Noh, Suntag Kes vaatab ja milliseid teoseid

1971

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Noh, Suntag lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Noh, Suntag: külastuste statistika

WahooArt.com kõige imetletum teos kunstnikult Noh, Suntag on Drought #CFF0116, mida on kutsutud esみる 200 korda viimase 12 kuu jooksul, moodustades 40% kõigest vaatamistest. Järgmine järjekorras: Nam-poongri Nam-Ildang Nam-GP ja Forgetting Machines #Yang Kyoon. Kokku 800 külastust, sellest 300 kunstniku lehel ja 500 teostega. Jul 2026 tõmmas ligi suurima publiku: 400 külastust. Külastajad eelistavad Valgusrikas tasakaal (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): 60% nende külastustest, kus kataloog moodustab 22%.

Külastajate poolt kõige rohkem imetletavad 4 teost kunstnikult Noh, Suntag

Iga alljärgnevas reitingus on peetud ülevaade viimase docelemne kuuga WahooArt.com lehel saadud külastustest; number 1 on Noh, Suntag kõige külastatumam teos.

  1. Drought #CFF0116 1 Drought #CFF0116 200 külastust · 40,0%
  2. Nam-poongri Nam-Ildang Nam-GP 2 Nam-poongri Nam-Ildang Nam-GP, 2019 100 külastust · 20,0%
  3. Forgetting Machines #Yang Kyoon 3 Forgetting Machines #Yang Kyoon, 2011 100 külastust · 20,0%
  4. Insatiable Desireof Pathetic Love XI-093001 4 Insatiable Desireof Pathetic Love XI-093001 100 külastust · 20,0%

Millal külastavad fännid Noh, Suntag lehte?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmed tabelis
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 202600
Jul 2026100300
Aug 2026100100
Sept 2026100100

Millal külastatakse Noh, Suntag teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Noh, Suntag lemmikteosed kuupäevade kaupa?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmed tabelis
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Drought #CFF0106000000000000
Drought #CFF011600000000020000
Drought #CFF0126000000000000
Drought #CFF0118000000000000
Drought #CFF0122000000000000
Drought #CFF0123000000000000
Mysterious 7 hours of the P…000000000000
Forgetting Machines #Kim Do…000000000000
Mysterious 7 hours of the P…000000000000
Insatiable Desireof Patheti…000000000000

Millistes keeles räägib Noh, Suntag fännid?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Kui palju külastusi päevas Noh, Suntag saab ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmed tabelis
PäevKülastused
pühap. 27 Sept0
esmasp. 28 Sept0
teisip. 29 Sept0
kolmap. 30 Sept0
neljap. 1 Okt0
reede 2 Okt0
laup. 3 Okt0
pühap. 4 Okt0
esmasp. 5 Okt0
teisip. 6 Okt0
kolmap. 7 Okt0
neljap. 8 Okt0
reede 9 Okt0
laup. 10 Okt0
pühap. 11 Okt0
esmasp. 12 Okt0
teisip. 13 Okt0
kolmap. 14 Okt0
neljap. 15 Okt0
reede 16 Okt0
laup. 17 Okt0
pühap. 18 Okt (ennust)0
esmasp. 19 Okt (ennust)0
teisip. 20 Okt (ennust)0
kolmap. 21 Okt (ennust)0
neljap. 22 Okt (ennust)0
reede 23 Okt (ennust)0
laup. 24 Okt (ennust)0
pühap. 25 Okt (ennust)0
esmasp. 26 Okt (ennust)0
teisip. 27 Okt (ennust)0
kolmap. 28 Okt (ennust)0
neljap. 29 Okt (ennust)0
reede 30 Okt (ennust)0
laup. 31 Okt (ennust)0
pühap. 1 Nov (ennust)0
esmasp. 2 Nov (ennust)0
teisip. 3 Nov (ennust)0
kolmap. 4 Nov (ennust)0
neljap. 5 Nov (ennust)0
reede 6 Nov (ennust)0
laup. 7 Nov (ennust)0

Mida küسavad külastajad kunstnikust Noh, Suntag

Milliseid teoseid Noh, Suntag on külastajad kõige enam avanud?

Esmalt Drought #CFF0116 200 külastusega, mis moodustab 40% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 4 teost.

Kui suur on Noh, Suntag publik WahooArt.com platvormil?

800 külastust ka twelve kuus: 300 kunstniku lehel ja 500 teostega.

Millised Noh, Suntag teosed sobivad külastajate maitsega kõige paremini kokku?

Teosed, mida kirjeldatakse kui Valgusrikas tasakaal (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus), saavad 60% külastustest, mis moodustab 22% kataloogist.