1700 külastust või 2% Odilon Redon vaatamistest. Ülemine nimekiri ulatub reaalini 10.

Kui palju külastusi Odilon Redon saab?

72500 viimease zwölf kuu jooksul, jaotatuna kunstniku lehe (5600) ja tablode vahel (66900).

Kas külastajad konsulteerivad Odilon Redon telefoniga või arvutiga?

Külastused on jaotatud arvutid (88%), telefonid (10%) ja seadmed (1%) kategooriasse; kõige enam kasutatakse seadmeid arvutid osalusel 88%.

Kas Odilon Redon on saadaval mitmes keeles?

Jah: ukrania (23%), inglise (17%) ja hispaania (11%). Enamasti kasutatakse keelt ukrania osalusel 23%.

Kas külastajad eelistavad Odilon Redon tüüpi kambdaid?

Jah, Salapärane (Emotsionaalne toon): 51% külastustest kogu kataloogi 38% kohta.